Přejít na výpis diskuzí

Vztek proti Knížákovi. Že vám to nepřipíchnul rovnou na tu loknu

30.10.2010 11:26
red 11 příspěvků

Ačkoli během čtvrtečního slavnostního ceremoniálu prezident Václav Klaus vyznamenal dvaadvacet osobností, diskutéři si z devadesáti procent všímají jediné - ředitele Národní galerie Milana Knížáka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Když jsem si přečetl jméno Knižák,tak jsem si položil otázku,zda prezident také nefetuje,nebo nebyl v deliriu.
 • Z diskuze vyplývá, že učení profesora Pavlova platí. Partička ubohých neschopných blbů začne po přečtení jména Knížák okamžitě slintat.
  • Zajímavé je, stejně nenávistný hlupáků, který má upřímnou zášť vůči těm, kdo mají negastivní názor na jím oblíbené persony (takže druhá strana téže mince, pokud nejsi sám dotčený Knížák), že ty oceněné, kteří skutečně něco umějí, nebo něco dokázali, a ukázali statečnost, at už za války nebo za komunistů, ti "závistiví blbové" nekritizují ani slůvkem (nikde to zde nevidím). Takže tvoje kydy kulhají na všecvhny čtyři. A navíc pochybuju, že je někdo z ětch, co sem píší neschopnější než Knížák. :-)
 • A za co to vlastně dostali ? Za komediantské kejkle na jevišti ? Za natřásání se na ledě ? Za smolení nějakých básní ? Co dostane obyčejný člověk, na kterého vláda sere, za to, že maká jak debil aby vedení mělo zajištěné odměny ? Dostane kulové i s přehazovačkou ! A jako prémie ke konc roku kopačky.
  • Ostatní to dostali aspon za něco ( i když se můžeme přít, jestli umět hokej ja důvodem k medaili), ale Knížák to dostal za jedno velké NIC. Ale jako klausův patolízal má nárok.
 • Ze sousední diskuze: "Jágr umí hokej, Gott umí zpívat, Maciuchová umí hrát, Knížák umí hovno."
  *3* Jak lapidárně a přesně shrnuto...
 • Takový Kontroverzní a Arogantní Člověk by měl dostat uplně Něco Jiného (jisty pohyb Nohy za spodu nahoru) a Ne Státní Vyznamenaní.Pan prezident Trefil Kozla.
  • Myslím, že medaile mohou dostávat i lidé arogantní a kontroverzní. Proč ne? Jenže napřed musejí něco umět, vytvořit a dokázat, ne jako Knížák, který dokázal jen lézt Klausovi do zadku a v životě nevytvořil nic.
 • Byl jsem hodně naštvaný,když se tam objevil tento nepopulární manekýn,který má tak osobité názory a jednání,že málokdo mu to ocenění přál.A bylo to znehodnocení i těch kteří svou zem proslavili svou statečností a umem a ne blbými kecy a kontroverzním chováním.Nevím v tomto případě co si pan prezident tímto aktem chtěl před občany dokázat?
 • To,že byla vyznamenána taková figurka,jako je Knižák ,ukazuje,že s troubovitostí ,ohledně vyznamenávání,si komunistická éra a současný kapitalistický svinčík,mohou směle konkurovat.
  • No, neviděl bych v tom kolektivní vinu. Nikdo jiný než Klaus a Knížák by Knížáka nevyznamenal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit