Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POŘÁD JSEM SI LÁMAL HLAVU, PROČ TA DVĚ LETADLA ZROVNA Z MALAJSIE???!!!!!
    JEDNO SE ZTRATÍ, DRUHÉ JE SESTŘELENO VE VELMI KRÁTKÉM ČASOVÉM SLEDU NAD UKRJINOU..... ZDE JE VYSVĚTLENÍ:..
    Kuala Lumpur bylo u soudu bez žalovaných rozhodnuto, že George W. Bush mladší je válečný zločinec. Bývalý americký prezident a sedm klíčových členů jeho vlády byli vůbec poprvé na světě (v pátek 11. 5. 2012) shledáno vinnými z válečných zločinů. Bush, Dick Cheney, Donald Rumsfeld a jejich poradci Alberto Gonzales, David Addington, William Haynes, Jay Bybee a John Yoo byli souzeni in absentia v Malajsii. Soud se konal v Kuala Lumpur a vyslechl výpovědi svědků z řad obětí mučení, které trpěly z rukou amerických vojáků a spojenců v Iráků a Afghánistánu. Patřilo k nim i svědectví britského muže Moazzama Begga, bývalého vězně v Guantanámo, a irácké ženy Jamellah Abbas Hameedi, která byla mučena v notoricky známém vězení Abu Ghraib. ......
    USA SE MSTÍ MALAJCŮM,ŽE NAŠLI ODVAHU POVĚDĚT SVĚTU PRAVDU O ZLOČINCÍCH Z AMAERICKÉ VLÁDY.......VÝSELEDEK SLEDUJEME V PŘÍMÉM PŘENOSU!
  • Už jsem se lek, že je z něj rotující hvězda. A se silným charizmatickým polem vrhá záblesky.
    • Přijde Obama k doktorovi a povídá: „Pane doktore, mám strašný problém, už třetí týden mám migrénu.”
      A lékař na to: „I nepovídejte pane prezidente,. Migrénu, tu může mít profesor, učitel, umělec... Zkrátka - myslící člověk. Ale vám se to v hlavě prostě tak nějak posralo...”
    • V matrice, když se narodil černo oušek došlo k malé chybce v jeho jméně.
      správně tam má být BRACK a ne Barack.........
      jo,jo, nomen omen...
  • dobytek vraždí lidi a tlamu má od ucha k uchu *16*
  • Ať se stará Bombamovitch o to, aby jeho "soukmenovfci" přestali vraždit a loupit a jeho média pořád nelhali. Na svých zločincích Barry a spol at ušetří a sníží tím trilionový dluh USA. Jako kdysi Adenauer tlemil o říši zla - to všechno platí o EUUSA. Z FEDu a Bildbergu celé vedení postavit ke zdi a pak už to znáte z filmů o SS nebo z My Lai ve Vietnamu.
  • Iggy op:-)
  • Puňťa si myslel, že všichni budou tancovat jak on bude v Kremu brnkat na balalajku. Jenomže teď se bojí, aby mu tovarišči tu balalajku neomlátili o hlavu a tak ji raději schoval. *1* *1* *1*
  • Opice z africkyho pralesa jsou tím populární . Obamgutan Barack Hussein má jejich talent !
  • To znám z hračkářství, je to na 3 baterky AA
  • Rapujici ohamba. Teeeda.
  • Hlavně je to masový vrah.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit