Přejít na výpis diskuzí

Žadatelé o azyl, kteří se dopustí násilí, musí opustit zemi, apeluje Seehofer

2.1.2019 11:36
šar 7 příspěvků

Žadatelé o azyl, kteří se v Německu dopouští násilných trestných činů, musí zemi opustit. V reakci na útoky skupinky mladých Afghánců, Syřanů a Íránců, kteří o víkendu napadali kolemjdoucí v bavorském městě Ambergu, to podle deníku Bild řekl německý ministr vnitra Horst Seehofer. Pokud nebudou k efektivnímu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dzixy

  Škoda, že Seehofer neprohlásil, že "všichni, kteří nechtějí pracovat, nemají potřebnou kvalifikaci, dělají násilí na domorodcích, ale především ti, co do země přišli nelegálně a porušili mezinárodně platné zákony o ochraně hranic, musí ze země i celé Evropy pryč"??. Až potom by mu patřil "palec nahoru". Teď je to jenom alibistický výkřik, na který nikdo neslyší, a vše jde dál, jako dosud. I nadále nelegály bude živit ze svého celá Evropa a starat se o jejich blahobyt na nekonečně dlouhé dovolené bez vlastních prostředků. Němcům to patří, protože jsou k tomuto dění hluší a slepí. Proč to ale za ně má odskákat celý zbytek Evropy?? Že by paralela z před 80ti let?

 • Takže všichni !.. protože ti všichni..se tam poslední dobou dostali nelegálně, tedy násilně a chovají se tam, ale i jinde v Evropě., jak nadřazení okupanti a totálně nezvladatelné i zločinecké tlupy., bez jakékoliv vděčnosti, či snahy se podřídit..

 • Wolfcastle

  To jako vážně o tom chtěcj debatovat řešit to teď??? To snad má být automaticky odjakživa!!!!

 • No konečně se Němci probouzejí ze svého migračního snu, ale jde to pomalu. Kolik nevinných lidí ještě bude muset trpět než se začne opravdově a spravedlivě jednat? Zatím jen kecy odpovědných a skutek utíká..
 • senil666
  Německá migrační
  politika je katastrofální. Kdo přijde má téměř garantované, že pak neodejde.
  To lidí láka + vysoké sociální dávky. Ale Němci už toho mají čím dál tím víc
  plné zuby. 

  • Wolfcastle

   ČR loni podepsala memorandum o uprchlících mimo jiné se tam píše že sociální dávky dostane uprchlík ve stejné víši kdekoliv v EU tedy v čr dostane stejné dávky jako v německu... jojo babišova vláda tohle podepsala....

 • Zmerkelizované úřady vytváří migračním nájezdníkům maximální prostor pro vybíjení primitivismu a nejnižších pudů, což je merkelovskou propagandou vydáváno za blahodárné multikulturní obohacování. Čtyři agresívní migranti jsou už jen třešničkou na dortu, který pro EU napekla Merkelová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit