Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem zvědav, kdy začnou "čistky" i v úřadu EU, kde s našimi penězi zachází neméně šetrně, jako naši zlodějíčkové. Tam se bohužel rozhazuje ve stovkách miliard. A není nikoho, kdo by podal některé policii podnět ke stíhání, pro mrhání našimi penězi. Staví si obrovské kancelářské budovy, udělují si na naše poměry statisícové platy a ještě jejich rozhodnutí jsou většinou proti všem. Co je to potom za orgán?? Pojmenoval bych jej, ale zde by mi to neprošlo.
  • Stalingrad
    miliarda sem-miliarda tam,nic se neprokáže,nakonec je osvobodí a zaplatí se jim obrovské odškodné za újmu a vyřízeno !!!! Daleko horší zločin je nenahlásit úřadu po uložení značek vozidla do jednoho roku kde vozidlo je a k čemu slouží !!! To je zločin nad všechny zločiny,kde se hrabou nějaké akce promopro,pár facek od nejlepšího ministra galaxie na veřejnosti.pandury,uhelné doly a další a další akce našich nejkřišťálovějších a je potřeba důrazně majitele vozu trestat pokutou 50.000,-Kč za nakládání se svým majetkem podle svého a ne podle diktatury direktivních zákonů !!!!
    A president ?? prodal lid za pár Jidáškých korun co dostane přidáno,tak podepíše cokoliv,možná to bude zítra i zákon o ovnu !!!!
  • nový typ gaunera. Gauner zákeřný schovávající se a když přichycen - mrskající se. Jen co se tahle nová sebranka postaví před soud- jejda ti se budou mrskat. Komedianti. ODSáci to byla jiná. Ti veřejně žhrali až mlaskali. Nyní plní kriminály.Za Dalíkem by mohli šoupnout i Béma.Kvalitního záškvaru. To MUDR. Rath ač přichycen s krabicí se bude mrskat napořád. Ovšem tomu by pomohlo pár facek, doma udělených na návsi - a hned by byl jiný čestnější člověk. Tady u socanské hejtmanky nepomohlo ani když zhasli toho jak se s ní pelešil. Jo hoši a holky je nová doba! Na každou sviňu už se vaří voda.
  • Ono v těch dotacích bude podvodů víc. Třeba převést majetek na někoho jiného, dostat
    50 000 000 Kč dotaci a pak znovu vrátit do svých rukou. *14*
    • Opravdu si myslíte, že se to v Česku nemůže stát?
    • víme sajmon, dotace
  • Mně to připadá jako podnět pro blížící se parlamentní volby.Možná se něco stalo,možná se nestalo.Na indexu bude strana ČSSD.Mnohdy mi také připadá,že evropské dotace slouží jenom jako lakmusový papírek pro zjištění povahy lidí ,kteří jsou u lizu.Dotace jednou skončí a ČR bude jenom čistým plátcem do EU.A unijní dotace budou "řádit"opět-jen v těch chudších státech a regionech."Proč si nepřilepšit,že??"
    • jen připadá sajmon, pořád jsi tykev

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit