Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych taky začít hubnout, už se za sebe docela opravdu dost stydím. Chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost, jak doma cvičit efektivně? Jaké třeba posilovací stroje na doma jsou nejlepší na hubnutí? 

    • Chodil jste před tím do posilovny? Já jsme třeba chodil hodně před covidem a více méně pořád na stejné stroje. Proto jsem si pak když jsem nikam nemohl koupil přesně ty stroje domů a začal jsem díky tomu cvičit doma pravidelně. 

      • A šel jste teda po nějaké konkrétní značce? Nebo podle čeho jste teda vybíral? 

        • Já jsem chtěl hlavně kvalitu. Proto jsem posilovací stroje kupoval od https://www.fitham.cz/ , protože tam najdete vlastně i profi posilovací stroje, které můžete vidět i v posilovnách. Nakoupil jsem tam vždy kvalitu za solidní cenu a navíc tam na stránkách najdete i nákupní rádce, a to mi třeba hodně pomohlo při výběru. 

  • Zajímalo by mě co si tak nejraději berete s sebou na sváču na výlety nebo i do práce, když nestíháte normální plnohodnotné jídlo? 

    • Na výlety jsem si našla perfektní věc a to křupavé tyčinky, které mají spoustu živin a obsahují i hodně proteinu. S tím jsem fakt spokojená, protože je to lehké do batohu a dokáže to rychle zasytit. 

      • Asi bych to chtěla i vyzkoušet. Kde si to kupujete? Kam bych se měla podívat? 

        • Při sportu https://www.loskrupos.cz/sportakova-krupanda-sporty/ , prodávají pak ale i jiné, které si kupuji na jen takové to mlsání u televize. Já jsem z toho nadšená, je to totiž strašně dobré a zdravé. 


  • Jaké
    rychlé svačiny si děláte? Na cestách hlavně by mě to zajímalo. Jsem řidič z
    povolání a už jsem přejezený restaurací a rychlého občerstvení a navíc jsem
    za posledních 6 let takto nabral 20 kg. 


    • Taky
      jezdím 90% své pracovní doby v autě a taky jsem díky tomu hodně přibral
      hlavně díky stravování. Potkal jsem se jednou s kolegou na hranicích a musel
      jsem stát kvůli kolečku, musel jsem mít pauzu. Nebylo tam nikde nic a já jsem
      u sebe žádné jídlo už neměl. Dal mi tehdy ochutnat miso. Moc jsem tomu
      nevěřil, když jsem viděl jak to smíchal s teplou vodou, ale byl jsem
      překvapený. Perfektní chuť a hlavně je to teplé, stačí jen voda v termosce
      nebo si ju udělám v autě v rychlovarné konvici co tam mám. Od toho co mi to
      dal ochutnat si ho pravidelně vozím v autě. 


      • A co to
        prosím je? 

  • mun.go

    Mořské ryby, Avokádo, Káva, Chia semínka, Vejce, Chilli papričky, Špenát, Zelený čaj, Čočka, Zázvor, Ovesné vločky, Bílý jogurt, Zeleninové polévky, Ořechy, Voda ... A kde je národní nápoj - pivo?

    Zdravá míra konzumace piva
    Pivo a zdraví

  • sitlof

    Jen drobnost k těm tzv. zdravým rybám - ano, ale ne ty, co jsou chované uměle v aquakulturách (sladkovodní i mořské). Takový norský losos krmený grynulema nebo pangasius chovaný na kdoví čem, to děkuji, nemám zájem. A ty z volného odlovu - to je ovšem pěkná cenová "pálka", víceméně jsou nedostupné cenově, alespoň ne zrovna příliš často ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit