Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý její člen dostal úkol, snést tam tři vajíčka, aby modré straky v tomto regionu posílily, a pan Pospíšl se konečně dočkal vysněného krajského pašalíku!Chudák už je s tý nejistoty celej nervózní a u Jílkový málerm zkolaboval!
  • Nečas po odvolání gen. Picka na MO prohlásil, že si to musí vyříkat s Peake, ale k tomuto již nedošlo, neboť tento svazácký slaboch se z tohoto rozhovoru asi připo s r a l..... Proto k čertu s takovou stranou a premiérem, potažmo i s celou vládou, jsou totiž k h o v n u. *12* *12* *12* *16*
  • ODSS je nejsilnější vládní strana. Je tak silná jak ten nejsilnější článek ve straně a to je naše proamerická Pítchulinka.
  • Krindipindi,o čem ta banda ještě chce jednat. Kdyby měli vidění na špičku nosu dávno by to odpískali. Teď skáčou jak pištěj topíci v čele s Lidem Píkovou. *16*
  • Tak komunisti,zalozili jste si 'pravicovou' stranu,tak jim koukejte taky neco pekneho poprat!
    *1* *1* *1*
    • Musíme na komunisty nadávat. Tím je budou naši soudrzi volit. Já to tak dělám, neb jsem komunista.
      • A zlodej nicku.Asi krades na co prijdes.
        Z M R D E
  • ti už dojednají velký kukový ,strana je v rozkladu jenom ty takzvané "ŠPIČKY" si to pořád nechtějí přiznat a poslední šlápnutí do velkého politického ho,vna udělal neschopný Nečas zvolením Peak na obranu, jenom vypouštěl z Bruselu silná slova a jen dosedl na Havla tak se stáhl do ulity a je klid.
  • Jsem to věděl, že hnusná ODSS se odrovná sama. Je to tam jeden pitomec na druhým.
  • Jaká výkonná rada. Tupouni se nemohou radit. Pryč s ODS. Doufám že pro ně bude ten kus dálnice do Plzně hodně namrzlý. Ostatním řidičům to nepřeji.
    • Jaký klid zavládl na stránkách Tiscali. Všichni ti naši diskutující jsou na poradě v Plzni. Jen co se vrátí tak to tady bude šrumec! Ti budou nadupaní chytrostmi. Už se na ně těším, na hajzlíky pravičácké.
  • Slaboch a suchar Nečas jmenováním Peake na obranu pohřbil ODS i u jejich bývalých voličů. *16*
    • Doufám,že tam sdilnice budou pořádně klouzat,aby byl konečně konec hloupých svazáků a odrodilců od rodné strany KSČ k ODSSS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit