Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ale zatím jsi podávala jiná svědectví, o masivním odporu umělců, o karikaturách, o vystoupeních, o pořadech v Rusku proti Putinovi... tak čemu mám věřit? *15* *15* *15* *15*
  • Politická satira - v USA a EU zcela běžná je v Rusku zakázána.

    Putin tlačil na TV aby byla zrušena obdoba Českých gumáků která si dělala
    legraci z vládních politiků. To jasně ukazuje jaká je v Rusku stále diktatura.
    Kremlu nepohodlná rádia a TV jsou prostě nezákonně rušeny a odpojovány.

    Dnes hraje USA se Švýcarskem. Když po vítězném zápase se Slovenskem stoupala
    Americká vlajka vzhůru také jsem létala. *14* *14*
    • Tomu se není proč divit, když někdo na svých 50 kilo a hloupý keci dostane pořádně přes tlamu, tak i pěkně letí. *14*
    • http://www.mojevideo.sk/video/1b052/najuprimnejsie_tri_a_pol_minuty_v_televizii.html

      http://antiilluminati.net/200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek/
  • Osa neosa,tyhle vize mě fakt ani nebaví číst. Chleba mi to nezlevní,benzín také ne............,politika je hnůj ať je zprava nebo z leva *3* *3* *3* . Rozčilovat se může jen blb *2* *2* *2*
    • dej si ještě jedno a nevyjadřuj se, když se o to nezajímáš
  • Putin si přál spojenou Evropu obchodně od Vladivostoku po Madrid, bude mít spojenou Asii, taky od Vladivostoku, no, EU sama sobě kope hrob....
    • Není co dodat. Za tohle, Pusinko, pusinku.:-)

      A vůbec mi dnes přijde, že na tiscali zprávách se !probrali"
    • OPutin si může přát co chce, bude tak mít tak nejvýš spiojenou východostepní říši od Moskvy po Kazaň.
      • no jo, nemít pravdu, to bolí....
  • Bobe je jasné že tu kopeš za Putina.

    Putin si stejně jako Hitler přeje slabou rozdrobenou EUropu aby mohl napadat
    a obsazovat sousední země. Silná sjednocená EU mu v tom překáží.
    • Opět lež, pokud by Putin chtěl, Ukrajina je již ruská. Kdyby se EUSA necpali do Ukrajiny, Krym by byl nadále ukrajinský a východ Ukrajiny žil v klidu.
      • Putin by chtěl, moc by chtěl. Proto se chová jak Hitler a taky tak skončí.
        • to víš že jo, zatím jsi neměl pravdu ani jednou, tak se uklidni, teď ji určitě máš (zlatý voči) *15* *15* *15* *15*
      • ano s tím východem souhlasím, ale Krym by byl ukrajinský jen dočasně, bylo tam silné hnutí za osamostatnění a také již několik referend, Krym by Ukrajina neudržela v žádném případě, on s ní nechtěl být.
      • Ale Putin by chtěl ne že ne.

        Jenže už krádež Krymu ho přišla pěkně draho. Jeho kmotři z KGB přicházejí
        díky sankcím o miliardy a už pěkně nahlas brblají.

        Jen proto se Putin neodváží ukrást i Donbas. Z něho a z Ruska by se totiž stal
        totální mezinárodní vyděděnec.
        • Máš zbytečnou starost o Putina a Rusko mudrlantko.Ruská Federace není CCCP a Česko není ČSSR.Železná opona,kterou spustili před lety komouši je naštěstí historií,ale o to samé se dnes pokouší USA ,které chtějí odříznout Rusko od Evropské techniky,a EU od Ruských surovin.Jako klín mělal posloužit Ukrajina.Naštěstí na tento průhledný trik neskočil ani Putin ,ale ani EU.USA jede ekonomicky vodou dolů a hledá záchytné body.Evropa jim v tom nepomůže.
          • Souhlas. Palec!
        • Simčo, miliarda, milion nebo tisíc je ti fuk, Zatím jsem neslyšela potvrzeno, že ti prý sankcionovaní Rusové nějaká konta na Západě měli... mohou mít konta doma, v Rusku a když budou chtít, tak i devizová, naco by jim byla konta v tramtárii, to jsou jen takoví hrátky

          a Krym, je konečně zase ruský a to je jednak dobře a jednak i velmi výhodné.

          O zničený a rozbitý Donbas Putin nestál má svůj obrovský a velmi bohatý stát, stačí mu ale ukrást nebo rozkrást si ho nenechá. *3* *3* *3* *3* držme mu palce *14* *14*
          • Krym patří Ukrajině. Pouze tu trapně obhajuješ Ruské zloděje.

            Je to stejné jako kdyby Německo sebralo Rusku území které okupoval Hitler
            a Německý fanda řekl - no konečně je to území naše. máme na něj historický nárok.
            Takovou nelogiku tu používáš.
            • Trapně tu podporuješ Ruské napadení a okradení sousedního státu.

              Prostuduj si mezinárodní právo než začneš psát nesmysly.
            • Krym patří krymským, kteří tam žijí po generace a jak se oni rozhodli je jejich právo *15* *15* *15* a že rozhodli móóóc dobře
            • Krym patří Ukrajině.

              Pokud si nějaký občan Ukrajiny přeje patřit k Rusku musí se do Ruska odstěhovat.
              Nikdo mu nebrání ale nemůže ukrást Ukrajinské území a připojit ho k Rusku.

              Vaše Ruská propaganda je přímo směšná.
            • jo,jo, jen ten rozdíl, že Němci na území, která obsadili žádný historický nárok neměli a občané o připojení k nim v referendu nerozhodovali.... jinak dobrý *3*
            • Krym patří Rusku proto, že si to jeho občané přáli... nic ni neříká právo národů na sebeurčení, proslavená demokratko?
  • Naštěstí bude nesmyslné uskupení EU, papouškující politiku USA již brzy minulostí, o rozpad se postarají Řecko, Rakousko, Itálie, Španělsko, Velká Británie, Maďarsko. Jakmile vystoupí jeden, strhne se lavina. Už aby to bylo, včera bylo pozdě...
    • Jistě,bude zase líp *1* *1* *1* ,volové tvého typu a smýšlení patří natrvalo do KLDR,země zaslíbené,jen pozor,neusnout na přehlídce *1* *1* *1* *2* *2* *2*
      • takže pro Schwarzenbergera by to nebylo, říkáš *15* *15* *15*
  • Bobe Rusko do EUropy nepatří.

    Je to stále diktatura která šlape po lidských právech a kritiky režimu vraždí i zavírá.

    Podívej jakou tu máš svobodu - můžeš tu plivat na USA a kupovat si knížky
    které píší o skandálech tamních politiků. Když chtěl Ruský politiky vydat knihu
    o tajném majetku Putina nenašel jediného statečného vydavatele ochotného ji vydat.
    Když si Ruský umělec udělal srandu z Putina byla jeho galerie obsazena policejní jednotkou.

    Važ si svobody kterou v EU máš. Občané Ruska si o ni mohou nechat jenom zdát.
    • Rusko je největší evropský stát - to sakra nemáš glóbus?

      a jak tak čtu ty tvoje kydy o tom strašném odporu, s nímž se Putin doma potýká, o těch filmech, knihách, článcích, komisích, tak mi to přijde, že tam mají demokracie podstatně více než my tady, tady se povinně nadává na Zemana, protože inteligencí většinu převyšuje a to je všechno
      • Zeman se ztrapňuje a zesměšňuje sám. Pomoc druhých nepotřebuje. *15* *15*
    • Nikoliv plivání, pouze konstatování faktů.
      Hádejte jak by asi dopadla má žádost o USA vízum, myslím, že bych byl bez šance. Naštěstí se tam nechystám... *1*
      • aha. takže o vízum do USA jste si nepožádal ale nadáváte že vám ho stejně nedají.

        To není logika ale nelogika.
  • Naprosto souhlasím, včera bylo pozdě. USA je potřeba odstavit co nejdříve a zbavit se jejich vlivu, až pak se bude Evropě dařit... Spolupráce s Ruskem a Čínou se nadále rozvíjí, také díky našemu panu prezidentovi a je potřeba v tom důsledně pokračovat...

    Svůj mekáč a kolu si můžou nechat, nic jiného k nám totiž nedováží, jo zapoměl jsem, jsou vývozci zbraní a podporovatelé válečných konfliktů, v tom jsou světová jednička. I to si můžou nechat, o to tady také nestojíme...
    • Spolupracovali jsme s CCCP od r. 1945 a předtím jsme se díky spolupráce CCCP s Hitlerovým Německem stali Protektorátem. A kam jsme to dotáhli.

      Podle Ústavy neodpovědný, ve skutečnosti nezodpovědný a chováním nesvéprávný ožrala, lhář, křivák a ruský agent o ničem nerozhoduje, naštěstí.

      Svou vodku a boršč si mohou Ivani nechat. A ropu a plyn nemají jenom oni. Jo zapoměl jsem, jsou vývozci zbraní a podporovatelé válečných konfliktů, v tom jsou světová jednička. I to si můžou nechat, o to tady také nestojíme...
      • tak tě zase pustili do diskuzí, rasisto? víš proč tě pan prezident Zeman tak rozčilije, protože mu nerozumíš, nemáš na to zkrátka *15* *15* *15* *15*

        no a ukaž nám, prosím, jak se ti žije bez ruské ropy a plynu, kup si vozejk, koníka a top klestím a Rusko bude litovat *15* *15* *15*
  • Kabelko jsi nechutný. Posmíváš se tu starým a nemohoucím lidem.
    Modli se ať tak jednou sám neskončíš.

    Kamarádka se o tzv. ležáky starala. Když přišla poprvé do jejich pokoje málem
    z toho puchu omdlela. Sestra totiž péči a hygienu pacientů zanedbávala.
    Nekoupala je a neměnila jim povlečení. K tomu si přidej moč z bažantů.

    Ti bezmocní lidé se této šikaně nemohou bránit.

    Simona
    • Simčo,snad poprvé s tebou souhlasím, přestože mi není tolik let,abych potřebovala takovou péči, na druhou stranu už něco za sebou mám - 20 letého syna, který má spoustu "tupoučkých! názorů na politiku (jako ty) > odraz výchovy ve škole (gymplu), kde bych předpokládala kritické myšlení, ale v tomhle státě se už nenosí.
    • tak to je mi tě Simči líto a nedivím se tvé zapšklosti ani fantaziím, když sedíš s bažantem vylitým v posteli den za dnem....
      • tohle bych do tebe neřekla > palec dolů
      • Jsem mladá holka. Nikdy jsem neklesla tak hluboko jako vy abych si
        dělala legraci ze starých nemohoucích lidí.
        • no ale já tebe, starého a rozhodně nemohoucného člověka upřímně lituju....
          • Narodila jsem se v roce 1990 Sovětská pohádkářko. *5* *5*
    • Pořád se opakuješ.Já se neposmívám nikomu,kromě tebe.
  • Ty klasické výmluvy, že nejdříve jsou projekty nepřipraveny a následně jsou nevyčerpány je stálá písnička EU. Černogurský by se měl věnovat právu a ne politice. Anglie už není impérium, ale pouze malý stát s chátrající ekonomikou chytající se stébla. Tento článek sepsal redaktor, který nezná historii ani politiku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit