Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Česká republika se stane první zemí,která zakáže obrnu!Kdo onemocní,bude potrestán a proto ať si každý  včas rozmyslí a chová se zodpovědně!  

  • Před deseti lety jsem poznal asi dvacetiletého kluka, který obrnou prošel a belhal se o dvou francouzských holích. Tak si říkám, kde soudruzi farmaceuti asi udělali chybu? Další otázka zní....zvou-li i Billa Gatese který se netajil svými představami o redukci světové populace, copak asi do těch vakcín budou dávat? Ono to přece tak hezky zní...."máme pro vaše dítě úžasnou vakcínu která ho ochrání před všemi pozemskými i mimozemskými infekcemi, přece byste neměli to srdce a tuhle blahodárnost svému dítěti odmítnout" a rodič se zeptá...můžete mi dát seznam látek, které v té vakcíně jsou? NEMŮŽEME. Můžete mi zaručit že mé dítě po vašem očkování neonemocní a nebude mít trvalé poškození? NEMŮŽEME. Můžete mi zaručit odškodnění, pokud se prokáže že vaše vakcína byla původcem pozdějších zdravotních problémů mého dítěte? NEMŮŽEME. 

    TAKŽE JINÝMI SLOVY VY CIZÍ LIDÉ DO MÉHO DÍTĚTE CHCETE NEKONTROLOVANĚ NAPÍCHAT BŮHVÍCO A NECHCETE NÉST ZA SVÉ ČINY ZODPOVĚDNOST!!!!

    Pouze emočně vydíráte a dezinformujete nevědomou veřejnost. Děkuji za vaše jasné postoje. Rodič. zodpovědný za své dítě.

  • V době, kdy v ČR narůstá počet IDIOTŮ, brojících proti povinnému očkování?

    Bez ohledu na to, že narůstá počet dětí, trápících se v průběhu nemocí, proti kterým očkovat lze?

    Ba dokonce je očkování proti těmto nemocem POVINNÉ?

    V době, kdy narůstá počet "vedlejších" následků nemocí, které rodiče nechávají děti

    prodělat, i když proti těmto očkování existuje (např. snížení sluchu až hluchota u spalniček)? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit