Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ny v pojiš´tovně jsme neprodali ani 1.
  • Tam nemůže vstoupit člověk který je při smyslech, takový pilíř bude do roka zrušen a peníze v tahu.
    • no zrusen mozna nebude a penize se nejspis vrati, ale kazdopadne se to vyplati mladsim a/nebo (?!) lidem s nadprumernym prijmem (pro ktery to je asi hlavne delany, koho zajima luza a socky)
    • Ty jsi blb!!
      • Koukám že jsou zloději niců. Já bych do drohého pilíře nikdy nevstoupil. A Karlovi jsem dával kladná hlas. A o blbovi,jsem psal někomu jinému.
        • Tomu se nediv, nicky krade pomatený cikán Pišta žiga s nickem tečka nebo fleck, ten má radost když může diskutující rozeštvávat, je to člověk který má 76 let ale rozum na 6 let.
          • Co komunista to blb!
  • Ještě na to máte hodinu a půl, tak si pospěšte, blbečkové.
    • Ty jsi blb!
  • Ano, není jich dost. Většina potenciálních zájemců totiž chce své peníze zhodnotit bezpečněji. V ruletě.
  • Jak se zvýšil zájem? *1*
  • Co komunista, to potenciální vrah!!
    • Masini byli komunisti ?!
  • Je zvláštní, kolik "homo neandertalis" se v české kotlině vyskytuje. Tu vhazují zmateně své hlasovací lístky, jinde vstupují do vysoké politiky a část jich dokonce vkládá své potencionální prostředky i do "zázračných důchodových fondů". Odkud ten druh hominida k nám přilezl? *16*
  • Do druhého pilíře vleze pouze naprostý hlupák.
    • A tos tam lezl jenom kvůli tomu?
      • Ty jsi blb.
  • Jenže "bohatí" mají raději peníze pod kontrolou a mají možnosti se zajistit jinak. Na pitomém II.pilíři nejsou závislí.
  • http://www.novinky.cz/ekonomika/284345-na-druhem-piliri-nevydelaji-ani-bohati-zisk-budou-mit-jen-fondy.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit