Přejít na výpis diskuzí

Za vyhozené květiny politiků padla pokuta. Kolik aktivisté zaplatí?

4.1.2019 14:22
šar 17 příspěvků

Úředníci Prahy 1 rozhodli o uložení pokut dvěma aktivistům, kteří loni při oslavách 17. listopadu vyhodili v Praze u památníku na Národní třídě do odpadkového koše kytice od některých politiků. Za přestupek proti majetku musí zaplatit za každou kytici 2 tisíce korun. Jeden z aktivistů tak zaplatí 2...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zdivočelá smečka lidského odpadu "Kaputin" se musí pěkně radovat, jak z toho hladce vyvázla. Doma v Rusku by to chodilo ve válenkách, močilo do křoví a brambory by to žhralo přímo z řádku. Tady se špíny domestifikovaly a chovají se zde jak prasata. ALE ON SE JISTĚ CO NEVIDĚT NĚKDO NAJDE.Někdo kdo jim poopraví jejich světový názor. Takto se mohou chovat tam ve stepi. Ale tady nejsme na takový balast zvyklí.

  • KIMCID

   ano v té stepi jak ty píšeš hlupaňo se stále pokládají k památníkům květiny.ale to ti tvoje kultura hnoje asi v hlavě nebere.

   • No tak to jsi zas Kimdale napsal velká slova.Jen se věří, že jsi tímto a tím předcházejícím příspěvkem vyčerpal svoji denní dávku blbosti. Občas se tady mihne kravina. Ovšem tady ta tvoje předcházející je opravdu z hlavy nukleárního blba.Je nade vší pochybnost, že patříš k těm zdivočelým stepním ....

    • KIMCID

     nějaký protiargument nebo jen urážky?

     • Cha cha hi hi ! Jejda to se povedlo! Si přečti svůj předcházející příspěvek. Copak se takovém zdivočelému bezmozkovi argumentuje? Najednou se tě dotýkají urážky, ty jeden citlivý hošíku?

      • KIMCID

       stále nemáš vlastní myšlenku.a pokud jsi ho četl je tam i argument.ale to bys asi musel číst celé

 • KIMCID

  Sníh padal celou noc…

     8:00 Postavil jsem si sněhuláka.8:10 Feministka ze sousedství šla okolo a ptala se, proč jsem raději nepostavil sněhulačku.8:15 Postavil jsem sněhulačku.8:17 Sousedka feministka se vracela domů a stěžovala si, že ta bujná prsa budou negativně ovlivňovat ostatní  sněhulačky, které takto obdařené nejsou.8:20 Manželský pár gayů, co bydlí vedle, šel okolo a zasyčel, proč jsem raději nepostavil sněhuláky dva8:22 Transgender... osoba se mne zeptala, proč jsem raději nepostavil osobu jen jednu, ale s měnitelným orgánem.8:25 Veganská rodina z konce ulici mne obvinila z plýtvání a stěžovala si, že mrkev je jídlo a ne s ní zdobit postavy ze sněhu.8:28 Před chvílí mne někdo nazval rasistou, protože ti dva sněhuláci jsou bílí.8:31 Muslim, co žije přes ulici, nařizuje, že sněhulačka musí neprodleně mít burku.8:40 Dorazila policie, že prý někdo volal, že moji sněhuláci je uráží.8:42 Sousedka feministka zase vyšla ven, a že prý musím to sněhulákovo koště odstranit, protože by si to někdo   mohl vysvětlovat tak, že žena má být v domácnosti.8:43 Před chvílí z radnice přijel referent, co má na starosti sexuální rovnoprávnost a vyhrožoval, že odtud mohu být vystěhován.8:45 Právě dorazila televize z ČT24. Ptají se, jak se pozná rozdíl mezi sněhulákem a sněhulačkou. Říkám, že podle těch sněhových koulí. Jsem označen jako sexista.9:00 Na dopoledních zprávách jsem prezentován jako podezřelý element, potenciální terorista, rasista, homofób, necitlivý delikvent vůči viditelným menšinám, který chtěl využít obtížné povětrnostní situace dělat společenské potíže.9:10 Jsem tázán, zdali  jsem měl nějaké spolupachatele. Přijeli ze sociálky o odvezli moje děti.9:29 Krajně levicoví demonstranti, uraženi vším ,co jsem spáchal, nyní pochodují naší ulicí, a požadují mé okamžité zatčení, odsouzení a přísné potrestání.Morální poučení: Tento příběh žádné nemá. Je to jen odraz světa, ve kterém dnes žijeme...

  • Perfektní! Chybí snad jen údaj, zda jste nebyl mezi 8:15 až 8:20 obviněn z ohrožování mravní výchovy mládeže.

 • Tuhle pokutu zaplatí Kalousek levou zadní.

  • KIMCID

   toho měli hodit za těma kytkama

 • Wolfcastle

  A kolik dostane agent Bureš pokutu za cílenou provokaci? agent STB a klást věnce obětem komunismu...🤮

  • Přesně tak je to jakoby vrah nosil květiny na hroby svých obětí .
   • KIMCID

     prosím a teď nám přesně řekni  co že to babiš ,zeman a okamura udělali?

  • josef.chmela

   Komunismus nikdy a nikde nebyl tak zákonitě nemůže mít ani oběti. Na opačné straně kapitalismus zde existuje už více než 100 let a má také miliony obětí, různá náboženství mají další miliony obětí a těm nikdo neklade věnce. To je ta demokracie po "emericku". Prostě to není IN nebo COOL (kdo se v tom má vyznat). Všichni tzv. "demokraté" jsou šmejdi. Zlatý socialismus. Dnešní režim  u nás svým vznikem nastartoval svůj konec. Lidé si donekonečna nenechají kálet na hlavu a tento režim, dříve či později, svrhnou.

   • Komunismus je totalitní vláda komunistické smečky a to tady bylo. Pokud pisatel touží po socialismu, měl by ještě dodat, zda myslí socialismus hnědý nebo rudý. Oba jsme tady měli.

    • KIMCID

     tady nikdy socialismus nebyl tak že o čem přesně píšeš?

     • Od 15.3.1939 nám vládli vyznavači "hnědého" socialismu (NSDAP = národně SOCIALISTICKÁ německá dělnická strana). Tento hnědý socialismus začal 5.května 1945 "rudnout" a definitivně zrudl 25.2.1948.

      Ten rudý socialismus začal v r.1968 "klempírovat", avšak dík "bratrské pomoci" dočasně upevnil svoji sílu, ale brzy začal opět "klempírovat" až koncem roku 1989 chcípl.Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit