Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už vidím Gazdíka,jak si listuje v knize,místo toho,aby si dal na oběd brambory na loupačku.Trotl.Ministr
    financí mu slíbil snížení DPH na knihy a bude to chtít kompenzovat škrty v potravinách.Toto může napadnout jen Janka z dědiny(Suché Loze),ale je vidět,že se snaží držet krok se zabydlenou šlechtou za každou cenu.
    • Dedek - máš pravdu,na knihy budeme snižovat DPH a na potraviny zvyšovat.Ty budou dražší než jinde ve světě a okolních státech.Potom asi budeme jest ty levnější knihy.Možná tak to ta naše chytrá vláda chce.Vláda je skupina našich nevzdlanců což oddůvodňuji rozhodováním co schvalují.
  • Já jsem důchodce a chci taky přidat jako chudí lékaři a taky chci vyjímku z DPH na všechno.
  • Pan Gazdík se zviditelnil svou obcí ,o kterou se prý dobře staral.Já bych mu doporučoval,aby tam zůstal,bylo by to užitečnější než jeho památné výroky o komunistech nebo teď o DPH .Pane Gazdíku ,zanechte falešné kariéry !!!!!!!!!!!!!!Ještě se musíte hodně učit než budete moci poučovat jiné.
  • Když vidím a čtu výlevy tohoto tzv.politika,tak je mi na zvracení.Tento blb ani nevidí 100 metrů za svojí vesnici a chce dělat vysokou politiku. Opravdu trotl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit