Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem šokován, jak media dokážou z jedné normální a pravdivé věty udělat aféru.
  • Vidím, že neonacistická VV tady má své stoupence.
  • Byl bych vulgární, tak raději... ale jo, zahraniční novináři mi visí u pr... a vy, kteří po nich pasete a jako tlustí panelákoví psíci vrtíte kupírovanýma ocáskama, rovněž.
  • Titulek bych napsal uplne jinak:
    "Zahraniční novináře šokovala Babákova pravdivá slova o ministru financí"
    • Komunisti ukradnou všechno, i ten nick.
      • si ho zaregistruj "kokote a pak muzes psat neco o kradezi
      • Komunisti nic lidem neukradli ,to udělali kapitalisti po roce 1989 !
        • Chyba-komunisti nalezly do vsech moznych stran a uskupeni. *3*
    • Přesně tak.
  • To ovšem nemění nic na tom, že Fischer je komunista !
    • Komunista je člověk srdcem a přesvědčením.Ostatní byli a nebo jsou u komunistů.
    • On je v KSČM ? Lžeš , modrý zloději !!
      • Byl v normalizační KáeSČé, což je mnohonásobně horší ! Oranžový Kukráku !
  • Pokud ho za to VV nevypráskají, tak je dokáží, že je to partaj neonacistická. Je vidět jaký póvl jsme si k obrazu svému zvolili do parlamentu: mafiány, komunisty, neonácky.
    • Nejhorší jsou poskoci kapitalistů !!
  • Myslím,že pan Babák je ten pravý,který má právo kritizovat,jelikož někdo při obchodních transakcích používá jeho doručení 10 miliónů na účet Věci veřejných ( donesl je do banky v igelitce). Měl by držet pusu,neboť on je také jedním z mafiénů a přeběhlíků(aby si zachránil kůži před trestem) a raději se schovat,jelikož ani on nedokázal veřejnosti odhalit skutečný původ peněz.
    • Zato tenhle bastard fišerů je weisse rabe co blbe? *16*
    • Vůbec tomu dědku nerozumíš, běž se věnovat raději zahrádce, tady jsi na špatné adrese!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit