Přejít na výpis diskuzí

Za luxus se už nestydí. Doma mají sbírku ferrari, ale zůstávají skromní

21.7.2018 12:00
4 příspěvky

Trvalo roky, než se Polsko dostalo ze škod, které utrpělo za druhé světové války, pak přišel komunismus. Luxus se stal pro místní sprosté slovo, nyní se konečně vše obrací a Poláci se přestávají stydět za to, že si mohou dovolit luxusní zboží. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě by se mi tam v té garáži líbila nějaká kvalitní poctivá dřevěná podlaha :-) Máme to tak v garáži postavené, podlahu jsme kupovali od https://www.floor-experts.cz/produkty/drevena-podlaha/ a strašně se to líbí nejen nám, ale i všem našim návštěvám.

  • vanhorne

    "Poláci se přestávají stydět za to, že si mohou dovolit luxusní zboží."

    V nekterych dedinach hlavne na vychod z cisteho luxusu maji i hlinene podlahy, ale asi to zavinil prichod toho luxusu, protoze drevena podlaha by nebyla luxusni. 

  • o.vit-at má třeba deset ferrari a k tomu pět helikoptér , je to jen a a pouze jeho věc a tobě je po tom h.vno..a jestli se nad tím pozastavuješ , pak jen sprostě závidíš , tak jako 90% čecháčků..raději si máš říct , je schopný , tak mu to přeji . Já nejsem tak schopný , tak jezdím v zaprděným a hnusným embéčku na naftu...
  • Nemůžeš současně jezdit třemi Ferrari, boha, to je stejná blbost, jakože se sběratel známek nemůže současně dívat na tři známky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit