Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gema...ty musíš být inteligent... *1* *1* *1* Půjčíš si peníze a nesplácíš, tak to je podnikání naruby...to seš stejnej tupec jak ti romové, co mají satelit na každým okně a vědí, že jim ho za 2-3 měsíce vezmou, nevadí, někdo další z rodina si vezme další satelit na novou smlouvu....
    a svým slovníkem tady prezentuješ bílé navíc, tak to je špatné kam jsme díky tobě došli....jsi obyčejný zloděj jako jiná, co dluží... *10* Už vidím, jak vyhlásiíš bankrot a za měsíc založíš novou firmu se stejnou činností, jenom se nebude firma jmenovat Brouk Pytlík, ale Brouk Pytlík z louky...a založte to s Kláskem, to je stejnej hňup *3* *3*
    • A jsi docela imbecilní, Nejsem cikán, zloděj a hokejista jako ty zmrde pojebanej blbej. Na tebe taky platím daně ko*ote *16*
    • Ty si ale d*bil a neumíš ani číst, jako klasický cikán *16*
  • čtěte pozorně a podle toho se zachovejte ! :Hlava druhá
    Lidská práva a základní svobody
    Oddíl první
    Základní lidská práva a svobody Čl.12
    (1) Obydlí je nedotknutelné. Není dovoleno do něj vstoupit bez souhlasu toho, kdo v něm bydlí.
    (2) Domovní prohlídka je přípustná jen pro účely trestního řízení, a to na písemný odůvodněný příkaz soudce. Způsob provedení domovní prohlídky stanoví zákon.
    (3) Jiné zásahy do nedotknutelnosti obydlí mohou být zákonem dovoleny, jen je-li to v demokratické společnosti nezbytné pro ochranu života nebo zdraví osob, pro ochranu práv a svobod druhých anebo pro odvrácení závažného ohrožení veřejné bezpečnosti a pořádku. Pokud je obydlí užíváno také pro podnikání nebo provozování jiné hospodářské činnosti, mohou být takové zásahy zákonem dovoleny, též je-li to nezbytné pro plnění úkolů veřejné správy.
  • Jen přijdte,mám pro vás překvapení! takovou věcičku ráže 9mm.Já vám dám ho.ada zhovadilá.Kradete a přitom je mi jasné,že ze zákona a z listiny práv a svobod toto nesmíte.Tak nastává varianta,kdy si musí člověk chránit majetek sám.Kdo je bohatý,má nato nějakou tu gorilu.Já mám prd a do platební neschopnosti mě stát dostal pomocí těch svejch balíčků.Přitom si v létě nadělovali miliony jako by nic.Myslím že všichni co to čtou nebo alespoň většina,nekrade a nekradla,jako ta verbež nahoře.Kde mám svá práva? asi v prd..i.Hold,zákon si udělat nemůžu,nakrást taky ne,ale hřbet nezkloním.Kde sů boží bojovníci ?!!! *16* *16*
  • za chzvíli budou tihle prevíti taky v ouzkých a došlápne si na ně koleggge z vedlejšího kanclu.
  • Tuhle verbež bych vyvraždil *16* *16* *16* Varuju vás budu se bránit zmrdi zlodějský *16*
    • Takže sis půjčil, utratil cizí peníze a nesplácíš.
      • Já narozdíl od zkurvené vlády a těch hokejistickejch zmrdů cizí peníze neutrácím.
      • Ne, ale kdyby jsi se pořádně informoval o to tady nejde. Můžeš mít například stejné jméno a stejně tě vykradou. A ty máš dokazovat, že nejsi ten co dluží. Když nesleduješ situaci tak alespoň blbě nežvaň hňupe *16* *16* *16*
        • hňup seš ty. A ještě pěkně tupej. Pleteš si exekutory a vymahače dluhů.
          • To je totéž v bleděmodrém blbe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit