Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Jako tohle je zajímavé. Máme u nás doma taky takovou čtvrť a jakmile tam vyroste první obytná buňka, tak víme, že se tam něco začne dít. Nakonec se to snad celé pošle k zemi, i když z hlediska obce je to škoda. Bohužel ale soukromí majitelé těch objektů a jejich jednání s nájemníky udělali vše proto, aby to prostě nešlo zachovat. Což je velká škoda.

  • Tak téhle situaci docela rozumím, i když jsem tam nikdy nebyl. Slováci koupili to "ghetto" levně, aby Romové platili nájmy jim. Při nízké ceně se jim to vyplatí oběma. Nevím, zda se zavázali udělat z něj luxusní čtvrť. Ale já mám své zkušenosti s Romy ještě z dob socializmu. Tenkrát fabrika renovovala Romskou ubytovnu, nové podlahy, dveře , okna, omítky vně i uvnitř, opravy sociálních zařízení atd. Za měsíc jsme přišli na kontrolu a nikdo z nás nepoznal, že se tam něco opravovalo.... A tak se těm Slovákům do předělávek asi moc chtít nebude a mají.li podobné zkušenosti, tak to raději nějak zase prodají, určitě se jim ten nákup vyplatil. A jak chce Přerov donutit tu firmu udělat z toho tu kuxusní čtvrť ??? Přes soud ve Štrasburku, či jak ???
    • Nejlepší by bylo vzít buldozer a srovnat tu čtvrť se zem. I s cikány.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit