Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden za osmnáct a druhý za dvacet bez dvou, což?

    Jinak zdravím absolventy různých rychlokursů Bendu, Řápkovou, Grosse, Nagyovou..
    Péťa to dostal určitě za slivovici anebo tehdá doma zabíjeli? No a takto bychom mohli pokračovat několik hodin.

    Držitele "čestných" profesur Klause a mnoho dalšího hmyzu.
  • Co má být ? To si tituly můžou kupovat jen politici a poslanci ? To je ta demokracie *16* *16* ??
  • Dejte mi na něj adresu. A´T mám ke dvěma ještě deset.
  • No v Čechistánu si lze koupit nejen maturitu, ale i jakýkoli titul. Proto zde ti, co si na své navštívenky píší co nejvíce titulů a lpí na oslovování pane inženýre nebo pane magistře, jsou ti největší hlupáci, kteří vzdělání získali za půl roku někde na soukromé škole, kde prochází i žáci s IQ pod 70. Úroveň vzdělání u nás za posledních 25 let klesla tak, že dnešní absolven vysoké školy by se se svými znalostmi nemohl rovnat středoškolákovi za socializmu.
    • Tak magistři a inženýři už obvykle něco udělali, i když normální člověk si do běžného života titul neplete. Největší hlupáci jsou ti, kteří lpí na titulu Bc.
      "Úroveň vzdělání u nás za posledních 25 let klesla tak, že dnešní absolven vysoké školy by se se svými znalostmi nemohl rovnat středoškolákovi za socializmu."
      +- souhlas.
  • necim takovym se zabyvat. Obcas prijimam absolventy tech VS a jejich vedomosti a celkova uroven des bes. Tem by snad meli platit aby se nekam schovali a nejak preckali zivot jak jsou neschopni v cemkoliv. Tak na co je komu hadr s potiskem maturita paneboze. Radsi vezmu lidi pres 50 , je mi fuk jake vzdelani maji , zajima me co umi . Aspon mem jistotu ze bude do prace chodit , neco delat a ne cumet do mobilu a surfovat po kravinach. A jeho cinnost bude mit nejakou uroven .
  • No ,tak to je vvidět na našich nomenklaturních mladých kadetech,co k tomu dodat:viz
    Tvarůžková a její maturita.
    • Náhodou Sejrečková-Tvarůžková při maturitě vyhověla požadavkům členů maturitní komise a absolvovala s vyznamenáním díky svým vyvinutým "kádrovým přednostem".
  • uhmmmm za padělání mu hrozí 6 let a za vraždu u nás máme 3 roky (vynikající)
  • 14 kusu za litr???
    tak to byl blb *1*
    • Jo, jo, pěkný kiks hned v nadpisu, taky mě to pobavilo *3*
  • Když titul lze u nás jednoduše koupit jako housku na krámě není divu že máme plno
    papírově vzdělaných. Jsou to však bohužel jen prázdné kebule dětičky majetných zlodějů
    Pro ně slouží to moře soukromejch škol.
  • Měl jít prodávat tituly do Plzně tam je to ofiko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit