Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V mořích jsou megatuny odpadků , protože tržní ekonomika si žádá své. Obalová technika jede na plné obrátky a místo skla se používají PET obaly na všechno, ačkoliv z každého takového obalu se uvolňují do potravin ftaláty a jejich koncentrace je závislá na agresivitě té či oné potraviny v nich a na teplotě. Čím je potravina agresivnější a teplota vyšší, tím více ftalátů se uvolňuje do potravin. Ftaláty máme i v oblečení, dětských hračkách a jiných pomůckách a domácích doplňcích. Pak máme rakovinu a jiné nemoci a plníme ordinace, zdravotnictví nestačí peníze na naše léčení, farmaceutické firmy si mastí kapsu a zvyšují rok od roku svůj obrat na náš účet. Uzavřený cyklus. Delfíni ovšem nemohou jít k lékaři a používat ty drahé farmaceutické výdobytky naší" skvělé civilizace. " jako my, zpitomělí občané. Kde jsou ty časy ,kdy obalem bylo sklo, pacholíčky se balily do papírových kelímků s parafínem na vnitřní i vnější straně. Lidská blbost nezná hranic. Pro prachy všechno i přes mrtvoly. Dojedeme na to všichni. Je na nás, abychom ty šílenosti odmítli.
  • To je mi líto. A je dost pravděpodobné, že na jejich smrti mám malý podíl i já (třeba že jsem koupil výrobek X ze země Y, při jehož výrobě vznikl odpad Z a ten vypustili do moře, aby ušetřili na čističce a výrobek byl levnější a lépe prodejný).
  • ostapkotab
    uz se na ta svinstva,co tady dela svinstvo clovek nemohou divat,tak radeji páší sebevraždu
  • Fukušima........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit