Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • W8 a Metro jsou primárně určený pro tablety, jenže tam jsou potřeba 3 stylusy, aby šel udělat trojhmat CTRL+ALT+DELETE
  • W8 jsou uživatelsky přívětivější než W7 nebo Vista, mně na PC jdou v pohodě, Metro mne nevzrušuje, nainstaloval jsem si klasickou lištu z W7. Také se mi zdají být víc "blbuvzdorné", já jsem s nimi spokojený, se sedmičkami jsem se nějak nemohl zkamarátit. Kdo si na ně zvykne, zůstane u nich, podle mne to je jen otázka zvyku. Metro je fakt zhovadilost, kdyby to vypustili, obliba osmiček by rázem stoupla. Větší průšvih je placené mediacentrum, to je paskvil nevídaného kalibru! Za něj by si někdo zasluhoval zatleskat uši do hlavy! *1*
  • windows 8 to je hrozná sr.čka *1*
  • Příchod Windows 7 přijali uživatelé s nadšením
    -------------------------------------------------------------------------------
    windows 7 s nadšením, já ho přijal jako nutnost s novým notebookem poněvadž se mi sesypal starý počítač, ale stále si nemůžu v některých věcech zvyknout na rozdíly mezi windows millenium a windows 7
  • Win 8 máme v práci a takovou hrůzu jsem opravdu nezažil. Jsem zvědat, jestli může Mrkvosoft přijít ještě s něčím horším.
  • Nejlepší počítače vyráběl soudruh Čuba, poradce naší velké hlavy namazané!
    • Ty jsi hlavně hlava vypatlaná.
      • A ty total vygumovana. *11*
    • Hlava namazana a vymazana, to si uzijem. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit