Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Babiši, vy jste ministr financí?
    odpověď: Ne, a nikdy jsem jim nebyl.

    To je jasná dopověď a zatloukání. Ten zatluče aj vlastní matku...
    LŽE, LŽE, LŽE. Už s tím něco udělejte. *3*
    • když ty jeho koblihy jsou tak dobré *1*
  • agentem StB jsem nikdy nebyl a přihlásil mě tam Kalousek!
    • stejně tak jako před rokem 89. nikdo nebyl ve straně že? u vás doma čistý stůl?
      • V roce 1981 bylo 1 538 179 členů a kandidátů KSČ v celém Československu, to je cca 10% obyvalet.
        K 31. říjnu 1989 evidovala Hlavní správa kontrarozvědky (II. správa SNB) 1575 agentů, 5 rezidentů, 112 konspiračních bytů, 82 propůjčených bytů a 1292 důvěrníků. Regionální složky StB (KS StB v českých zemích) registrovaly 7250 agentů, 178 rezidentů, 794 konspiračních bytů, 538 propůjčených bytů a 7384 důvěrníků

        Takže ne každý se k nim dal ...
  • Činnost všech medií by měla být ze zákona podrobována veřejné kontrole. A to včetně hospodaření.
    • Ve svobodných zemích jsou novináři potažmo sdělovací prostředky tzv. "hlídacími psy demokracie". A když jeden zalže, tak ho ostatní uštěkají.
  • Další ukázka "hoaxu". Přece naše média by měla znát situaci na trhu s médií. Reportéři bez hranic, kdo to vlastně je, že bychom jim měli věřit??
  • Reportéři bez hranic jsou zkorumpovaný jinak by pošli hlady protože je nikdo nečte.
    • ... zkorumpovaní...
  • Aha - takže ÓČKO, rádio Impuls, Mladá fronta dnes, iDnes.cz, Mafra a.s koblihář nevlastní?

    Hmmm, tak to máme asi všichni vlčí mlhu...
    • Jistý Parteigenosse (stranický soudruh) kdysi hlásal, že "stokrát opakovaná lež se stává pravdou". Nemýlím-li se, říkal to Parteigenosse Goebbels.
    • Mluvte za sebe a když máte pravdu tak se podepište příjmením. Nebo se bojíte vlastní rodiny?
      • Chcete snad mi snad nakukat, že se jmenujete Namhal Zdeněk?

        Také neudáváte své příjmení...

        Nevím proč bych se měla bát své vlastní rodiny...
  • Ta media vlastní pouze jeho účetní, ona občas udělá chybu, protože to dělá poprvé *14*
    • Další ubožák který se bojí podepsat příjmením. Jste stejní šmejdi jako zkorumpovaný novináři.
      • ... zkorumpovaní novináři...

        Ach ta čeština...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit