Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozřejmě Američani vytvořili HItlera,Stalina i Lenina.
    Američani se Tváří vždy když způsobí zlo,že to byl někdo jiný a svalovat vinu na jiné .
    Kapitán Kruzenštern plul na Allasku kde byla zakladna Ruských objevitelů,jenže Američani tam dodali zbraně indianům a popudili sjednaný smír aeričani se tvářili jako by otom nevěděli .To je jeich způsob napadat cizí státy kde předtím dodávali zbraně ,tak jeto i vs oučasnu a mnoho falešných aut má v koloně Americký president neb má falešné jednání které není upřímné,takže mnoho lidi to vnímá jako falešnost i to jeho letadlo falešné apravé ,když by měli čestné jednání tak by s enebáli ničeho .
    Putin nemá žádné falešné letadla ani falešné limusíny tak jako Papež nemá falešné ledla ani falešná auta .
    Američani sou falešní a když příjde na věc tak Allaska patřila carovi a Američani oslabili Carskou moc hazardem falešnými kartami ,tak připravili Lenina kdo jiný než v Německu a Švýcarsku kde ho vyškolili jak známo Vlakem z Finska.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/472358-migranti-nejsou-lide-ale-zvirata-prohlasil-trump-na-adresu-pristehovalcu.html
    • Jsem náruživá sledovatelka fotbalových přenosů a zrovna před blížicím mistrovstvím světa ve fotbale,mne potkala taková smůla.Porouchala se mi televize.Ihned jsem ji rozebrala a snažila zjistit
      příčinu a taky jo.Odešla mi lampa PCL82,kterou marně scháním.Pokud někdo ví o obchodě,kde bych uspěla,budu vděčná za pomoc.
  • Američané mohou zatrhnout (a také zatrhnou) dolarové obchody s Íránem. Zákaz se pochopitelně bude vztahovat i na nákup ropy.

    Evropa však může s islámskou republikou obchodovat v eurech. Takže americká vláda patrně zavede "druhotné" sankce vůči společnostem (i neamerickým), které budou dělat obchody v Íránu.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    tak to abychom se připravili na humanitární a demokratické bombardování. Pro začátek se bude bombardovat jen Irán a když od něho za Eura nakoupíme ropu tak asi demogratycky a humanitárně vybombarduje Amerika i nás, ne? Jdu kopat kryt.....západní "spojenci" opět chtějí naše blaho..... *3* já jim ho teda nedám....
  • Rusové jim určitě děkujou
  • Říkám to tady stále, že všechno zlo na této planetě vytvářejí USA.
    • Takže USA stvořily i Hitlera, Lenina, Stalina, CCCP? Pakt Molotov-Ribbentrop taky sepsaly USA? *2*
      • USA tedy Rockefellerové Rotschildové Morganové Bushové vyvolali skrze bankovní machinace první válku a poslali agenta Lenina aby rozbil Carské Rusko. Pak sponzorovali Hitlera. Po válce přetáhli Nacisty do USA. No a kde jsou USA dnes po stránce ekonomické a morální díky oněm bankovním gangsterům z FEDu vidíme všichni. Že ti ale trvalo Sajmone než ti to v té palici zarachotilo.... *15*
      • A hlavně Pakt Piłsudski-Hitler .
        Uzavření smlouvy též umožnilo aktivizaci polské zahraniční politiky proti Československu, vůči kterému mělo Polsko územní požadavky.
        • Hitlera podporovali i vlivní američtí továrníci(Ford dostal pak za to speciální kříž).Lenina platili a podporovali Němci.
  • Už tomu věřím. Rusové pomohli zvolit prezidentem USA Trumpa. Za to jim Trump pomůže zdražit ropu a tak Rusko bude zase na tomto černém zlatu plnit státní kasu a tudíž bohatnout.
    • tak a teď tu o přistání v Roswellu
      • ale pád.....máš špatné informace....
  • tenhle manipulativní blábol tu koluje už několik let. Taktně zamlčuje, že kubík vody stál ještě v roce 1990 47 haléřů (dnes 87-130Kč), plynu 30 haléřů (dnes cca 4-5Kč) , totéž elektřina. Nájemné se pohybovalo od 100 do 300Kč (dnes 7000-30 000 i více), byty stát přiděloval zdarma, svépomocí se stavělo do vlastního, byly bezúročné i nevratné půjčky. Mám řadu kamarádů, kteří si postavili baráky tehdy za cenu 100-150000 a ještě jim na to podnik přispěl. Na průměrný plat dosáhlo cca 70% obyvatel, dnes pouze necelých 30%. To je potom pohled na „výhody“ totálně odlišný. Srovnávat věk dožití je směšné, ten se zvyšuje ve všech vyspělých zemích díky novým lékům a pokroku v lékařské péči. Je to horší manipulace, než za komoušů a spoléhá se na to, že vymírají pamětníci. Pakliže má režim potřebu vyzdvihovat neustále tímto způsobem současné přednosti, znamená to, že je naopak neschopný a že jsou lidé ve většině nespokojeni. V opačném případě by nepotřeboval takhle zkreslovat údaje a snažit se přesvědčovat o „výhodách“. Vylilo se prostě s vaničkou dítě, tedy i to dobré co z toho „špatného“ bylo, rozkradlo se, co se dalo a teď nám pro změnu vyplachují mozky opačnou propagandou. Netušil jsem, že budu po tolika letech znova bojovat se lží a nenávistí. Slunce v duši.
    • Naprostý souhlas mám stejný názor.Dobré zboží se chválí vždy samo,nepotřebuje manipulaci a reklamu.
  • Díky ameriko
  • adavid
    Hmm, já myslel, že za to může Putin *5*
  • Žádné strachy. Becherovičův tovarišč Voloďa nám bude dodávat levnou ropu. Jeho strana rodnaja je přece bohatá a ropy mají tolik, že nevědí co s ní. A tak v rámci bratrské pomoci nám ji budou levně dodávat na věčné časy a nikdy jinak. A ti západní kapitalisti jsou přece před záníkem. *15* *15* *15*
    • Napsal jsi to správně i když ignoruji tvoji ironii.Stát,který zradil tj.My bohužel má smůlu.Benzin za 4-2,10-4 Kčs je minulost.To musí přijít nová nesametová revoluce a válečné soudy nad zrádci této země a potom opět bude dobře.Ale bude to stát hodně potu a dřiny vše napravit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit