Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pet.matysek
    chudák melánia trumpová*9*
  • Je to pana presidenta Trumpa a jeho manželky, exmanželky a dětí osobní věc. Pro další persony - včetně novinářů a diskutujících - zcela zbytečná starost!
  • Proč ji chránit? Když si hlupaňa vzala takového... Trumpa. *1* *2* *15*
    • No ,tebe si evidentně nevzal nikdo, degene...
  • Proč tady takový zaujatý blábol s nulovou vypovídací hodnotou visí 2 dny?
  • Pan Trump je prostě prototyp tradičního klasického američana, jinak je to vpodstatě normální mužský. Se všemi klady i zápory. A tyhle a ne nějaké tvárné a "slušné" úlisáky či slizáky mají ženy rády, což ukázaly i volby. Pochopitelně ženy, ne nějaké potrhlé feministky. Což ovšem neznamená, že by se ženy neměly emancipovat. Ovšem přitom zůstat Ženami a ne se"cpát do kalhot" a měnit pohlaví i rozum.
    Jinak - sluníčkářské Tiscali opět nezklamalo.
  • Jednoho krásného slunečného dne na konci ledna 2017 se blížil starý muž od Pensylvania Avenue k Bílému domu a příslušníkovi US Marine,který stojí na stráži řekl;
    Chtěl bych se setkat s prezidentem Obamou.Námořník se podíval a odpověděl:Pane,pan Obama už není prezident a nebydlí tady.Starý muž poděkoval za informaci a odešel. Následující den ten samý člověk přišel znovu k Bílému domu a opět řekl stejnému mariňákovi:Chtěl bych se setkat s prezidentem Obamou.Námořník se podíval a odpověděl:Pane,už jsem vám včera říkal,že pan Obama už není prezidenta nebydlí tady.Stařík opět poděkoval a odešel.Třetího dne se stařík opět dostavil k Bílému domu a řekl:Chtěl bych se setkat s prezidentem Obamou.Námořník už byl pochopitelně rozrušený a odpověděl;Pane,to je už třetí den v řadě,co mne žádáte o rozhovor s panem Obamou.Řekl jsem vám,že pan Obama už není prezident a nebydlí zde.Copak to nechápete?Starý muž se podíval a řekl:Ale ano,já to chápu,ale prostě miluju,když to slyším pořád dokola.Tak zítra.
    • ten jsem dával předevčírem
  • Píčoviny.
  • Sakra co se divíte ,Donald nemá rád migranty a Melanie jako nelegální migrant utře a ještě zaplatí zeď na hranici s Jugoslávií. *1*
  • viktorie
    Jestli ona Melanie neni nastvana, par hodin pred inauguraci Donald pedal rizeni sveho majetku svym starsim synum.
    • Psali na CNN? *15*
  • degen bijec do rána tu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit