Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aLE vAŠNOSTO,VY SI OPRAVDO MYSLÍTE, že .pRath nemá 8 melounů,kde to žijete,každy jeho ručitel může dát pouhé kapesné a je to.,vždyt se jim ty peníze vrátí-pokud neuteče.A to je právě to,oni sami nevěří ,vždyt stát Izrael nevydává svoje soukmenovce!
    • Vy jste,zřejmě,člověk prolezlý skrz naskrz nenávistí,což je smutné a je třeba si pomoci sama či pomoc vyhledat !!! Musíte se začít mít ráda,abyste uměla milovat i třeba manžela ! *14*
      • Ale Vlastiku,já miluji Davida Ratha nebot je to můj bližní.Milujte nepřátele své jako sebe sama.-čtete v bibli.Já jen konstatuji fakta.P Ratth má dar řeči a dovedl ho velmi dobře předvést,oblbnul nás všechny,viděli jste v něm--koho mi jen připomíná-.Byl už jednou jeden,zástupy se za ním táhly,a jeho panování trvá dodnes-jen ty restituce mu nechcete dát.Málo platné,David asi nebude ten Mesiaš,za kterého jste ho měli.A mimochodem,jeho řeč v parlamentu mě tedy vůbec nedojala,byla to obhajoba a knučení jak od vysloužilé šlapky-málem by mu jeden dal na polívku.Prej čudla! A no,je to čudla a nic jiného!A vždycky byl.I ten Kajinek nese svoji prohru jako chlap a já si ho vážím-tohle to-to je zbabělec.A tu kauci klidně může složit sám,ale on ty peníze nemůže vytáhnout,chápete proč!!
  • Kauce byla daná aby nešla dát !
    • mají dlouhé drápy i v soudní síni. Ale kdyby 140 000 příznivců Rátha dali 100 kč / kilo masa). tak bychom mu mohli pomoci dostat sew ven a opět ho vidět v PS.
  • Tak mně přišlo na mysl, jak vysoká by asi musela být kauce, kdyby na místě Ratha stál Vondra nebo Parkanová. O Kalouskovi ani nemluvě, na tu by asi nestačil celý státní rozpočet.
    • Také jsem o tom uvažoval a například u Janouška by to dělalo asi tři miliardy-kauce a Kalouska s Hávou zřejmě ještě více ! Bohužel jejich konta jsou odkloněna do Švýcar,tak ty prachy už nikdy nikdo z nás neuvidí,proto zrušíme pastelkovné,pohřebné už katolík Kalousek zrušil,takže co přijde dále na řadu uvidíme...
  • ... bez tý trosky prolhaný je docela nuda :((
  • Je to namachrovaný tak,aby to jo nešlo.
    • vám utíká,hodně podstatných okolností kolem Ratha
      tech 14 melounů je málo
      • A odkud víte o nějakých 14 melounech ? To se může v normální zemi tvrdit,až po řádném soudu a nikoliv na základě tv Nova,Aha,Blesku,atd..
      • Možná,něco utíká nebo uniká teď nevím,ale rozhodně mi neuniká fakt,že u jiných,srovnatelných případů je výše kauce téměř zanedbatelná;je-li vůbec nějaká.
  • Tenhle stát je neskutečnej.Chudáci naše děti.To,co se tady poslední dobou děje, z toho jde hlava kolem. Někdo zabije dva lidi a dokonce rodiče a dostane tři roky. Jinej vezme úplatek a jde si sednout na kolik že let? Tohle je úsměvný.A už tři měsíce sedí. Vrazi běhají na svobodě, pedofilové a jiní...vůbec bych se nedivila, že to na Ratha někdo ušil..O politiku se nazajímám, dnes si musí člověk pomoc sám, stát se o nás nepostará, ale byl jeden z mála, který na mně působí pozitivně. Když člověk dnes vidí co se tady děje - nesmyslný exekuce, bezmoc lidí v právu..a každýho soudní jednání trvá roky...
    • bohužel Rath je zde ,kdy měl možnost ,taky zdrhne a stratí jse hodně důležitych dokumentů
      co jse zde deje ???? kdo tem všem dal možnost ??? měli bych jste jsi dát odpověd
    • Chtělo by to zopakovat události z konce 18.století. " Liberte Egalite Fraternite ",tehdy gilotiny měly dost práce,doufám,že dosud nezarezly.
  • Ten člověk bezostyšně kradl roky.Jen si spočítejte jeho příjem.Jak může někdo vykonávat dvě tak významné funkce a dobře honorované.Že se změnil--je udiven tím,že si dovolili ho chytit.Je to nestoudný zloděj,a hrabivec.Je to typický představitel své rasy.Senátor Dryml jednou řekl-krade se,ale také musí trochu zbýt pro ty lidi.Ráth si budoval své pozice,oblibu v Hostivicích a tam šly miliony-přijedte se podívat na Vysočinu,po jakých silnicích se tu jezdí-středověk.Je to neřád a měli by jste si to uvědomit a nehorovat za jeho nevinu.Je vinen a vy to všichni víte.
    • Vás nenávist sežere !!! *14*
    • vy jste ho viděla jak kradl roky?? Není vinen a pro obyčejné lidi se snažil dělat co mohl styďte se
      • ne Miluno,já jsem ho neviděla,ale slyšela.Kdo to horoval a bral se za ty nejchudší,,nikdy by mě nenapadlo tohoto bojovníka za práva sirotků a vdov z něčeho podezírat.Tohleto je socialní demokracie-žije si v přepychu a ten přepych je se sedřený z nás všech.A nebojte se,to není jen on! on už byl tak sebejistý,že si nedával pozor.To Stanik při své bezelstné tvářičce byl mazanější.Já nemám potřebu jim závidět,mě se daří dobře--a nekradu,živím se poctivě--ovšem te šustot žlutoučkých penízků -to neznám.Já jen držím palce paní Bradáčové, a partě kolem ní,aby vydrželi a rozkryli ta hnízda.A jak vidíte,kradou ruku v ruce pravice i levice.viz DPP
      • netřeba videt ,stačí to co jse přešetřílo ,ověřilo,,,,vám pracuje mozek na 30 %
  • To není soud,ale pokus o popravu. Naše země není právní stát,ale modrohnědá džungle !!! Být mladý,tak ještě dnes balím a ujíždím do demokratických států na západ od nás !!! A to se píše rok 2012 a nikoli 1950 !!!!
    • Toto jsem psal já jako nick Vlastík Parkán a dost dobře nechápu,proč to někdo popisuje pod jiným nickem,i když s tím obsahem souhlasím,protože i mně je z té soudní i jiné mafie na zvracení!!! *11*
    • ... napiš to ještě párkrát a táhni, dám ti na tiket, tláchale :))))
      • na tiket ,by potřebovalo víc bohužel jiná planeta na osídlení a ty tikety zatím není realní
  • Slušní lidé pomožmne mu.
    • tak do prd..................
    • Jsem pro !!!! Ale jak to zorganizovat a jakou formu zvolit ???
      • PŘES JEHO OBHÁJCE. 140 000 PŘÍZNIVCŮ Rátha pošle obhájci 100 kč a bude vystaráno. A opět bude v PS a pravice se z toho pose,re
  • Pravice má dlouhé drápy, ovlivňuje i soud- budu volit komunisty, aby s těmi lumpy zatočila. Nikomu jinému nevěřím.
    • ano moje řeč a nebo Zeman na Hrad
    • Podle Trestního zákoníku č. 40/2009 Sb.
      § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka…
      § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
      § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti…
      BUDE POTRESTÁN ODNĚTÍM SVOBODY AŽ NA DESET LET.
      A jelikož
      1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
      2) KSČ(m) se liší se od KSČ pouze přidáním písmene „m“, a jinak podporuje a propaguje komunistickou ideologii,
      vyplývá z toho, že
      3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI a ti kdo hlásají zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí uvedených trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
      • Nech si ty žvásty pro svoje děcka. To by museli zavřít všechny voliče.
      • přestal bych ,,být vámi
        tech ideologii rozkrádání vám unikají ,,že
      • Asociálové a mafiáni z vládních stran se snaží strašit lidi minulostí, aby se dál mohli držet koryta a rozkrádat naši zem. KSČM je nezkorumpovaná legální parlamentní strana, která hájí zájmy slušných lidí této země. Svýmy bláboly tady dokazuješ, že jsi jedním z těch parazitů, kteří okrádají slušné lidi této země
        • ... jsi hajzlpapír podřadné kategorie :))))
      • A ty jsi modrý blb
    • Zvláště když po svobodě běhaji pravicoví zloději Vondra, Bohm, Kocourek, Drobil, Parkanová, Kalousek a další. Je jich tam více než dost. Ožralý jANOUŠEK SI VESELE JEZDÍ DÁLE A OHROŽUJE SPOLUOBČANY. tO JE ZÁVAŽNOST VELIKÁ. A NEVADÍ TO-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit