Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení přátelé. Omlouváme se za rušení debat ze strany našeho dlouholetého
    pacienta korektora. Provádíme pokus zda je tento cvok schopen žít v lidské
    společnosti. Bohužel není a bude nutná jeho trvalá izolace v lůžkové kleci.
    Je srandovní číst tohoto Barona Prášila který tvrdí že nemá čas zde smrdět protože
    má mnoho práce bab a koníčků. Přesto ho zde máme neustále ať už v kabátě
    prda prdíka či korektora. *1* *1* *1*
    • ... děkuji za poklonu, dnes jsem dostal rekordní počet primitivů na pokraj zoufalství
      • Máš evidentně divoké sny,patrně jsi zrovna levitoval po nějakých lécích mezi sny a realitou,protože přivést někoho na pokraj zoufalství skutečně hloupými a neplodnými řečmi není ani trochu jednoduché.A tvých vysněných ''rekordních'' je skutečně pouze sen a akt zoufalství,ovšem z tvé strany *2* *2* *2*
  • Korektore , kdy konečně pochopíte , že si z vás všichni dělají pouze prču jako z obecního blázna ? Ale jo , nepochopíte a budete se vztekat dál .
    • ... neznám vztek, rozšířil jsi řady slaboučkých návštěvníků, co na ale mě vůbec nemají :)))
      • Nemohou na tebe mít, neb jsi hovedo non plus ultra *1* .
      • ... srovnej slovosled, máš na to, tupane, to zvládneš :)))
  • Jak nemám náladu koukat na politické diskuze v televizi, tak se mi stalo, že jen tak mimochodem jsem nechala zapnutou televizi na ČT2, kde se objevil v pořadu Daniely Drtinové – Michal Hašek.
    Teda doteď jsem se ho zastávala a považovala jej za skutečného vůdce sociální demokracie, který by mohl stranu někam dostat. Po tom, co jsem protrpěla jeho nicneříkající odpovědi a mletí jedné a téže věci na jakoukoliv konstruktivní otázku, došla jsem k závěru, že je to opravdový politik (nejradši bych použila mnohem horší výrazivo, ale jsem dáma), který by v nové vládě neměl co dělat, jinak se nic nezmění. Pak ve zprávách na ČT1 byli dotazování Hašek a zároveň Zaorálek na stav ve straně. A zase Hašek mlel hovadiny a Zaorálek velmi konstruktivně odpovídal na dotazy. Takže ono to jde, jenom mít za partnery opravdové lidi a né politiky typu Hašek. Och jak krutě jsem se mýlila.
    A ještě lhal před celým národem, takový člověk by se neměl dostat do vlády, to by byl konec. *10* *13* *9*
    • Vy,že jste dáma? Neví.
    • Kdybyste si paní Zdeno uvědomila, že Hašek má více než 27 funkcí, což zvládne jen nadčlověk a Hašek, v PS mu říkají, že má více funkcí než japonská kalkulačka, tak už z tohoto hlediska byste si musela položit otázku, zda nejde o karieristu toho nejhrubšího zrna. Ještě v době přezidentské kampaně běhal do Loretánské za Zemanem se slivovičkou a samozřejmě za to čekal jeho podporu , protěžování a získání premierského místa, když je tím krajským hejtmanem. S tím, že má nejvyšší absenci v Poslanecké sněmovně, protože nestíhá a přesto se tohoto postu nechtěl vzdát je prostě výmluvné. Puč v jeho provedení na příkaz Zemana byl jasně vypočitatelný a proto jsem letos po dvaceti letech díky němu a nebezpečí tohoto puče, což se stalo, nevolil ČSSD.
  • Pro KOREKTORA: už mě nebavíš, meleš jako flašinet dokola. A nic nového. Jdu něco užitečného dělat - musím z papiňáku vytáhnout uzené koleno, chápeš ? Nejen duševnem je člověk živ. Takže korektůrku - vyčůrat, pomodlit a hajdy spát !
    • ... v hajzlu s nervama, bobo?
      ... neva, to se srovná, až dorosteš, hlupáčku, buď trpělivej :)))
      • Proč z nervama ? Spíš jiné smysly vrní - chuť, čich, chápeš primitive "o co go" ? Aha, nechápeš ! To nevadí - neřeš to, to je u tebe úplně, ale úplně normální, ó největší inteligente. Asi tě doma málo řezali, zato ti hodně (sprostě) nadávali, takže jsi dnes takový deformovaný mamlásek s velmi omezenou slovní zásobou, navíc očividně bez špetky sebevědomí ... Na tobě by si doktor Chocholoušek mohl "udělat" docenturu, možná i profesuru !!! *7*
  • Korektore dvojjediný a nepostradatelný , napište ještě něco chytrého ať si rozšíříme obzory . Neuvažujete o vydání svých příspěvků knižně ? Možná by se to dobře prodávalo studentům psychiatrie . Všichni se zde v hluboké pokoře skláníme před vaší moudrostí , možná by si vás i soudruh president vybral za svého poradce .
    • ... tě jebu, jsi neškodná nula :)))
      • korektora s IQ houpacího koně snadno překonává každá nula. *1* *1*
        • Nebuďte krutý, on za své postižení možná ani nemůže !
          • ... jak vidíš, korektůru jebu, jsi o něco lepší, blboučkej bobo :)))
            • Ale korektore, i když už ztrácíš síly, netřeba mi hnedle lézti do řiti !!! Nicméně děkuji. *1*
      • Přidejte , to je moc krátké . Trochu rozvést . Jak je v baru ? Nebo už vás vyhazovač vyprovodil kopancem do zadní části těla , že pobudové tam nemají co dělat ?
  • Moc tě serre milý korektore, že tě tady hezky mastím po půlkách, co !? Škoda, že tě můžu nakopávat jenom virtuálně, jinak by jsi měsíc obědval vestoje !!!
    • ... čau, primitive, pozravuj své podobně zdegenerované pitomé zakomplexované kámoše :)))
      • ... pozdravuj :)))
        • Hotentotština by ti šla - nejsou voni kromě demence i disgrafik ? Ono se to nevylučuje - chudák malej, blbej ...
          • ... meleš zu posledního, primitive, pokračuj, jebu tě už :)))
            • Jebu - takže nikoliv hotentotština, ale srbochorvatština ! Dobro došli ... *3*
    • ... máš typické projevy zbabělých zákrsků, se kterými si může dělat kdokoli kdykoli cokoli :)))
      • Je krásné že i namachrovaného frajera jako jsi ty zde může každý poslat do háje. *1*
      • Kdokoliv - to myslíš nepochybně sebe, duševní a intelektuální mrzáčku ?
        • ... jsi slaboučkej jak pětkrát vyvařený plesnivý čaj, chudáku, zde jsi ale doma, papa :)))
          • A ty průhledný jako 5x použitý prezervativ ! To přece dobře znáš, navlékáš si jej několikrát denně - na hlavu !!!
  • ... nepamatuji zde dlouho, a konkurence je velká, že by zde někdo blil víc než bobo :)))
    • To bych nechal na ctěném posouzení na účastnících fóra. A prosím bez trapně debilního navádění, jsou tady i přemýšliví lidé s vlastním názorem !
      • ... nevím, kdo z nás dvou se fóru zavrtává do análů, primitive :)))
        • Já vím - TY !!!
    • ... jednomu napadá, že bobo a Karl je stejný primitiv, všem přeji skvělou zábavu s nima
      • POZOR !!! Korektora něco n a p a d á ... Zapálím svíčky a přispěji na sirotky ...
      • Korektor by měl umět česky . NIMA ???? CO to je ? Hotentotština ?
        • ... neřeš překlep, primitivem zůstaneš i tak :)))
          • Vždy žasnu jak si hbitě klepnete plus na vlastní příspěvek . Nemáte už křeč v ukazováku ?
  • ... existuje někdo, komu není ze Škromacha na zvracení?
    • MNě už ne! Už jsem se 2x poblil, takže teď už mám kufr v cajku.
      • ... wau, nezávidím ti zdejší primitivní slolečnost bobistů, čau :)))
        • ... tedy společnost, už mě to s tou ubohou špinou nebaví, jdu popíjet lahodný mok :)))
          • Ty jo a s tebou ještě dva blbější ! Opět překlep, hotentote, jazyk český ses moc nenaučil - nevyletěl jsi náhodou od matury z ČJ ... *15*
  • Korektor se už vyplazil z nory - je vedle na článku Pod pokličkou Andreje Babiše !!! Moc sofistikované příspěvky, ale už s tím celkem nudí, měl by si koupit flašinet a jít na Karlův most ... *2*
    • ... reaguješ jak nefalšovaný zakomplexovaný primitiv s mozkem 7-letého dítěte :)))
      • Zašlo slunce , padla tma a z doupat vylézají korektoři .
        • ... nene, přenechávají čur*kům jako ty volný prostor, já se jdu skvěle bavit do baru :)))
          • Tož dobrou zábavu a pozor na virózu. Jo a jen takové malé upozornění . V baru se neplatí stravenkami . To jen abyste nenarazil .
            • Nějak tady chybí "korektůra korektora" = korektorů mor !!!
            • ... na rozdíl od tebe jsem nikdy žádnou stravenku nepoužil, bezvýznamný asociále :)))
          • Myslíš DEBILbaru ? Tam to bohudík neznám ...
            • Pro korektora: Jo, jiná liga, což ? Kdo komu nakopal, posoudí jiní a dějiny !!!
            • ... bídníka "korektůru korektora" ignoruji, do tede jsem si s chutí zakopal, chudáku :)))
      • Lepší než totální primitiv BEZ mozku, ne ?
  • Je mi ze všeho na blitttí. Už volba staříka Zemana, byla rána vedle. Dobře na všechny, kteří mu dali hlas ikdyž to odskáčeme všichni. Zemana totiž volili především důchodci, kteří dobře musí vědět, že člověk v jeho věku je rád, že udrží prrd a mooč. A kde je jeho přirozená ješitnost, namyšlenost atp.
    Co se týká volby čssd tak musím říct, že se divím, že vůbec čssd nějaké hlasy dostala, za milionové úplatkářské průsery býv. člena si to měla čssd vylízat až do dna, tj.volby bez hlasů, to samé se týká ovšem i ods a top 09.
    • Proto nebylo ve finále koho volit a občané si to měli uvědomit hned v prvním kole, komu dávají hlasy. Pozdě bycha honit. Finálová dvojice byla prostě katastrofou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit