Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • od těch dob co do sportu tahají politiku mě už vrcholový sport nezajímá, na olympiádu se dívat nebudu,našim feťákům fandit taky nebudu, jednoduchá gabča a zerzavý lhář šlezingr, už moje babička mě říkávala, nikdy nevěř zerzavým lidem, jsou falešní
  • Just, nevlastní brácha Jégla
  • Pravý a původní smysl i odkaz olympijských her v současné době, už je nejméně od 2016 mrtvý..Vše další.., už je jen pokrytecká, "sportovní" i nátlaková politika s obrovskou spoustou peněz i jiného vlivu.,co se okolo toho všeho točí..a je už úplně jedno z jaké strany..
  • ivislo
    Kdo chce psa bít hůl si najde.
    • pokud ten pes bere steroidy a organizovaně podvádí v největší a neprestižnější sportovní soutěži na planetě, je naprosto v pořádku klepnout ho novinama přes čumák, špatné by bylo to neřešit
      • Mrkni na "propagandu", které feny berou steroidy *1*
        https://cz.sputniknews.com/svet/201712236481019-rozdil-cista-sportovkyne/
      • zalez konečně do hrobu český Lenine, nebo pošleme na tebe Halíka ! *1*
  • Chování lidí se musí řídit určitými morálními pravidly, jinak by se z lidí stala zvířátka. Ale i ta zvířata ve svém chování zachovávají určitá pravidla. Jenomže mnoha Rusákům je vlastní nadudost, domýšlivost, pocit, že je "Übermensch" (nadčlověk). A jak hlásal ten jejich vrah carských dětí Uljanov "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky".
    Myslím, že to rozhodnutí je správné. Na takovou svoloč patří jedině pořádný klacek, vyprášit kožich a zahnat zpátky do stepi. A teprve až se naučí chovat tak je pustit mezi lidi.
    • a kdo určí ty morální pravidla? Ten kdo chlastá, hulí, a ku*ví se s jinejma, zatímco mu doma umírá manželka? Nebo ten co ve jménu demokracie válčí a okupuje třetinu planety? Nebo snad ten kdo plácá celý dny na netu a svaluje vinu za svůj zpackaný život na komunisty a podněcuje nenávist vůči jednotlivci či skupině?
    • A že se jimi neřídíš ty?
      Urážíš jiné národy.
      Hlavu státu.
      Voliče.
      Diskutéry.
  • Tak jako byl kdysi zřízen proti všemu zdravému rozumu a proti mezinárodním pravidlům Mezinárodní soudní dvůr v Haagu, tak dnes se vytváří rozhodnutí o kolektivní vině Ruska na dopování sportovců. Jde o politiku. Kdyby šlo o sport, pak bychom viděli konečně ty důkazy.
    Ale myslím si, že všechno zlé na něco dobré. Ti fanatici už svou nenávistí k Rusku neví, jaké ještě svinstva si nevymyslí. Pak už to začne být divné i těm lidem na Západě, kteří těm kecům o nebezpečí Ruska dnes ještě věří.
    • Pro fanatické a zaslepené zastánce ruského imperialismu:
      https://www.wada-ama.org/en/media/news/2016-07/wada-statement-independent-investigation-confirms-russian-state-manipulation-of
      • A ty jsi teda opak?
        • Opak čeho? Dožaduji se důkazů, že třeba cyklista Armstrong opravdu dopoval? Křičím tu "důkazy", "důkazy", "důkazy"!!! Ale "uznám jen takové, které prokáží, že nedopoval!!!" ???

          Já jen dal odkaz na zprávu mezinárodní antidopingové komise. Není můj problém, že se Rusům (některým - těm co by chtěli obnovit a rozšířit sovětské impérium) a jejich českým přisluhovačům nelíbí.

          Není můj problém, že se Rusko za Putina uzavřelo do vlastní ukřivděné bubliny. Škoda, mohlo se už dávno mnohem víc přiblížit civilizovanému světu.
          • bezregistrace
            a pak že dronte vyhynul ...
          • https://www.youtube.com/watch?v=N_0PSZ59Aws

            jaký jiný důkaz chceš ty blbe obecný *15* *15*
  • Tímto rozhodnutím si MOV nařízl pod vlastním zadkem větev. Ruská Federace mu to během pár roků velice přesně spočítá. A připomene všem kdo je pánem ve světě.
    • To jsou, ty ruský Ople, úplně stejný řeči jak od německých národních socanů ve dvacátých letech. Roste nám tu asi zase hrozba od nových "pánů světa" - Putinovců!
    • Zaprděný rusák a pán ve světě??? Nenechte se vysmát.
      Vychodostepní rusácká pakáž mele z posledního ještě pár let a nikdo si po té zparchantělé rusácké svoloči ani nevzdychne.
  • Nejdokonalejší službou v boji proti protivníkovi je "MOSAD", a to je ta první služba, a prý mají ještě další a ruská NKVD a nebo so dnes mají?, ti na vás a z vysoka ..... Oni totiž na vás mají, vy na ně ne.
  • Bohatě stačí že zelení mužíčci stračí naší prostituující kavárně a novinářům v hlavě.Ty už udělají své *1* *1* *1*
  • Já už se v tom těžko orientuji a proto bych prosil, aby nějací odborníci vytvořili seznam, koho a co do jednoho pytle házet máme a koho nesmíme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit