Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čest a sláva novorusku,dobře brání vlast před fašisty z kyjeva ,evropy a ameriky
  • Sestra v domově důchodců mě jde přebalit. Pokud máte doma dudlík a staré hračky
    pošlete je prosím. jsem sice stará bába ale rozumově jsem zase batole.
  • zvýšená aktivita našich rusofobů ukazuje jediné... jsou chudáci frustrováni,,... musejí si nějak ulevit a Rusko? Rusko jedééé
    • přééééésně, jedéééém
      • Dobře si Shapirovi vyhulil blbče???
  • no prosím, a pak že nejde donutit Kyjev k tomu, aby dohody respektoval, ale nebylo třeba vyzývat Rusko, ale USA... a hned to jde. Opolčenci už dohod uposlechli opakovaně - ke své škodě, mají totiž zájem na skutečném mírovém urovnání.
    • Pamela
      Ruská strana minskou dohodu trvale porušuje Ivane Pusine
    • tak tak, jen rusové mají mírová řešení, vivat Novorusku
  • Putinovi došly definitivně ruble.
  • Ale toto chtějí aby se zapomělo.Jen kdyby to udělali rusové tak tak by to vysílala i žehlička při zapnutí !!!
    http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1378-cynicka-hra-na-vysetrovani-pokracuje-pilot-dmitro-jakacuc-na-vecne-dovolene-objednal-si-zlocin-kolomojskij-kruh-dukazu-se-stahuje-prekryje-usili-o-pravdu-neco-mnohem-horsiho.htm
  • V Putinově carském Rusku, v Petrohradě, spadl Žid do Něvy a topí se.
    „Pomoc, pomoc!” volá marně.
    Po břehu se procházejí dva policisté, ale ani je nenapadne, aby na volání o pomoc nějak reagovali.
    „Zachraňte mě!” volá Žid, který už polyká andělíčky.
    Policisté se srdečně smějí. Židovi už hledí smrt do tváře. Z posledních sil zvedne hlavu nad hladinu a vykřikne: „Pryč s carem!”
    Načež se policajti srdnatě vrhají do řeky, vytáhnou Žida na břeh a vedou ho na okrsek.
    *2* *2* *2* *2*
  • Jedná zástupce Iráku se zástupcem Ruska a oznamuje mu: „Vaše rakety typu země-vzduch se nám skvěle osvědčily. Ještě bychom ale měli zájem o typ země-letadlo! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Rusko je země, kde včera snědli to, co měli sníst zítra. *15* *15* *15*
  • Ruské metro: „Ukončete, prosím, výstup a nástup, dveře se rozpadají...” *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit