Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nevinej neznamena ze ma horsi minulost ze nekoho zabil nic o tom nevite tak sem nic nepiste mrtky gadžovsky *16*
  • Ten Kudráč je rodina s tečkou, ale on se k němu nehlásí.
  • Špagát byl holt špagát.
  • je to hrozné,ale když si představím takového hajzlíka,jak si bude ve vězení užívat,šikanovat dozorce a slabší spolubydlící,tak mě je špatně a to z našich daní,budeme držet naživu takovou bezcitnou zrůdu,která až vyleze tak zplodí další zmetky.Opravdu jsem pro výjmečný trest smrti,protože takoví zmetci si nic jiného nezaslouží.
  • V TV ukázali live chování tohoto zmetka.Od pohledu je to nevychovatelný a nenapravitelný parchant.Takový co ti vrazí kudlu do zad a bude řvát že to bylo v sebeobraně.Takový kterého je třeba prostě utratit.Od pohledu se už opravdu nic jiného nedá dělat.Jeho další pobyt na svobodě se bude počítat na hodiny.Ale i za tyto může někomu zpackat život.Toto je opravdový realný kandidát na utracení.
  • To si snad dělají prdel, Rathovi hrozí 12 let a to nikoho nezabil...
  • Všiml jsem si, že Cikáni okrádají jen bílé. Podle mě je to rasismus a soudy by to měli brát v potaz. *13*
  • 13 let za bestiální vraždu? Navíc lumpovi, který už byl opakovaně trestán? Byl u toho vůbec nějaký soudce, nebo si ten trest Kudrnáč přidělil sám? *11*
  • trest smrti, ať je znovu otevřen. *16* *12* *11* *14*
  • tomascech
    Hodili zápalnou láhev do domu, nemířili na urč. cíl, jen věděli, že dům obývají cikáni (nezákonně).....
  • tomascech
    Taky mě to napadlo. To víte, nebylo to tak medializované, žáden politický tlak, proto nezávislý soudce rozhod, jak rozhod.
    Vinný je cikán, takže co nejmírnější trest. Kdyby vinným nebyl cikán, ale bílý a obětím cikán, tak by se to medializovalo každodenně a bílý by dostal min. 25 let, ne-li doživotí.
    jj., dvojí metr soudu u nás jest.
  • Zaslouží si konopnou kšandu.nic jiného.
  • Jenom 13 let za upálení a dokonanou vraždu????
    A ti 4 hoši za náhodné popálení, vlastně jen pokus, dostali 22 ????? *6* *6* *6*
    Divná "spravedlnost". *16* *16* *16* *16*
  • Pomalu lámat v kole,takový netvor by neměl vylézt z díry.Doufám,že ho v base někdo sejme!
  • Jenom 13 let? Taková zrůda by zasloužila doživotí v temnici o chlebu a vodě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit