Přejít na výpis diskuzí

Vyklízení Kliniky pro dnešek skončilo. Aktivisté stále odmítají opustit budovu

10.1.2019 10:11
šar 18 příspěvků

Soudní exekutor dnes zahájil v Jeseniově ulici v Praze 3 vyklízení budovy, kterou neoprávněně využívají lidé z Autonomního sociálního centra Klinika. Ani po dvou jím daných termínech k opuštění budovy, kterou vlastní Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), ale aktivisté neodešli a zůstali v přízemí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dzixy
  A další ukázka jakou autoritu má u nás zákon. Exekutor, policie i samotné soudy. Stačí být registrován jako nezisková organizace. Ti nemusí respektovat zákon a všichni, kteří by měli dodržování zákona vyžadovat, dodržovat jej, chránit, případně nedodržení trestat, selhávají. A tento případ je toho důkazem. Řešení? Vyměnil bych na hodinu exekutora, který vystupoval spíše, jakoby fandil rebelům, pozval bych obrněnce s pendreky, a budova by byla zanedlouho opět v rukou vlastníka. Je až neskutečné slyšet, jak nějaká banda feťáků, bezprizorných, se vydává za ochránce cizího, ale soukromého majetku. Toto si dovolovali kdysi komunisté. Stálo by za to zjistit kolik je mezi rebely "svazáků", mladých komunistů, či radikálních levičáků.
 • Kdo? co? čeho? jsou ti "aktivisté" - jakási špinhauhnická feťácká smažková lůza a zcela impotentní státní moc - to je celé.

  Na co z našich daní se vystrojuje+vyzbrojuje+vydržuje+ ..... např. policie, když její účinost je max.v nasazování "botiček" na auta???

  Ne vy kluci -policajti z ulice - vy za současný  stav k blití nemůžete ale váš tzv. menagment - kopat do -pííííp- až se z nich bude kouřit - neskzutečná připosranost, impotence, nemohoucnost,..... Na co máme zásahové jednotky, URNU, .... - aby se "zviditelňovali" na zcela dementních prezentacích v TV, tisku, ....

  Feťácký zm..d vyleze na střechu a my s ním neumíme poradit??? V čechách by měl být rád že je pouze sundán proudem z vodního děla v kterékoliv civilizované zemi by mu už odstřelovač umožnil poznat účinek cal. .308W popř.338W.

  A že mají sebou děti a psy??? Tím spíše - jenb ukázka jejich vychcano-ti - děti okamžitě odebrat a do vyřešení předat do péče příslušným zařízením, čokly - jako nebezpečný zdroj nákazy na místě utratit.

  Během pár minut je "vymalováno" a není co řešit.

 • KIMCID

  muj přispěvek smazán asi cenzor příznivec kliniky

 • Impotence státu a skandální nevymahatelnost zákonů v přímém přenosu a stejně tak ukázka a tím i návod., jak někdo musí a druhý už nemusí !..

 • Odredované, špinavé a páchnoucí osazenstvo předvádí svůj nacvičený vývar blbosti.Smečka permanetních nemakačenků se vyšvihla na životní vrchol. Nikdy v životě už je nebude zabírat TV kamera. Do konce jejich zpackaného života budou hnít v opovržení, zápachu a plísni. Největší radost by samozřejmě všem udělali, kdyby natáhli ráfy. Co my tady s takovým věčným parazitem?To i ta kafilerie je pro něj, zbytečně velká investice .....

  • KIMCID

   to víš lepšolidi.běda kdyby tam byla klubovna nácků,už by je zásahovka vyvedla

   • I když jinak s vámi v převážné většině nelze souhlasit, zde vám je třeba konečně za příspěvek poděkovat - konečně vím co jsou to ti "lepšolidi" dle dementních žvástavých keců hradního ruso-číňana zeMANa.

    Lepšolid - tedy odrbaná feť.cká sm.žka - výborně soudruhu sprasidente zeMANe. To se ti povedlo, konečně jsi se trefil - tedy něco jako ty - ožralecký pobuda, podvraťák, ......

    • KIMCID

     milé nic nováku nejsem volič ani zemana ani babiše ale z tebe si dělám a mám srandu

 • KIMCID

  na čro říkají že ho i udajně,napadli

 • Jsem nerad skeptický, ale myslíte, že by se policajti takhle mazali s obyčejným, běžně vyhlížejícím nepovykujícím občanem? 

  Byla by mu okamžitě "přiložena pouta", použito hmatů a chvatů a bylo by to. Kde jsou ti hrdinové v černém dneska? Vzali si náhradní volno nebo se musí přebalit? 

 • Ta "údajná exekuce", která započala v 10.00 hod., trvá již přes tři hodiny a dosud se nic nestalo. Ukázka naprosté neschopnosti státní moci v přímém přenosu!!! A nepracující individua se nad její neschopností jen baví... Tady absolutně nemá význam chodit k volbám, když nám vládnou takováto vyložená nemehla, která nedokáží zjednat pořádek a respekt před zákonem. Nejen doma, ale i ve světě musíme být všem pro smích. Tuhle tragikomickou recesi můžete zařadit do vysílání TV na Silvestra, ať národ vidí, kdo mu "vládne"!

 • Na práci exekutora musí mít dotyčné individuum žaludek. Funkci exekutora nedokáže každý vykonávat, stejně jako třeba funkci kata též nedokáže každý vykonávat. Exekutor má být tvrdý a nesmlouvavý jako naprogramovaný robot, jehož předností je odlidštěnost a pokřivené chápání reality. Exekutor by neměl fňukat a stěžovat si, že byl napaden, nikdo ho nenutí, aby "práci" exekutora vykonával. Stačí si vzpomenout na efektivní vymáhání dluhů před rokem 89, kdy se stát obešel bez exekutorských parazitů a podobných individuí, která pracují pro efekt, ale jejich výhodnost pro stát se pohybuje v rovině záporných hodnot. Nyní v tomto konkrétním případě Kliniky se dostaly do střetu dva parazitující subjekty, otázkou zůstává který z těchto dvou subjektů je větší parazit. Ani aktivisté z Kliniky a ani exekutorští exhibicionisté nepožívají dobré pověsti.
 • To máme tu "naši" policii skutečně zcela impotentní????

  Pár jakýchsi smrdalvých feťáckých sm..žek a už se s nimi patlají od rána. Ach jo, je to vůbec možné?

  Nebo má policie skutečně ty obušky, zbraně, ..... jen pro parádu?

  Že se nějaká šmejdská fetka práce se štítící nechce hnout a splnit tak pravomocné rozhodnutí - tak dostane takovou nakládačku, že se zastaví až na druhém konci světa a ještě v důchodu bude vzpomínat  jak zcela po právu dostala gumoléčbu za podpory slzáku. A jakýsi Ort ? - no ten by v první řadě  pokud si říká "právní zástupce" měl ctít pravomocné rozhodnutí - pokud to je ovšem jen jedna z těch fetek, pak je mu to nutno asi "vysvětlit ručně"  řádným a důsledným výkonem "ramena spravedlnosti".

  • Tentokrát jen souhlas. je až s podivem, jak agresivní masmédia dovedla zneschopnit policajty.

   Všichni mají strach, aby náhodou nějaká kamera nesnímala použití chvatů a hmatů.

   Nebo se té špíny citliví policajti prostě štítí?

   Ve videu bylo zajímavé poslouchat jednoho z organizátorů !...a z čeho mám zaplatit ty lidi, který jsou v čekárně?" Profesionální demonstranti? No super. 

  • Gumoléčba již vyšla z módy a navíc je nyní velmi riskantní. Stačí si vzpomenout na řádění protiparoubskovských výtržníků, s nimiž se policisté vypořádali pomocí donucovacích prostředků v rámci zákona a dodnes nemůžou výtržníci a jejich protektoři na nejvyšších místech zapomenout a pořád omílají omletou písničku o tom, jak na pokyn premiéra Paroubka policie hanebně zasáhla. Paroubkův precedent je stále živý a varující.
   • No, asi bude záležet na úhlu pohledu. Lidi, kteří museli snášet rámus, smrad a nepořádek jistě ten zásah tak neodsuzovali. Ale to se našim "objektivním" mediím jaksi nehodí.

    Někdy prostě platí, že někomu stačí říct, jiného musíš kopnout. 

    Je už asi jasné, že nepatřím k nekritickým obdivovatelům made in U.S.A., ale jestli mám před něčím respekt, tak k tomu, jak je tam vnímán policista při výkonu služby. když jsem tam byl, tak mě přítel jasně varoval, že když mě při jízdě zastaví policista, tak ruce na volant, držet klapačku a nehádat se.

    U nás????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit