Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravdu nám určitě neřeknou. Asi neví co s tím. Pošleme jim na pomoc paní Drábovou, když tvrdí, že se to dá zvládnout, třeba to dokáže...
  • Jdi do Brandejsa!!
  • Tak on tento průšvih nelze srovnat s Černobylem. Tam to bouchlo najednou a hned se snažili to řešit. To že to nehlásili do světa byly blbost. Tady je to naopak . Do světa to sice rozhlásili, ale již třetí týden ji to uniká do vzduchu i do moře. Takže lidičky, nechte politiku stranou a pochopte, že jsme ohroženi a nic se s tím nedělá. Tedy dělá, hasí vodou a vlastní lidi odvážejí mimo místo neštěstí. Nechtělo by to řešit pod záštitou OSN jako Libyi???????? *12*
    • Když jste zbabělý, nečtěte bulvár, který má strašení lidí v popisu práce! *2* Kdyby to bylo tak hrozně "děsný", nezůstala by v Japonsku ani noha.
      • A kampak by asi šli, ty jelimane? Víš kolik je tam milionu lidí? Přepravu by nezajistili ani kdyby se přetrhli. Já se bojím o zdraví své a rodiny, což neznamená že jsem zbabělý. Ty jsi hrdina a víš, že ti to závidím... nebo jsi chabého rozumu a s tím se nedá nic dělat....
    • Naprostý souhlas. Když to bouchlo v Černobylu, tak podle rádia Svobodná evropa to vypadalo na zničení lidstva. V Japonsku je to hodnocené jako větší havarie. Rusové i za cenu desítky životů vlastních lidí havarii zvládli. Nepochopím, proč se Japonci neobrátili na Rusko s prosbou o pomoc. Jedině oni mají dostatek zkušeností s podobným ohromným průšvihem. Dodatek pro politické hodnotitele: Otec byl za bolševiků zavřený, komunisty nemusím. Já jsem spíše technik bez politiky.
  • zalejte betonem celé Japonsko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit