Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vůbec možné se k tomuto nějak vyjádřit?? Existuje snad vůbec nějaký trest schopný způsobit stejnou bolest tomu kdo takto ublížil nevinné a mnoha dalším, které to postihne úplně stejně? I jako otec dětí si nedokáži představit, že se mi dítě nevrátí domů natož, že mu někdo tak moc ublíží a už vůbec bych nechápal proč právě mému dítěti. Žádný trest není dost veliký, aby jen zmírnil bolest a přenesl alespoň zlomek té bolesti na toho, kdo ji způsobil. Kdo zde ještě vtipkuje měl by se sám nad sebou zamyslet. Je mi líto co se dnes děje a každý den se ptám: proč?? co se to s námi děje?? *9*
  • V kriminále, aby přežil, tak bude buzer cuc a buzer kláda pro všechny bukvice
  • Předhodit tak 14 dní hladovým lvům.........A natočít to a poté promítat v rámci prevence.
  • Doufam ze si toho hajzla ve vezeni podaj ...
  • Pověsit ho za koule do průvanu a nechat ho tam viset
  • Doživotí v kamenolomu,bez možnosti propuštění na svobodu.
  • Popravit ho, komunistu!
    • V téhle souvislosti je váš "humor" trapný...
      Nehledě k tomu, že ani jeden z prezidentů, amnestujících tisíce pachatelů kde čeho, nebyl komunista, ani k tomu, že v době vlády komunistů si takové zvěrstvo dovolilo minimum deviantů, protože policie dbala víc o bezpečnost, než o hrátky kolem policejního prezidenta, existoval trest smrti apod.
    • blbe
      • Nemyslel jsem konkrétně tebe, soudruhu.
  • ne zavřít měl by být vydán k veřejnému lynči lidem at zažije ne vlastní kuži utrpení ,že je drogově závislý není omluva
  • Samozřejmě ten odsuzuji a měl dostat trest smrti, ale podle záběru v TV při rozhovoru s příbuznou oběti (jiné nebyly), tak to bude asi cikáně a cikáni začínají brzo. Asi to pokládal za normální.
    • vy byste se měl pořádně stydět *16* *16* *16*
    • jedna její kamarádka snad říkala, že mu nechtěla dát už skoro tejden!!! *8* *8* *8*
      • a vy jakbysmet *16* *16*
  • Gilotinka už čeka *1* *16* *5*
    • palečnice nasazený na koule a žhavý olovo do všech tělních otvorů. A jestli dokáže slušně poprosit, tak teprve gilotinka *2* *2* *2* jinak trochu pustit žilou zahrabat do mraveniště *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit