Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak je možné, že celá řada ubožáků, jakými jsou např. antinot a notcssd a další, mohou používat vulgarismy na adresu těch, kteří s nimi nesouhlasí a cenrtrum je pustí. U ostatních netoleruje ani jejich náznak.
    • Co z toho vyvozuješ?
    • Nejen tohoto už jsem si taky dávno všiml! Jednou mi na Centru nešla odeslat odpověď na něčí slušně napsaný názor, načeš jsem zjistil, že byl odstraněn. Od té doby se tam už žádné příspěvky ani nepokouším psát.
      Ono je ale všeobecně zjevné, že vůči levici je tolerována mnohem větší a vulgárnější kritika. Dovedete si třeba představit, jaká by byla reakce na internetové, neřku-li televizní výzvy rodičům, aby schovali občanky vlastním dětem, aby nemohli volit Schwarzenberga? A v minulých parlamentních volbách v kampani v podobě výzvy „schovej občanku dědkovi a bábě“ (aby nemohli volit levici) nikdo problém neviděl..
      Stejně tak se nikdo nepodivoval nad tím, že v páteční volební den ráno, kdy už média nesměla ovlivňovat voliče, ráno na TV NOVA ukázali přes celou obrazovku titulek z nějakých novin: Volím Schwarzenberga, protože nechci být na jedné lodi s komunisty.
    • Ten ubožák je spíš jeden provokatér, střídající nicky aby to vypadalo, že je jich tu více. U placených provokatérů je normální, že mohou používat vulgarismy a mít neomezeně dlouhé příspěvky, což jiným diskutérům není umožněno.
  • Jdu volit na poslední chvíli a po štvanici na Zemana skoro ve všech médiích mu dám svůj hlas, ač nejsem levičák. Propaganda Karla Schwanzenberga by se dala srovnávat s propagandou Mussoliniho.
    • Souhlas. Nekdo tu plácá do větru. Vždytˇ ony fotky (zřejmě dobře zaplacené), se cpaly do všech otvíraných oken a ne jedou......
  • Ač nejsem levičák, dal jsem hlas Zemanovi, protože je to opravdu lepší volba než předseda TOP09 a doufám, že Zeman s velkým rozdílem zvítězí.
    • Byl bys frája, kdybys ho vhodil Karlovi, takhle, pokud znáš malost a hloupost českého člověka, jseš akorát Playbo Eda odháněč much...
    • Nejsi levicak a dal si hlas Zemanovi...Co jineho jsi,nezli blbec? *3*
      • Pro mne je největší jistota správné volby ten, proti němuž je vedena největší štvavá kampaň! Z ní je totiž zřejmé, že takovéhoto člověka se bojí jen ti největší gauneři!
      • Představ si ,že tu nejsou jen bolševici a modrobolševici
      • Já myslím že máme demokracii a každý může volit koho chce. Kdo nevolí Šlafnberga tak je blbeček,tím pádem jsem blbeček i já *3* A co jsi potom ty? *12*
      • korunovanej
      • Mě nemůže primitiv jak ty urazit. *1*
        • Je to opravdu primitiv, takový místní šašek. V Putimi měli také podobného obecního blba, jmenoval se Pepek Vyskoč.
  • Autor se dal asi na pokání a sám to raději smazal. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • Nemas jeste naky smajliky?
      Ale tyhle jsou fakt krasne,musim te hochu pochvalit!
  • Už je v podstatě rozhodnuto jak chceme, aby nás viděl svět:

    Buď jako na civilizovanou, vyspělou zemi se samostatnými, zodpovědnými občany, kteří si jsou vědomi tradičních hodnot Zemí Koruny České a ctí je a proto si zvolili Schwarzenberga,

    nebo jako na zaostalou gubernii plnou lenochů, flákačů, lhářů, zlodějů a opilců, kteří chtějí pokračování vlády Klausovy StBácko-KGBácké mafie plnící pokyny Kremlu a proto si zvolili Zemana.
    • Jsi duševní ubožák, když považuješ Švarcenberka, lépe Švancerberka, který neumí česky a nezná slova hymny země, kterou má reprezentovat, za představitele tradičních hodnot Zemí koruny české (nauč se alespoň pravopis názvu). O jeho předcích píše např. Karel havlíček, pokud vůbec víš kdo to byl.
      • Karel havlicek neexistuje.
        Ty ostudo naroda a kolaborante: Karel Havlicek Borovsky!
        Ale chapu,ze toto tema na vysoke skole KGB v Minsku neucili...
        • Jako neúspěšný absolvent pomocné školy, nevíš co je jméno a co přídomek. Nauč se česky, od 15. století máme diakritiku, ale to ti nic něříká, viď.
    • Pán zřejmě nemá schopnost samostatného myšlení a slepě papouškuje všeobecně známé fráze . Kupodivu mnohým lidem chybí elementární selský rozum . Plete si dva základní pojmy . Jak svět bude vidět Karla a jaký přínos prezidenta bude pro občany naší země .
    • Ja myslim,ze je rozhodnuto-at je prezidentem kdokoli,tak diky kampani exsoudruha Zemana se na nas Svet bude divat jak na parazity EU.
  • Degenerát si popletl delete s enterem a dělá z toho záhadu. Co je to za blba víme už déle, Včera nás v tom utvrdil. Pořád by mě zajímalo, jak stíhá ministra za kterého ho platím a ještě volby. *16* *16* *16*
    • Ale no tak.... Taky platím daně. Dotuješ Karla a já bohužel budu muset Zemana. Tak se to srovnalo a kušuj.
    • Gemo,proc ses nepremistil uz pred nekolika lety do Severni Koreje?
      Toze,tam neni uz co rozkradat,nebo proc?
      Nechapu te...
      • Proč se sám nepřestěhuješ do Severní Koreje. Pár ran přes hřbet pendrekem od korejské gumy ve vojenském mundůru by ti docela prospělo. Alespoň bys přišel na jiné myšlenky.
        • Hele,asi nevis,ze nejsem komunista...Ale ty ano!
          Takze kazdy k svemu-ne?Komunisti smer Severni Korea,a lide at zde zustanou.Dobry napad-co rikas? *3*
          • Ale jsi nácek a tvá ideologie je s komunistickou velmi podobná. Pár ran přes hřbet by ti ovšem rozhodně i tak prospělo.
            • Komunismus-nacismus-fasismus jest to same.Takze tam patris ty!
              Jo,tech par ran bys dostat mohl,ale pres ten kybl sracek,co nosis na krku.
  • Na to není nic záhadného. Klausova-Zemanova StBácko KGBácká mafie postupuje podle pokynů Kremlu a používá své podlé metody jak je zvyklá. ČR je potřeba více oddělit od EU a přisunout ji blíž k Rusku a k tomu je Zeman vhodný. Putinovci sní o renesanci CCCP.
    • zeman = Klaus 2, Další převlek notorického blba cikána Pišty Žigy, ule už jsi vedle jak ta jedle, co ty na to?
    • Můžeš emigrovat do rakou.Takové "MAGORY" dle knížete tam potřebují. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *16*
  • Zeman s určitostí volby vyhraje a tak to musejí na něco svést. Hanba musí tlouct Schwarzenbergův tým za to , že pár hodin před skončení voleb se snaží ještě zviditelnit knížete.
  • Velká škoda, že nezmizel samotný Trautenberg!! Snad zmizne po 18.hod. dnešního dne! Držím palce!
  • Pokud se komouš Zeman stane prezidentem, tak nezbývá než konstatovat, dobře ti tak Česká republiko! *16*
    • Bohužel. Češi ukázali v historii vícekrát svou "moudrost". V nejnovější době před sto lety, když mohli rozbít Rakousku monarchii. Tam to začalo a přes nadvládu nacismu, komunismu a postkomunismu to pokračuje.
      • Pišto umravni se !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit