Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono zrovna v Rusku hledat štěstí je hrubka, neřkuli čirá hloupost ! Plus je v současnosti pouze to, že tam není válka. Typicky ruský přístup, tj. nic se nezměnilo od dob bolševického SSSR - za problémy a svoji neschopnost chtějí Rusáci pohnat k odpovědnosti novináře, příděly - potraviny běženci prý dostávají podle státní normy (kdo si přečetl něco od Solženicyna, tak ví, že "státní norma" byla i v lágrech GULAGu !), nic se běžencům prý nezdá dost dobré atd. Soudruzi, ale k Vám do Ruska přece ponejvíce utíkají sice Ukrajinci - ale to jsou etničtí Rusové. Jo, Slovan všude bratra má (a zejména v Rusku) !!! *2*
  • CCCP = fašistický vřed naší planety!
    • Zaspal si dobu !!
  • Inu, kdo chce kam.... To je taky nápad utíkat do Ruska . Mohou být rádi, že už nejsou na Sibiři jako naši pomatenci co tam utíkali v 39.
  • Mi komunisti sme skromní a aji tak tůto válku vihrajeme. V tem nám požehnej náž Vůdce Putin! Čest!
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před měsícem byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj,,,
    • Kdybys nepindal! Máš se jako prase v žitě, tloustneš, jezdíš pěkným autem, bydlíš nad mostem v pěkném bytě v jehož obýváku, po "gulášku" u domácího kina a s vychazeným pívem při ruce, onanuješ na počítači, jak se máš bídně ...
    • Vážený anonyme, doporučuji Vám doplnit vzdělání o matematiku - zapomenout na roky 1945 až 1989 je jistě velký problém. *16*
    • nemáš tam nějakou jinou ... *2*
  • do Kijeva blbci......
  • Problém se štěnicemi má v současnosti většina měst v USA. V každém místě, kde žije hodně lidí anebo kde se pohybuje hodně lidí, jsou štěnice," řekl Michael Porter z Kenntucké univerzity televizní stanice MSNBC. Studie, která je v USA první ucelenou oborovou zprávou zaměřenou na štěnice, zároveň podpořila závěry Kongresu z loňského roku. Populace tohoto parazita v zemi se podle nich v uplynulých několika letech zvětšily o 500 procent.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit