Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přeci ty špína z pod mostu tady nebudeš vypisovat takové chlívárny.Vyzkoušej to naživo. Jejda to by ti záhy kapalo z rypáku.
  • Všichni havloidi, tedy i Sajmon smrděj chcánkama!
    • super zpráva kulihrachu, tak komu si tento týden očmuchával rozkrok ?
      • ObcanHaveI
        Tobě určitě ne, prochcanej Sajmone! To by se poblil chromajzle!
  • 50 miliard velké investice?
    Pokud se to někomu zdá hodně taky se dají projíst.
    Jsou to naše peníze z našich daní a kdo dal právo nějaké tlusté bábě rozhodovat, komu je rozdá, rozhodně na svou kapsu a kamarádům nezapomene něco přisypat.
    • Pochop ze co stat vezme neni tvoje. Je to uredniku a politiku. A nebyly to nase dane, ale dane moje a tvoje a plno dalsich lidi a firem. Ty prachy nikdy nebyly nase a ani jako statni rozpocet nejsou nase. Vsak si vzpomenete az budete potrebovat neco od stau.
  • Psychicky vyrovnaný Kalousek to též nehrozí.
    • Zechcanejfujzemanoficko dej si obklad ať ti nepraskne cévka.
      Vy zemanofilckovské hnídy nemít pana exministra Ing. Kalouska tak si ho snad musíte vymyslet a namalovat.
      Jste ale jen tupá pakáž stejně jako váš velký guru - špinavecký lhářský křivácký komoušský gauner a STB-cký práskač - valstizrádná rusofilcka pochcávající se zeman.
      • rozkecal. Jejda to je zase snůška nápadů chorého mozku. Na tebe extra platí. Zparchantělí rodiče rodí zparchantělá děcka.Matka tě měla vrhnout rovnou do WC.Tam je ti nejlépe.
        • nepij už tu zkvašenou řepku ,už tě nikde jinde nezaměstnaj a budeš muset sedět ve vrátnici agrovyžertu *1* *1* *1*
          • Jako obvykle se mýlíte i v základu úvahy. Řepka nekvasí, leč žlukne.
            • Dík za poučení to byla taková metafora *1* Je pravda že nevim jestli řepka žlukne a nějak mi to netrápí.Spíš mi vadí žluknutí voličů v ČR a konec konců i jinde, ale nic s tim neudělám a to není metafora.Neb jako 0 jsem součástí stáda stejně jako jedničky prostředníčku *1* .
      • rozkecal. Jejda to je zase snůška nápadů chorého mozku. Na tebe extra platí. Zparchantělí rodiče rodí zparchantělá děcka.Matka tě měla vrhnout rovnou do WC.Tam je ti nejlépe.
    • Nemusíš kradouska? jasný.Babiš pozdržel investice a věděl o doplatku z EU a v období růstu má takový výsledky?Už aby zdechnul man a bureš může jít za ním ,nikdo plakat nebude.
      • ovšem absolutně největší radost by zavládla zde, kdyby jsi tady přestal zabírat místo a natáhl ráfy. Parchant tvého formátu je tady jen přítěží.Jejda to by bylo veselo!
        • vanhorne
          "Jejda to by bylo veselo!"
          Bude tak veselo, jako kdyz tahli na lafete Gottwalda.
          • to se sešli ti praví plivači.Jejda co by dali za to kdyby je bylo slyšet. Zatrpklí žalovníčci a nadávači na všechno. Jo hoši přijde vám to líto. Zpackaný život u plechové skříňky,plechovky solvíny a ukrojeného špeku na nedělní hody.To se to potom běduje. Vsadím se že chodíte demonstrovat po Praze proti všem. Pěkné je, že ti okolo neútočí.Nic jim nechybí.Lůza jen zlostně okolo sebe prská a stěží pochopí, že je všeobecně pro srandu.
            • drbanské blbost, co? A takové vychytávky tebe špinavce jako "čobolácký"a "mamobureš" dostatečně inspirují k tomu napadat tu chamraď co je tvoří. Jen tak, že se mi chce. Krásná je tvoje bezmoc s tím vším něco dělat. Jsi nic. Prd.Nafurt.
            • jo jo tebe teda musíme štvát když se tady pokaždý vyjádříš k našim příspěvkům ,už to potvrzuje tvoji neschopnost úvahy a diskuze.Jinak normálně pracující člověk (ne ten co si vydělává na internetu kecama pro obě kreatury alá manobureš)má skutečně skřínky tři na oděv,na pracovní oděv a nářadí,to tak je.Solvína už taky dneska nefrčí a prostě kdo dělá se holt někdy umaže no a špek když je dobrý a pikantní taky není k zahození.Bohužel ty se umažeš jen od zblitků ovara a houven z čobolácký erdele a to tě ani savo se solvinou nepomůže a smrdíš i na netu *1* *1* *1* no a žrát holt musíš kostelecký výrobní salám a zapíjet ho odvarem z řepky no a když budeš hodnej tak ti guru Babiš koupí i tu malou skřínku z plechu.Jo sory jako ale já už přece jsem na demonstrace poněkud v letech.
            • tak to ale nikdo něvěděl. Ale každý ví, že zparchantělí rodiče mívají i zparchantělá děcka.Ti tví museli být teda extra parchanti.Tak ty obyčejná chamraď se nám vztekáš na pana premiéra?To musíš prožívat těžké chvilky. A pamatuj si. Nikdy s tím už nic neuděláš. Jsi celoživotní vyvrhel. Fajn pocit, co?
            • vanhorne
              "život u plechové skříňky,plechovky solvíny a ukrojeného špeku"
              Ja mam tri plechové skříňky, ty uschly kastane z buresovych podvlikacek.
        • oluomelum toť stejné jak u tebe,asi tě to začíná nasírat neb přitvrzuješ v nadávkách,jo jo stejnej jak burešisko prostě tupoun když nemá na diskuzi tak je agresivní a tady to jde jen nadávat a špinit neb v réálu bis moh dostat po čuni ubékánku z řepkovýho pole

          *1*
  • Hrochu už jsi viděl chytrého ing. v ekonomii? Já ne. Znám jednoho diplomovaného ing. s matematiky, který neumí připočítat 21%. Toto jsem vážně zažil na vlastní kůži.
    Co jsou peníze? Naše centrální banka má ve skladech více jak 280 tun barevných papírků jako rezervu, říká se tomu Česká měna to si nepamatujete? 50 miliard sem nebo tam. Když by to náhodou shořelo tak se natisknou jiný žádný problém. Já jsem si taky udělal rezervu již někdy před 25 lety a jsem stále v - ne +. Chcete můj dluh? Rád jej podaruji i zdarma a ještě něco přidám. Nikdo z Vás můj dluh nebude chtít. Pokud tady napíši, že daruji tisícovku, tak se přetrhnete.
  • Historicky největší hospodářský růst, a oni zatínají sekyru...to nemůže chápat ani inženýr/inženýrka ekonomie.
    • To je pořád vytahování se jak se mám a pak se stane že nás EU odřízne od peněz *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit