Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A sakra. Jde do tuhého. Rychle pryyyč!

    Ježíš! To mělo být pod tou nabídkou k sňatku! Tak pardon.
  • Pamela
    Marně lžeš multinicku.

    Právě proto jsem si zaregistrovala tento nick aby bylo jasno kdy jsem tu byla a kdy ne.
    Včera jsem odešla po 18 hodině a dnes jsem se vrátila až po dvanácté.
    A vždy jsem se v příspěvku rozloučila aby bylo jasno kdy jsem odešla.

    Takže tvé lhaní že jsem tu byla nonstop si strč za klobouček holkofobe.
    Ty sám tu táboříš 20 hodin denně
    • zlejtroll
      No jo, já jsem taky zaregistrovanej, multinicku. Přesto popíráš, že jsem to já, pometlo.
      • Pamela
        Multinick jsi ty sám.
        Za delší reakci nestojíš ubožáku který umí jen špinit a komolit jména.

        Já jsem holka. Pokud ti to vadí táhni se léčit. *12*
        • zlejtroll
          Tvoje pohlaví je politicky nekorektní a já tě oznámím příslušným ouřadům, že tady s ním pořád ziskuchtivě operuješ a domáháš se zakázaných výhod. Však voni tě poučí, jak se má chovat demokratka. Multikulti!!! A budeš rodit malý mohamedy a nasery, jak ti káže ta tvoje demokracie. A budeš mít po srandě. Muhehe.
          • Pamela
            Doba kdy jsi ty komunisto mohl lidem mluvit do života s Ruským tankem
            za zády už je naštěstí dávno pryč. Chi chi.

            Jsem spokojená demokratka a zastydlé Stalinsty jako jsi ty jsem vždy posílala
            tam kam patří - do zadní části těla. *15* *15* *15* *15*
            • zlejtroll
              *1* *1* *1* *7* *7* *7*
            • Pamela
              Pěkná ukvokaná slepice domácí - Simonka tě prostě přijde na velké peníze.
              Smiř se s tím dědečku. *14*
            • zlejtroll
              *1* *1* *1* *1* *1*
            • Pamela
              Zlý ruský dědečku ty jsi se zamiloval. Jsem tvá jediná. Tvá královna-
              Dostala jsem na email tvé vyznání lásky.

              Chceš abych se k tobě nastěhovala. Tak postav pohodlný prostorný kurník.
              Mám ráda drahé šaty kabelky a šperky takže si překontroluj konto, Zda je dost tučné.
              V době přenosu jihoamerických telenovel máš zakázáno přepínat na sport a politiku ju.

              Až s tím budeš souhlasit tak sežeň kněze abych ti řekla ANO: *14* *15* *15* *15*
            • zlejtroll
              No, ty spíš meleš hovadiny. A mokrej jetel. *1*
            • Pamela
              Správně zlý ruský dědečku. Ema mele maso. To jsem probírala ve škole. *15*
            • zlejtroll
              Zase si vymýšlíš nesmysly. Přežrala ses mokrýho jetele a už chytáš fantas. To máš z toho, žes nechodila dokolečka. To máš blbý, milko. Skončíš tragicky, meleš pořád to samý.
            • Pamela
              Já jsem mladá holka zlato. Narodila jsem se v roce 1990.

              A jsem ráda že se užíráš touhou a závistí zlej ruskej dědečku.
              Na kolenou jsi tu škemral o rande ale já jsem tě odkopla. Proto tak zuříš *15* *15* *15*
            • zlejtroll
              No, je vidět, dědku, že tu minulost vidíš po svém, po špiclovsku. Já ti to vyvracet nebudu, jelikož jsi poznamenán svým udavačským zaměstnáním a mohlo by tě z toho klepnout, jako tu tvoji kámošku nulu nulandovou. *1* *1*
            • Pamela
              Svobodný internet za komunistické diktatury fungovat nemůže.
              Já jsem holka tedy ta Trollka když už.

              Dokazuje to Čína která stíhá opoziční blogery a cenzuruje zahraniční
              stránky V KLDR je také omezený internet a pouhá slovní kritika rudé vlády
              je tvrdě trestána.

              Za komoušů se možná nadávalo ale tajně protože StB měla všude špicly
              a sovětský režim vždy lidi za jiný názor zavíral a vraždil.
            • zlejtroll
              Běž se omét vlažnó vodó, chytá tě fantas. Za totáče na vládu nadávali všichni a nic se nedělo. Kdyby byl internet, bylo by to to samý. Zas ses probudila s rukou v nočníku, ty šapitův trolle. *1* *1*
            • Pamela
              Jsi vlastizrádce pokud schvaluješ ruskou okupaci naší země. *12*

              Za těch tvejch komunistů by se tato debata nikdy nekonala protože rudý
              cenzor by opoziční názor do éteru nepustil. A kdo vyjadřoval jiný názor končil v
              base nebo u zdi.

              Ty sám sebe usvědčuješ ze lži. Od rána do noci tu pliveš na USA a EU. A nikdo tě
              za to nestrestá. Zkus nadávat v KLDR na tamní vládu. Půjdeš rovnou do gulagu
            • zlejtroll
              Naopak, pometlo, doba s ruským tankem byla rájem proti nové eudemokracii, kterou tak miluješ. Říká se jí neokomunismus a těchto zvířátek je plná opruzel. No a ty jako správná demokratka holt budeš dělat, co ti přikážou nebo přijdeš o kejhák. Ti se s tebou nebudou mazlit jako Rusové Slované. Holt vyfasuješ povinně uprclíka, ten tě oprcne a budeš sloužit Nové Říši mamá mrtvolové. Taková je realita, ty pomatené pometlo.
  • Multinick Simon má nutkavou potřebu smrdět na všech diskuzích. Že by nemoc z povolání (StB)?...

    *15* *15* *15*
    • zlejtroll
      Ono to bude všecko dohromady. Celej život donášel tajnejm za prachy a teď v důchodu to dělá už ze setrvačnosti a za odměnu může jednou za půl roku šapitovi vylejzat, to je na vrcholu blaha. *1*
      • Pamela
        Já jsem holka tedy ta. Narodila jsem se v roce 1990:
        Komunista naší rodině ukradl rodinnou vilu. Ty tu podporuješ komunistické zločince
        Nejsem nikým placená ulhaný ubožáku.


        Ty sám se chováš jako StBák a zapšklej dědek trolle. Jiný názor než Kremelský nesneseš
        Já ho měla a tak špiníš a pomlouváš. Snažíš se po StB8cku odpůrkyni odstřelit
        a zdiskreditovat. Jsi
        *12*
        • zlejtroll
          Nemel pořád to samý, milko. Já za to nemůžu, že jsi sežrala mokrej jetel a máš nadýmání. Tvoje pohlaví je politicky nekorektní, tak ho sem netahej, zpátečníku. Běž radši chodit dokolečka, ať neskončíš tragicky. *1*
          • *15* *15* *15*
          • Pamela
            Nulo
    • Pamela
      Jediný multinick jsi tu ty sám zlej trole alias hrdino Putine.
      Každý si všiml že tu táboříš 20 hodin a podvádíš při hlasování

      Já jsem holka Simona. Jdi se konečně léčit holkofobe
      • Tak Pamela nebo Simona? Holka nebo kluk? Jsem z toho dohadování jakýsí "německý"!

        K tématu: Z fronty na Ukrajině by měli zmizet vojáci všech barev a zbraně všeho druhu!
        • Pamela
          Jsem holka Simona. Měla jsem nick Simona ale byl pravidelně kraden.
          Tak jsem si udělala nick Pamela.
  • Pamela
    zlej trolle vaše ruská strana na Ukrajině porušila Minsku dohodu ve stejný
    den kdy ji podepsala. Místo zastavení bojů totiž pokračoval v dobejvání Debalceva
    • zlejtroll
      Běž se vycpat, makakův lízači.
      • Pamela
        Já jsem holka. Jdi se konečně léčit holkofobe.

        Když nemáš slušný protiargument tak nedebatuj.
        • zlejtroll
          Náhodou, já tvoje jméno nikdy nekomolil, ty pometlo. *1* *1*
          • Pamela
            Zase dokazuješ že Rusové jsou většinou jen nevzdělaní barbaři.

            Slušné oslovení je základem debaty.
            • zlejtroll
              To je dobrýýý!!! Stejně d.memtní jako všecko v poslední době. Všichni budeme psát blbý, nesmyslný kydy a tapetovat jako simča, ale budeme se přitom slušně oslovovat. Takovou oslovinu můžeš napsat jenom ty, pometlo! *1* *1* *1*
        • zlejtroll
          Všichni mají právo debatovat a není to určováno tím, jestli zrovna ty považuješ argumenty za slušné nebo ne, ty makakův vylizovači.
          • Pamela
            Já jsem holka tedy TA ne TEN. Jdi se konečně léčit holkofobe.

            Tvá neschopnost uznat dokázaný ruský zločin jen znovu potvrzuje že jsi
            proruský fanatik neschopný slušně debatovat nebo snést vůbec jiný než kremelský názor
            • Pamela
              Já jsem tvoje jméno nekomolila. To děláte jen vy proruští hulváti.
            • zlejtroll
              Nelžu. Přečti si eueueu předpisy, blbá milko. No a jméno si dnes komolí kdekdo včetně tebe.
            • Pamela
              Zase lžeš. Vy měsíce komolíte moje jméno. A to slušný člověk nedělá.
            • zlejtroll
              Podívej, ty demokratko, ty jsi úplně neznalá nových korektních pravidel. Kdybys nebyla blbá jak pantok, tak bys věděla, že po demokraticku se už v současnosti žádný pohlaví neuznává, jelikož je to dyšrymynácyja. V tom případě já ti klíďo můžu psát ten, ta nebo to a je to pořád politicky korektní, hladová milko.
  • zlejtroll
    S Minskem si ukropové a ssa vytřeli rrrdel. Tohle je jen další kus toaleťáku, úplně k ničemu. *7* *7* *7*
  • každý krok k míru je dobrý
    • Pokud bude dodržován, pak jistě. *3*
      • zlejtroll
        Přesně tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit