Přejít na výpis diskuzí

YouTube je v Česku nejsledovanějším kanálem, tvrdí Google. Televize protestují

26.9.2014 19:36
2 příspěvky

Tuzemské televizní společnosti se ohradily proti tvrzení internetové firmy Google, podle níž je internetový server YouTube nejsledovanějším televizním kanálem. Proti tomuto tvrzení se postavila i agentura TNS Aisa, která původní studii sama zpracovala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nesmím pustit televizi, protože jak v ní uvidí naše malá Dášenka Knížete Karla, Kalouska, Laudáta, Langšádlovou nebo Myrku Stojedničkovou tak se dá do křečovitého pláče a nepřestane dokud tu prolhanou bednu nevypnu. Snese jedině Marka Bendu, kterého považuje za kašpárka.
  • Ja se tomu vubec nedivim a verim tomu. Jelikoz v televizi jsou same hovadiny a kdyz uz tam neco je, tak po patnacti minutach nasleduje stejne dlouha reklama, jsem televizi vyhodil a jediny kanal, co sleduju, je prave youtube. Takze jsem typicky respondent tohoto pruzkumu. A takovych jako ja valem pribyva, jelikoz nabidka na youtube je neprekonatelne kvalitnejsi, nez na tech v soucasnosti jeste navic valecne stvavych sra.kovych tv kanalech. Vubec ni tv nechybi, ba naopak, daleko mene zabiteho casu. *1* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit