Přejít na výpis diskuzí

Vyjednávací tým ČSSD se rozpadl, nový by měl být ve čtvrtek

29.10.2013 17:48
112 příspěvků

"Máme zodpovědnost za Českou republiku, za to, abychom sestavili funkční vládu, abychom začali jednání velmi brzy. Čekat do 10. listopadu (kdy se sejde ústřední výkonný výbor strany) mně přišlo nebezpečné, proto jsem odstoupil z vyjednávacího týmu a vyzval kolegy, aby učinili totéž," řekl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale korektore, i když už ztrácíš síly, netřeba mi hnedle lézti do řiti !!! Nicméně děkuji. *1*
  • V první řadě jej zcela prokazatelně a velice úspěšně děláš sám ze SEBE !!! Nějak ses tu źpoceně zasek a přitom, cituji "lahodný mok" čeká a čeká ... P.S.: Jak bylo v DEBILbaru, taky jsi tam tak perlil ? *2*
  • Proč z nervama ? Spíš jiné smysly vrní - chuť, čich, chápeš primitive "o co go" ? Aha, nechápeš ! To nevadí - neřeš to, to je u tebe úplně, ale úplně normální, ó největší inteligente. Asi tě doma málo řezali, zato ti hodně (sprostě) nadávali, takže jsi dnes takový deformovaný mamlásek s velmi omezenou slovní zásobou, navíc očividně bez špetky sebevědomí ... Na tobě by si doktor Chocholoušek mohl "udělat" docenturu, možná i profesuru !!! *7*
  • Je to veliká škoda že tyto volby nevýhrala KSČ. To by byl konečně pořádek ve vládě.
  • Vy,že jste dáma? Neví.
  • Svatá pravda,ale musí to být komunisté z padesátých let.
  • Máš evidentně divoké sny,patrně jsi zrovna levitoval po nějakých lécích mezi sny a realitou,protože přivést někoho na pokraj zoufalství skutečně hloupými a neplodnými řečmi není ani trochu jednoduché.A tvých vysněných ''rekordních'' je skutečně pouze sen a akt zoufalství,ovšem z tvé strany *2* *2* *2*
  • nauč se psát,nedouku *2* *2* *2*
  • To je tak,když se diletanti derou ke korytům s podporou ultrablba prezidenta *3* *3* *3*
  • Nemohou na tebe mít, neb jsi hovedo non plus ultra *1* .
  • souhlasim.at uz tuto zemi da někdo do poradku. ale pravičáci urcite ne. *3*
  • Dutohlave s IQ tykve, opět jsi nezklamal!!!!!
  • Zase máš slovní průjem. Není ďivu že si říkáš také prdící. *1* *1*
  • Na bezduché kecaní tu máme tebe. Jde ti skvěle takže není nutné hledat náhradu. *1*
  • Myslíš "Antiparoubku"?
  • Jasné je, že Sobotka kdysi se Špidlou a ZAORÁLKEM podrazili Zemana a te:ď, když se Sobotka už klepal na premiérskou funkci, tak se mu to vrátilo a to je správné. Podraz za podraz a oko za oko.
  • ... tobě nemá co, neandertálové nemají skoro žádné :)))
  • ... jak vidíš, korektůru jebu, jsi o něco lepší, blboučkej bobo :)))
  • ... děkuji za poklonu, dnes jsem dostal rekordní počet primitivů na pokraj zoufalství
  • ... děkuji za sympatie myslícím pisatelům :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit