Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V jednom mel Havel pravdu 20 let ubehlo a my jsme ten zapad dohonily ceny mame stejne a to dokonce u kazde polozky a leckterou polozku dokonce i vyssi! Jen v jednom bode se milil platy ty nam nejak zustaly porad stejne *10* (i ten prumernej plat pracujicich lidi na kterej i tak malokdo dosahne je porad mensi nez duchod "zapadniho" duchodce)
  • Havel není hrdina, Havel je zrádce!
    • njn od zacatku mu slo jen o navraceni zabaveneho majetku (tak koho by to nestvalo ze) blbost lidi ze mu uverili jak to vse dela pro provdo lasku *1* .... ostatne to jak nechal rozkradat republiku po te co mu veskere rodine majetky byly navraceny a jeste navic se stal prezidentem to videl nakonec kazdy, proste kecy v kleci a skutek utek
  • Už ani slovo o tom člověku který z většiny lidí udělal chudáky a roboty za pár korun, bezdomovce a z některých kriminálníky.
    • Měl by viset místo toho gobelínu v Ruzyni. To by se oslavovalo! Aji ohňostroj by byl.
  • Už žádné fronty na maso a vytírání si zadku Rudým právem!
    • Havla nesnáším byl to podvodník.
    • Běž do perdele i s tím tvým ožralým havlem.
  • Astále ten Havel kdy to už konečně skončí.Nevětší chybu co udělal v životě nechal nadále ty největší rudé zločince žít. A dneska by ještě chtěli s námi žít a poroučet.
  • Mě štve akorát to, že už mu nemohu nakopat prdeel. To by z něho vypadlo pěkných pár vypatlanců.
  • Dal jsem masox Václava Havla do hrnce Václava Havla,zapálil plyn Václava Havla,proudící
    ze sporáku Václava Havla,položil hrnec Václava Havla na hořák Václava Havla,uvařil a sežral polívku Václava Havla. Pak jsem si liboval nad dramaty Václava Havla a pak šel spát do postele Václava Havla,s tím,že se probudím do jitra Václava Havla a oslavím další den,
    který nám věnoval tento duchovní vůdce.
    • Bravo! To nemá chybu.
      Dovolím si navázat, snad se neurazíš
      Ráno jsem zaspal, zbyl mi čas na kávu Václava Havla a cigaretu Václava Havla. Vykadil jsem se do voskového záchodu Václava Havla, umyl se a vyčistil si zuby - jak jinak než kartáčkem Václava Havla. Oblékl jsem šaty Václava Havla (ano, kalhoty byly kratší) a vyšel z našeho domu na náměstí Václava Havla a spěchal třídou Václava Havla do Spojených továren Václava Havla. Cestou jsem vzpomínal na včerejší četbu a těšil se, jak si ve fabrice s chlapama o přestávce pokecáme o díle Václava Havla. Přes den nebude čas, s chlapama montujeme humanitární bombardéry Václava Havla.
  • Je sníh, budou Vánoce, jen ten Havel do toho pořád nějak nepasuje. Za jak dlouho bude blahořečen a svatořečen?
  • Ten den by měl být vyhlášen jako Den národního smutku.
    • Já jsem se spletl, jsem jen matkomrd a kre*én z ústavu, celkem imbecilní blb s Iq mrtvé medůzy, ani nevím jak medůza vypadá *7*
      • Můj nejlepší kámoš je Pišta Žiga řečený kozomrd jedině my dva máme správné názory ostatní jsou hlupáci.
    • Můžeš smutnit, já se naopak budu veselit, nikdo ti to nezakazuje!
      • Máš pravdu! Taky budu slavit výročí úmrtí jednoho ze zakladatelů moderní doby TEMNA na našem území. Po sobě tu zanechal zdevastované vše kde šlápnul. 39 rok se tomu r89 nemůže rovnat.
  • pro mne je zcela zapomenutelná událost a velké parády ji nevzkřísí, lidi ho povětšině prokoukli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit