Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to smutné, ale přesto, že si Bureš pěstuje oligarchické inpérium a politickou diktaturu, tak ostatní strany nemají NIKOHO proti němu. V žádném případě americká frakce v ČSSD ( Zaorálek, občan USA Dinsbier a další ), již vůbec křivolaká dvojice lavíristy, brýlatého kolena a čajíčkového Chovance, kterému na pokyn Bureše sabotují práci vlastní funkcionáři nehledě na sabotáže Burešova diverzanta Šlachtu. Ten pak dostal celní koryto jako základ paralelní vyšeštřovací celnicie. Nevěřím, že volby něco změní, ať již díky tvárnosti "volebního zákona" tak i korumpovatelných čechovoličů. Jediným většinou rozumně mluvícím je president. I když vazby na Bureše???? Nadarmo Bureš nejezdí pro podporu a konsultace do USA. Stejné je to s KDU-ČSL které zastupuje pouze a jen Vatikán a Šapira a vždy jsou v jakékoliv vládě. Nyní asi agent CIA Bělobrádek a komunisto-bijec Mnsgn. Hermann, dříve šéf úřadu pro nic, který záměrně křiví historii.
  • vanhorne
    "Zato kvalitní politická konkurence ano"
    Ze ktere zeme autor prichazi, ze hleda v ceske politice kvalitu?To kdyby hledal quantity, to by mel uspech mimoradny, protoze v Cesku se politicke strany lihnou jako svabi v pekarne.
  • není?

    - 200 cent v poukázkách na chleba UP Michigan.
  • Ruský teplouš Semjon BTW zlej troll hrdina zPutin tu opět smrděl celý den.
    Podvádí s hlasováním. Na víc ten teplej plesnivej ruskej dědek bez života nemá *2* *2*
    Jména mění ale slovník ne takže je mu to jako vždy k prdu *2* *2*
    • ... kretéén Simon na svých křivých koňských nožičkách, když se postaví, tak je o půl hlavy větší než plechovka od marmelády :))) *1* *1* *1* *2* *2* *2*
      • Simon jsi ty sám ruský teplý blbe BTW zlej trole.
        Ty jsi tuhle postsvu na tiscali totiž vytvořil a to tak že jsi zdejší odpůrkyni tvého Kremlu
        Simoně zkonil jméno.
        S tím hlasováním podvádíš moc okatě ty plus mínus 6 za vteřinu ruský kookote
  • tuto?
  • Babiš je lhář a zloděj. Prostě klasický komunistický zločinec. KSČ Magor.
  • všude?
    • Ano smrdíš tu nonstop ruský buuuzerante Semjone hrdino Putine zlej trolle.
      Jdi na homosexuální stránky a neotravuj na politických teplomete
      • ... Simone, ty teplošku potí se ti pleš, ty dědku starej smradlavej :)))
        • Já jsem TA holka Simona, Pokud ti to vadí tak se nech léčit nebo zplynovat ruský tepluši BTW. Ty tu smrdíš 23 hodin denně každý den nulo takže dědek s totálně prázdným životem tu budeš jen ty sám šmejde
  • Strany nemohou krást,když je Babiš ministr financí.Proto všichni na něho cíleně míří.
  • Každý chvilku tahá pilku... I Bureš
    • Doufejme!!!!!!!!!!!!!!
    • Já po večerech tahám šňůrku na hajzlíku. hmmm *7*
      • to já se zase tahám za žvejkačkovýho pindíka
  • užasné jak tu simon nablil svá agitační hesla a přitom na babišku nemá ani prd.a zatím co simon bude žít svůj ubohý život babiška bude spokojeně bohatý dál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit