Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A že nikde není video? *1* Opolčenci vždycky dali video jako důkaz. To je zas kachna jak SSA. *1*
  • Podle posledních zpráv je jeden ze zajatců holka, tak jako já. Jo a kdyby jste to nevěděli, tak já jsem holka!
    • a demokratka k tomu
    • vanhorne
      "kdyby jste to nevěděli, tak já jsem holka! "
      Dobre,jsi holka nikdo ti to nebere a uz to tady bylo nejmene 100x.Prestan to tady opakovat a budes mit pokoj.
  • jeden ze zajatých ruských vojáků, které "prý" zajal dobrovolnický prapor se ale diví...


    http://cs623727.vk.me/v623727582/350aa/KHv-6HI5r8U.jpg
    • vanhorne
      "jeden ze zajatých ruských vojáků"
      Nejsou to vojaci ale kosmonaute kteri vyskocili z rakety Proton-M ktera v Sobotu havarovala.
      V Sobotu v Soci take hral maj.KGB Putin hockey a sam vstrelil 8 golu.Uzasne vitezstvi.
    • Nekraď nick Simono!! *16* *16*
      • och ty chudinko
  • pusinko důkazů o Ruské armádě na Ukrajině je víc než dost.
    Samotní Ruští vojáci svou účast přiznávají a každý si to může na internetu najít.
    • Simčo, jen pro tebe, jeden z nich se i vyjádřil: http://cs623727.vk.me/v623727582/350aa/KHv-6HI5r8U.jpg
  • no nevím, jak rusofilové, ale objektivní lidé by ani tak nepopírali, ovšem chce to, aby nějaké důkazy viděli, aby jim byly předloženy a ne jen kecy v kleci.... *15* *15* *15* *15*
  • Rusofilové tu směšně popírají důkazy o Ruské armádě na Ukrajině.

    Naštěstí je tu Ruský aktivista Sergej Krivenko z organizace memorial.
    Dostává žádosti o pomoc od Ruských vojáků kteří se nechtějí nechat odeslat na Ukrajinu.
    Armáda jim hrozí propuštěním a tím pádem ztrátou sociální podpory.
    Má záznamy o stovkách Ruských vojáků.

    Nikdo nemá právo je nutit k odchodu na Ukrajinu protože oficiálně žádná válka není.
    Kreml totiž válku proti Ukrajině vede ale zároveň ji směšně utajuje.
  • velmi hezký článek, jen by tam nesmělo chybět to slůvko "prý" či "ukrajinská armáda hlásí, ale neukáže" *15* *15* *15*
    • Na to jsme ale u Ukrajinců zvyklý. Máme důkazy, ale neukážem, to je jejich nejčastější vyjádření.
  • ukrajinská zdravotní sestra Čapilenka potvrdila, že její syn, synovec, manžel a bratranec byli násilně odvedeni do ukrajinské armády a niceni ke střelbě na civilní cíle *3* *3*
  • Co vám lháři tedy Putinovci neřeknou.

    Ruská zdravotní sestra Tumanovová potvrdila že jí syn Anton 10 srpna volal.
    Oznámil ji že se jeho jednotka přesouvá do Doněcku. 20 srpna se jí vrátila jen rakev.

    Tumanov sdělil matce že velitelé nabízejí vojákům prémie 400 000 tisíc Rublů
    když se přihlásí do boje na Ukrajině. Když nechtějí tak je tam stejně pošlou rozkazem.
    • Tvé tvrzení má asi takovou hodnotu, jako kdybys napsala, že česká pouliční sociální pracovnice Soňa Křenková potvrdila, že obsloužila zdarma několik amerických vojáků a poté je udala za brutální znásilnění.
    • Simone, voják je od toho vojákem, aby šel bojovat tam, kam je poslán. Naši vojáci také bojují a umírají na druhém konci světa za cizí zájmy. Ti ruští (u kterých to navíc není nijak průkazně potvrzeno) alespoň brání svoji zem a ruský lid a zabraňují pronikání fašismu dále na východ.
      • 1. Jsem holka takže Simona. Už jsi s tím pomlouváním jenom nudný!! *5*

        2. Ruský voják nemusí jít nikam bojovat protože oficiálně žádná válka Ukrajině
        vyhlášena nebyla. Ruští vojáci kteří ilegálně překračují hranice tedy nejsou na
        Ukrajinské půdě jako vojáci ale jako teroristé.
        • hypotetičtí ruští vojáci, kteří překračují hypoteticky dodnes nevytyčené ukrajinské hranice?

          na Ukrajině a na Donbasu však řádí nehypotetičtí zdivočelí ukrajinští vojáci, kteří začínají ze střelbou v noci a střílejí do obydlených míst, dokonce zdá se ze svých i diněckých kradou orgány....

          Donbaští bojují za svůj domov a své rodiny, proto jim to jde o tolik lépe než kyjevským, jejich mobilizaci nikdo neignoruje....
        • mimochodem to že jsi Simona už víme *1*
        • tak já nevím ale když jsem byl na vojně tak válka taky nebyla a poslouchat rozkaz se musel pokaždé až potom si mohl člověk stěžovat nevím kde jsi byla ty na vojně ale u nás ( Velká Hled´sebe ) se to tak dělalo
    • Když nechtějí tak je tam stejně pošlou rozkazem...

      To mi připomnělo - když to bouchlo v Černobylu, seřadili vojáky a řekli jim - Kdo nechce hasit, ať vystoupí z řady...Nikdo, pochopitelně ze strachu, nevystoupil...
      • tys taky byla všude? i v Černobylu?
        • Ne, v Černobylu jsem nebyla, ale v tu dobu jsem sletovala zprávy a světe div se - v naší TV to bylo !!!
          • no a tys jí věřila? protože dnes se našim TV věřit nedá *15* *15* *15* *15*
            • Nebudeš tomu věřit, ale byly v TV záběry na seřazené vojáky a jejich velitel se ptal, kdo nechce zasahovat...atd. ...
  • Smradochu Sono Krenkova jdi uz do P R D E L E.
    • Klídek, to je Simon, vystupojucí minulý týden pod nickem američanka Simona. Je lehce mimo a zřejmě má tohle špinění diskusí ve své pracovní náplni. Tak nemá cenu se s ním rozčilovat.
      • Simon je hokejista a na tuto debatu vůbec nechodí ulhánku.

        Jsem holka tedy Simona. řekni rovnou že ti to vadí protože jsi Gay. *15* *15*
    • Zklidni rudý hormon! *5* *5*
      Toto je svobodná debata ne uzavřený klub prokremelských vlastizrádců. *5*
      • nicméně debata s pravidly, které ty nedodržuješ vůbec a NIKDY nejsi penalizována - proč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit