Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Telemarketing stejně nikdo nenahradí a proto je dobře, že tu existují aplikace jako https://kdo-vola.cz/ kde si můžu prověřit neznámé číslo. Od té doby, co různé firmy totiž volají i z mobilních čísel, prostě neberu nic neznámého, pokud to není domluvený hovor s klientem. Ale ty se stejně teď už většinou konají v onlinu a na telefon mi volá málokdo. Tedy kromě otravných navolávačů. 

  • Já teda nevidím moc budoucnost v tom, že by převzali roboti kancelářské práce. Logičtější mi to přijde opravdu u výrobních procesů ve firmách, kde například robotická ramena dokáží dělat divy. Třeba montují součástky na lince, svařují, obsluhují a další věcí, které najdete zde https://www.aubo.cz/podpora/slovnik-pojmu/roboticka-ramena/ . Mají opravdu velké využití a myslím, že když dokáží dělat těžkou práci místo lidí, je to cennější než nějaké papírování. 

  • Ale nemusí se přece rozbíjet stroje, stačí vypnout elektřinu. Muhehe.
  • Jo jo,napřed Ebola, včil Zika... američtí virologobě se opravdu činí.... Nestačí války , lidi se musej eliminovat jak se dá..... A mně furt vrtalo hlavou, proč amíci chtěli mít na svém území a pod svou kontrolou všechny viry, bacily a pod. Zrovna tak jako peníze.. hmm
  • Za redaktory ji možná pracují roboti již nyní.
    Jen pár naučených a povolených frází. *1* *1* *1*
  • a coje to vlastně ten Lindkin, pane redaktore??? *8* Že by LinkedIn? *2*
  • A to se již začínají zkoušet i v provozu automobily bez řidičů - ti taky za pár let přijdou o práci.
    Náklaďáky bez řidiče nebudou potřebovat vůbec kabinu, topení, klasické řízení, takže budou mnohem levnější a při stejné hmotnosti víc uvezou.
    A budou jezdit imrvére, žádné bezpečnostní přestávky...
  • Holt, žijeme ve 21.století a pokrok je takový, že je třeba celý život se neustále učit nové věci, už nestačí naučit se v mládí držet lopatu a vystačit tím do smrti. Spíš to ale vypadá, že v Evropě bude stačit nechat si narůst plnovous, ženské zabalit se do pytle a pětkrát denně mlátit hlavou o zem a vydrží to na celý život.
    • a víš-li jak se lopata drží ..... nebo si jeden z těch co má doktorát z rozkladu díla jak pejsek a kočička pekli dort
      • Vím. V zaměstnání jsem začal od píky a prošel provozem. Ve volném čase jsem se potom učil nové věci, abych mohl v zaměstnání postoupit, protože jsem neměl rudou pracovní knížku ani vedlejšák konfidenta StB. A doma jsem pracoval nejen s tou lopatou, ale i s jiným nářadím, abych pro rodinu a pro sebe vybudoval a udržoval bydlení. A jsem rád, že byli lidé, kteří s tím pracovat naučili. Ovšem péci dort neumím, tomu jsem se nikdy neučil, v protože v rámci dělby práce v domácnosti se to výborně naučila moje žena. *3*
        • Ten klikáček se s tím "nesouhlasí" chytil. Jako kdyby on, klikáček, mne znal líp než já sám sebe. *2*
  • NO tak holt uz nebude 1% lidí vlastnících 50% celosvětového majetku a 99% lidí dělících se o druhých 50%.... Změní se to na 1% lidí vlastnících 90% celosvětového majetku a 99% lidí válčících o zbylých 10% *3* *13* *9* *10*
    • A tím se to vyřeší? Ti mají holou zadel si myslí, že vlastnictví znamená pouze moci si koupit na co si dotyčný vzpomene a všechno si dovolit. Vlastnictví však znamená POVINNOST o vlastnictví se starat, dbát o jeho udržení a rozšíření. A aby to dokázal, k tomu musí člověk něco umět. V opačném případě se o to vlastnictví může rychle přijít.
      • rozhodně so to tím nevyřeší naopak drasticky zhorší, jen poukazuju na fakt, že již dnes je obrovská nerovnováha nespravedlivě rozdělení zdrojů které paří všem a ač žádný člověk není bžilionkrát chytřejší/pracovitěší než jiný uzurpuje si díky nepravedlivému systému bžilionkrát víc....
      • hmm jestli je toto tvoje filozofie tak se nedivím že máš holou zádel ...
        • Nemám holou zadel. Nemohu si samozřejmě dovolit všechno co bych chtěl, ale vlastní prací jsem dosáhl toho, že základní prostředky ke slušnému životu mám. *3*
          • A tady to samé jako výše. Klikáček si třikrát kliknu "nesouhlasí", jako kdyby mne znal lépe než já sám sebe. *1* *1* *1*
            • A jéjej, klikáček své "nesouhlasí" zase vymazal. Kdopak asi může takhle manipulovat s internetem?
  • Tak už mají ty terminátory ?? :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit