Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... srovnej slovosled, máš na to, tupane, to zvládneš :)))
  • ... neznám vztek, rozšířil jsi řady slaboučkých návštěvníků, co na ale mě vůbec nemají :)))
  • ... v hajzlu s nervama, bobo?
    ... neva, to se srovná, až dorosteš, hlupáčku, buď trpělivej :)))
  • ... si dost fandíš, že se nazýváš diskutujícím, kámo, jsi jenom pro jednoduchou legraci :)))
  • ... zašel jsem se podívat, jak beze mě válíte, hoší, vidím, že střelci scházím hodně :)))
  • Tak snad už konečně všem nešťastníkům, kteří volili ČSSD dojde, že jediná možná je vláda KSČM, pokud možno s parlamentní většinou, aby se nemuseli o nikoho opírat. Vojta bude dobrý premiér, nikdo jiný v současnosti není mezi politiky k dipsozici.
  • Pro "korektora" - že jsi velký ubohý zmetek, o tom žádná a škoda, že redakce Tiscali není schopná, či ochotná zareagovat tím, že tě nemilosrdně stopne. Jsi jedinečný typ prudiče a primitiva, který se do diskusí věcně nezapojuje, jen je sprostý k diskutujícím. Počkej až motyka spustí a redakce tě odhalí... *12* *16* *12*
  • Vytváření vyjednávací komise ve čtvrtek je nedomyšlené. Dokud neproběhne mimořádný sjezd, kde se karty znovu rozdají, je čtvrteční jednání ve vytváření komise formální, "na oko a o ničem"-bez záruky pro možné koaliční partnery. Se socany to je velmi zlé a jejich interní tahanice o premiérskou židli všechnu animozitu Sobotky a Haška zcela odhalily. Nabízí se varianta další, a to pověření ANO k sestavení vlády (když to tak spěchá), jenže, Babiš není vhodný typ pro Zemana a o tom to je. Nikdo další z těch partají, které se dostaly do PS nemá šance.
  • Soudruh Hašek & co je záruka dodržování každé koaliční smlouvy. Je na ně spolehnutí. Určitě nepodrazí žádného koaličního partnera. To s tím Sobotkou si nevšímejte. To je jen pro pobavení voličů.
  • Kdybyste si paní Zdeno uvědomila, že Hašek má více než 27 funkcí, což zvládne jen nadčlověk a Hašek, v PS mu říkají, že má více funkcí než japonská kalkulačka, tak už z tohoto hlediska byste si musela položit otázku, zda nejde o karieristu toho nejhrubšího zrna. Ještě v době přezidentské kampaně běhal do Loretánské za Zemanem se slivovičkou a samozřejmě za to čekal jeho podporu , protěžování a získání premierského místa, když je tím krajským hejtmanem. S tím, že má nejvyšší absenci v Poslanecké sněmovně, protože nestíhá a přesto se tohoto postu nechtěl vzdát je prostě výmluvné. Puč v jeho provedení na příkaz Zemana byl jasně vypočitatelný a proto jsem letos po dvaceti letech díky němu a nebezpečí tohoto puče, což se stalo, nevolil ČSSD.
  • DOPORUCUJI!

    http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/213411058041029-interview-daniely-drtinove/

    Uvidite nejvetsi krysu-horsi prolhany dobytek,nezli Pruzinsky,Mistinova a Milous dohromady!
    Volici CSSD-nezli tohoto nymanda,to jste meli radeji volit NSDAP
  • Nějak zapomínáte, kdo ty dluhy začal, spustil, kdo to tu rozkradl, a ve vedení mají výstavní lumpy v podstatě všichni a pravicové strany od shora až dolů, tak si to tečko přiznejte. Kdyby tomu tak nebylo, tak to tu nebude, po převážně pravicových vládách, vykazovat jednoznačně znaky obrovského Augiášova chlévu a to dlouhodobě. .
  • Jebu - takže nikoliv hotentotština, ale srbochorvatština ! Dobro došli ... *3*
  • Nebuďte krutý, on za své postižení možná ani nemůže !
  • Vážení přátelé. Omlouváme se za rušení debat ze strany našeho dlouholetého
    pacienta korektora. Provádíme pokus zda je tento cvok schopen žít v lidské
    společnosti. Bohužel není a bude nutná jeho trvalá izolace v lůžkové kleci.
    Je srandovní číst tohoto Barona Prášila který tvrdí že nemá čas zde smrdět protože
    má mnoho práce bab a koníčků. Přesto ho zde máme neustále ať už v kabátě
    prda prdíka či korektora. *1* *1* *1*
  • Pro korektora: Jo, jiná liga, což ? Kdo komu nakopal, posoudí jiní a dějiny !!!
  • Ty jo a s tebou ještě dva blbější ! Opět překlep, hotentote, jazyk český ses moc nenaučil - nevyletěl jsi náhodou od matury z ČJ ... *15*
  • Korektore , kdy konečně pochopíte , že si z vás všichni dělají pouze prču jako z obecního blázna ? Ale jo , nepochopíte a budete se vztekat dál .
  • korektora s IQ houpacího koně snadno překonává každá nula. *1* *1*
  • Jak nemám náladu koukat na politické diskuze v televizi, tak se mi stalo, že jen tak mimochodem jsem nechala zapnutou televizi na ČT2, kde se objevil v pořadu Daniely Drtinové – Michal Hašek.
    Teda doteď jsem se ho zastávala a považovala jej za skutečného vůdce sociální demokracie, který by mohl stranu někam dostat. Po tom, co jsem protrpěla jeho nicneříkající odpovědi a mletí jedné a téže věci na jakoukoliv konstruktivní otázku, došla jsem k závěru, že je to opravdový politik (nejradši bych použila mnohem horší výrazivo, ale jsem dáma), který by v nové vládě neměl co dělat, jinak se nic nezmění. Pak ve zprávách na ČT1 byli dotazování Hašek a zároveň Zaorálek na stav ve straně. A zase Hašek mlel hovadiny a Zaorálek velmi konstruktivně odpovídal na dotazy. Takže ono to jde, jenom mít za partnery opravdové lidi a né politiky typu Hašek. Och jak krutě jsem se mýlila.
    A ještě lhal před celým národem, takový člověk by se neměl dostat do vlády, to by byl konec. *10* *13* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit