Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Okoune, já mám na utírání zadku jednoho takového blba, jako jsi ty. Toho mi poslal s.Bureš.

  • Dopadne to stejně jako s Čapím hnízdem !Odklady,odklady a mlžení.Takových znalců nas.ru za noc pytel!

    • A čím se tedy ty chytráku živíš? Jablíčka? Mrkvička. To musí u vás doma pěkně smrdět pokud kadíte do pytle. Ve zdejších končinách k tomu slouží obvykle splachovací WC.

  • asi čeká kdo mu víc zaplatí

  • Není prostě zájem najít viníka. Prodlužování vyšetřování je osvědčenou taktikou, vedoucí k řízenému vyšumění kauzy. Tak dlouho se prodlužuje až na to všichni zapomenou a potichu se to odloží. Takových kauz, kde se jen prodlužovalo tu už bylo. Přitom stačí udělat rozbor, co ty ryby zabilo (v jejich tělech to zůstane) a prověřit firmy v okolí toku, jestli která ten jed vyrábí nebo používá ve výrobě. Tak těžké to zjistit zas tak není a kdo to byl nikdy nejde úplně utajit. Vždycky někdo něco někde kecne. Když ale není vůle?

    • vanhorne

      Co se vam porad na te Becvanske vode nelibi? Je to Dobra Extra Zdrava Aqua, obsahujici latky ktere by jste jinak mozna kupovali v apatyce v podobe vitaminu za hrisne groshe a nektere nejsou jinak vubec k dostani.

    • Naprosto výstižné, s názorem pisatele ferda.borek plně souhlasím. Zjevně to má na svědomí někdo mocný a bohatý, který si může dovolit uplácet nebo i zastrašovat  vyšetřovatele. To je důsledek toho "Nejsme jako ONI". Ti "ONI" si neváží generálního odpuštění, jehož se jim dostalo a naopak čest a morální zásady považují za slabost. To jsou ty škody napáchané komunismem. Německo se plně vyrovnalo s nacismem, zatímco my s jeho rudou odnoží, čili komunismem nikoli.

    • Přesně tak...👍

      A nabízí se jediná otázka = PROČ není vůle najít pravého viníka...?!

      • vanhorne

        "PROČ není vůle najít pravého viníka...?!"

        ANO, to by rado vedelo vice lidicek.😉

  • libáži chytli pěknou hjomadu lib

  • To jsem nevěděl, že stát platí takové nevzdělance ze strany chemiků. Takoví, když budou v době války, tak vychcípá národ. (Stát se chlubil a právem, se zjištěním látek v zahraničním angažmá ve válce, co ostatní neodhalili.) Čí je to zase objednávka na zatajení? To je jako Čapí hnízdo?

  • Pak požádá potřetí, potom počtvrté, a tak dále.  Jisté je jedno - nikdy se to nevyšetří.  Už teď prohlašují, že některé vzorky vody nejdou použít, za pár měsíců to bude horší. 

    Pro nás jen ukázka, kam až jsou prorostlá chapadla chobotnice...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit