Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně je páchají lidé v kapitalizmu z radosti ze života!!
  • O ZÁKAZU SEBEVRAŽDY. A kdo ho poruší, toho potrestat obnoveným trestem smrti.
    • To uz bylo za komancu. Koukam, ze jsi objevil emeeeriku. Dej si nick Kolumbus 2. *1*
      • když už to bylo vynalezeno.
  • U nás zase budou kácet lípy u silnic,prý lákají sebevrahy v autech.
  • Na jedne strane zavadeji euthanasii pro tzv. prestarle a nepotrebne (viz Litva, Lotyssko, Estonsko), aby pry necerpali zdrav. pojist. ostatnim a na druhe takovahle saskarna. Jsou to id.oti.
  • Tato strategie WHO je kontraproduktivní k strategii NWO, který má větší sílu a ti mají strategii založenou na snížení lidstva na pouhých 500 milionů, což přímo vyděsilo australskou poslankyni a přednesla to v parlamentu. Proto pořádají NWO-Bilderberg-USSá v kooperaci s fašisty a teroristy občanské války, lokální války, válečné safari, čehož je zářným příkladem dnes Ukrajina, před tím Jugoslávie-Kosovo, Blízký východ a i státy v Africe i jinde.

    Jejich heslem je- škoda každého , kdo přežije , protože nám vyvoleným ujídá chlebíček. Zdrojů ubývá a tak plebs musí uhnout šlechtě z Wall Streetu i té šlechtě s modrou krví z cesty .

    Švejk - NWO- Bilderberg - lidí jak sra-ek. ,
  • Ať přestanou dávat lidem cukry a pšenici a to číslo se sníží o polovinu, nemluvě o náhlém zmizení všech neuro-degeneračních poruch. Díky
    • Nemáš místo mozku v hlavě zrní? Komu to zobeš z ruky?
  • a jak chce WHO zajistit spravedlivi svet? jen tak se totiz da zabranit sebevrazdam
    • A co to,prosím,je spravedlivý svět ???
    • SOuhlas.
    • ...ani tak ne, některým věcem se zabránit nedá. Jak chce WHO zabránit, aby mne neopustila žena, neměl jsem rakovinu, nezemřelo mi dítě? To jsou taky důvody, proč se zastřelit. Podle mne je právo odejít dobrovolně z tohoto světa stejně nezadatelné, jako právo žít. A celá WHo jsou akorát banda *12* *10*
      • WHO musí čas od času publikovat závěry výzkumu. Jinak by nedostávaly peníze. To je celé. Dál nic, nic se nestane a ani nemůže. O životě si rozhoduje ten kdo ho žije a né nějakej přiblblej dobře placenej úředník.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit