Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman a Klaus . Kádrové rezervy StB.
  • Je to prostě osobnost ten náš pan prezident Miloš Zeman!
  • Až BIS uvolní důkazy o napojení Zemanovců na Ruské kmotry bude Zeman
    sesazen a souzen za vlastizradu.
    • a za co bude souzena celá Nečasová vláda a nyní Sobotka,Babiš a Diensbier.Jedni za podvody,krádeže a rozprodání kapitálu do zahraničí,druhý za donašení a spolupráci s STB a podvody z biopalivy a třetí za neschopnost,urážení hlavy státu a jestli se nepletu,také netačí na své ministerstvo.Přitom Chládka hodnotili jako nejlepšího ministra školství za posledních 10 let.Díky Zemanovi naše ego v zahraničí roste a nejen na východě.Za vlastizrádu měl už dávno sedět Kaluz,podvody s kuponovou privatizaci,propuštění zločinců na svobodu a rozprodání státu,o daru církví nemluvě.Zemanovi by jste měli líbát ruce a nohy a děkovat mu.
  • Je to osobnost náš milý pan prezident Miloš Zeman, prostě je to Člověk!!!
  • Je jasné za koho kope Miloš Lukoil Zeman. Za Rusko.
  • Co pan prezident České republiky pan Miloš Zeman řekne, dobře řekne, nakonec je to námi všemi milovaný pan prezident, Člověk na svém místě!!!
  • Soudruh Zeman byl vždy přítelem všeho LIHU:
    • To je divné, že pak nekamarádí s Kalouskem a Havla pokud vím taky moc nemiloval. A že ti dva první ligu chlastají (tedy Havel už ne), to je nepochybné.
    • ještě že ne trotlů,to by bylo opravdu hodně špatné
  • Vážený pane prezidente, většina českého národa stojí při Vás.

    Jen tak dál a houšť je třeba šlapat na kuří oko pražské zběsilé kavárny.
    • většina národa ano,jen Sobotková vláda chce mít primát a prezidentovi jeho pravomoci očesat.Tato vláda musí každopadně padnout,je to větší dobytek než byla ta Nečasová
      • A jaképak má president pravomoci? Vždyť je neodpovědný, tj. nesvéprávný. Ten může tak nanejvýš nařídit Ovčáčkovi-čtveráčkovi, aby mu nalil další sklenici hruškovice. *1*
        • Nepleteš si to s Kalouskem nebo s Kchárlem, pokud jde o tu nesvéprávnost? U Kchárla by to docela sedělo.
    • Miloshe Bubble Bum volilo jen něco málo přes 20% občanů a mnozí toho teď hořce litují. *3*

      Ta atrapa se tak může dobelhat nanejvýš do začouzené 4.cenové na Vysočině, když ho ovšem Ovčáček čtveráček doveze nechá dovézt autem ke vchodu. *1*

      Vot, smotrju, klikajuščaja mašinka chorošo rabotajet. *1* *1* *1*
      • Hele, anonyme, zkus vyčíslit, kolik procent volilo Kchárla. Ruštinu si pamatuješ celkem dobře, ale mám dojem, že by ani ti Rusové o tebe moc nestáli, zkus to u Schapira. A se Zemanem jsi chlastal, že o něm víš, kam dojde a kam ne?
        • Knížete von Schwarzengerg volilo jen o trochu méně voličů než Miloshe Bubble Bum. A to proto, že v době, kdy už neměla probíhat žádná propaganda, Zeman zneužil služeb zákeřného StBáka Zavadila, aby pro něho podle získal pár nesoudných oveček. *12* *16*
          Ruštinu jsem se učil a nikdy jsem nikomu neříkal a neříkám, že by se ji neměl učit. Nevím jestli o mě v dané době Rusové stáli. Ale museli. *2* Schapira osobně neznám, i když jsem v jeho rodné zemi byl. *3*
          Se Zemanem jsem nechlastal, nejsem z Vysočiny a nejsem ani štamgastem 4.cenové. Ale párkrát jsem viděl jeho chůzi ovlivněnou jeho "virózou". *2*

          Stačí, soudruhu? Jen nevím proč stále střídáš nicky. *1* *1* *1*
  • Jistěže, že je to lichotka. To jen nafrfněná pražská fuchtle si to "vysvětlila" po svém. *16*
  • Omyl.

    Soudruh Zeman mluvil ke své milence - alkoholu. *1* *1* *1*
    • jej jak ty to znáš člověče,ty se Zemanem i spíš?
      • Spíš je mu líto, že ho Zeman odmítl, protože není teplouš. Tak to půjde zkusit u Schapira, tam snad uspěje.
    • Jo Havel, to byl vyhlášenej abstinent... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit