Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Chtěl bych zase víc oživit náš sexuální život. Jsme spolu s manželkou 13 let a už to prostě není takové, jaké to bývalo. Jak u ní zase vzbudit zájem o sex a užívat si pořádně? 

  • U nás už to také šlo hodně z kopce a řeknu vám, že základem je správná komunikace. Hodně nám také pomohlo zkoušení nových věcí a sexuální hry, které vedou vždy k pořádnému sexu. 

   • Sexuální hry? to myslíte co? To si vymýšlíte nějaké svoje? 

    • To už si můžete vybrat podle sebe, ale například takové sexperimenty https://e-kondomy.cz/doplnky/eroticke-hry Podívejte se i na ostatní hry, já jsem jich tam už kupovala také několik a je to super odreagování, které vždy končí tak jak má. 

 • No, jednu takovou sexuální stávku momentálně s mužem bohužel zažíváme. V našem případě za to ale může jeho problém s erekcí. Původně jsem si myslela, že za to můžu já, ale vypadá to, že ne. Sám přišel s tím, že by to nějak chtěl řešit. Prý by na to nemusela být špatná kamagra. Já jsem vůči tomu docela skeptická, ale na druhou stranu si říkám proč ne.

 • milacekpublika

  No, tak jestli chce někdo za chyby druhých trestat sám sebe, tak prosím. Ale já teda nejsem žádný Ježíš Kristus, abych na sebe bral cizí hříchy. Navíc nám to s manželkou v posteli docela klape, dokonce jsme si pořídili i nějaké designové vibrátory, které se jí už dlouho líbily. Zkrátka a dobře jsme v tomhle poměrně otevření a rozhodně u nás doma není potřeba žádných sexuálních stávek.

 • Všechno skončí, až lidé (spíš chlapi) vymyslí umělé ženy. Nejdřív budou mít nedostatky, ale postupně je budou vylepšovat, až současné ženy předčí ve všem. A pak to budou mít ženy se svým vydíráním těžké. Tisíce let zažitá ženská prostituce najednou přestane dávat smysl.

  • K tomu je ještě hodně dlouhá cesta.Silikonové figuríny se nehýbou a to musí,jinak to k ničemu není.

    

    

   • Vezměte si, jak rychle se rozvíjí veškerá elektronika a ta bude samozřejmě základem i těch novodobých žen 🙂

 • Dovolím si upozornit na skutečnost,že pokud se manželky rozhodnou neplnit svou funkci,pak budou jejich muži nosit peníze do nevěstinců a přinesou za to kapavku a sifylis,které předají svým ženám,až tyto  dosáhnou svého a slavně zvítězí. 

 • Takových nátlakových akcí se dá uskutečnit přehršel. Třeba přijdu do hospody a budu tvrdit, že si nedám pivo, dokud mi výčepní pivo nepřinese.😎 Dnes už je i malým dětem jasné, že v obou komorách našeho parlamentu převažují ti, co šli do politiky zbohatnout a načerpat pro sebe maximum výhod.
 • KIMCID

  Kdysi někdo napsal práce a sex je zábava chudých :-D:-D

  • Práce už není zábavou chudých. Práce je v současném liberálně-demokratickém režimu posledním zoufalým prostředkem k získání peněz. O práci vyprávějí zkazky a báje ti, kteří nikdy nepracovali, protože jim dost vlivných lidí a i dost pitomců naslouchá. Člověk, který nikdy nepracoval, je v současnosti vydáván za mimořádně zasloužilého občana, který si zaslouží co největší podporu od státu. Začíná být módním heslem "Každý má právo nepracovat". Zřejmě proto chce Merkelová se svými kumpány přijímat co nejvíc migrantů, protože oni jsou avantgardou modernity, která moderními a neotřelými způsoby postupně zničí evropskou civilizaci.
   • mun.go

    Kdesi jsem četl, že "kapitalismus učinil možným, aby člověk spořil, akumuloval kapitál a investoval jej". To je bezpochyby pravda - ale jenom část pravdy (tak jako u reklamy, ta lepší část). 

    Ne každý jsme na stejné startovní čáře a ne každý může ze získaných peněz ještě něco naspořit. Velká část zaměstnanců žije od výplaty k výplatě.

    • To je divné - spořit, akumulovat kapitál a investovat jej považovali za možné "již staří Římané".

     • mun.go

      Kapitalismus však prohlašuje, že ty 3 výše uvedené atributy umožnil realizovat každému občanu (nejen patriciovi). V podstatě ano. Tak jak píšu - do jisté míry má pravdu. 

      • Možnost spořit, akumulovat kapitál a investovat jej měl každý - i chalupník si mohl koupit kravku, i někteří otroci vlastnili podniky.

       Otázkou je, co se míní kapitálem - o tom jsem vedl několik debat a vždy bez závěru. Vulgárně řečeno, kapitálem může být na "spodní hranici" i hřeben a břitva (pro holiče, samozřejmě).

       Zajímavé v dané souvislosti je, že jako jedna z příčin pádu socialistických diktatur v Evropě byla nemožnost investovat kapitál naakumulovaný příslušníky vládnoucí oligarchie. 

       • mun.go

        Reakce na příspěvek:

        Už jsme se dostali daleko od tématu článku. Nicméně nemožnosti reinvestic v postsocialistických zemích nevěřím - zejména v ČR, kde a) peníze nikomu nesmrdí a b) emeritní prezident Václav Klaus, (doplňte tituly) nezná žádné špinavé peníze.

        Mimochodem, nejmocnější evropské rody mají své zlato a bohatství už od křižáckých dob.

        • Reakce na příspěvek:

         Ale já psal, cituji: "..jedna z příčin pádu socialistických diktatur v Evropě byla
         nemožnost investovat kapitál naakumulovaný příslušníky vládnoucí
         oligarchie."
         a jak sám píšete, po převratu byly investice možné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit