Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mun.go

    Tónovaná skla, propadlý řidičák ... + paka policajti - co jiného čekat?

    A navíc nemá mizerný milion dolarů na kauci.

  • Amerika už není Amerikou od doby Reagana..

  • Wolfcastle

    Když vypadám jako vypatlana smazka chovám se jako dealer a agresivně nespolupracuju s polici nemuzu se divit ze mne budou povazovat za vypatlanou smazku, navic ridim bez ridicaku v podezrelim aute....

  • Na druhou stranu konec dobrý všechno dobré ,stát se to V Rusku nebo Číně tak se o tom ani nedovíte , natož nějaké odškodnění.Pravdou je že pokud někde jste déle než na dovolené tak zjistíte že si života v České republice můžete vážit.

    • KIMCID

      No zajímavé je že kdejakou blbost o rusku se dovíte?No s čínou je to horší.

  • Já už bych tam nejel ani na dovolenou. V USA jsem strávil rok. Dodnes mám v živé paměti, jak byli všichni Amíci, a především ti obyčejní a slušní, vyklepaní a vystrašení, aby se pro Krista pána do ničeho nezamotali a k něčemu se nenachomýtli, aby neskončili v base, anebo aby se finančně nezruinovali a neskončili na ulici jako bezdomovci. Prostě měli strach. Ale jinak to byli hrdí Američané, skálopevně přesvědčeni, že oni se mají nejlépe na světě a vůbec, že je v Americe všechno nejlepší na světě. Tak trochu jako malé děti.

    • vanhorne

      "Tak trochu jako malé děti."

      Nejlepe a nejverohodneji dovedel popsat zivot v Americe Karl May, ktery tam v zivote nebyl. Zkus dopsat jeho posledni a nedokoncene dilo. "The Wonderful Adventure of Hans Dumpling in America."

      • To již napsal Mark Twain v roce 1889. Pravda, název se nepatrně lišil: " A Connecticut Yankee in King Arthur's Court."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit