Přejít na výpis diskuzí

Zákaz dětských manželství: Děti nepatří před oltář, ale do školy

10.4.2017 22:16
Lukáš Strašík 4 příspěvky

Je svoboda opravdu tak důležitá, aby se nařizovala zákonem bez ohledu na to, zda o ni dotyčný jedinec opravdu stojí? A nenapáchá se tím víc škody než užitku? To byly některé z otázek, které provázely debatu o dětských manželstvích, proti nimž vytáhla do boje německá vláda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hnus tohle to tolerovat v civilizovanem svete to muze projit jen za popory muslimskych politiku!
 • Z takových článků je mi na zvracení, obhajoba zvráceného muslimského zneužívání dětí.
 • "Je jasné, že mladičké dívky, které přijdou do Německa jako do neznámé země, chtějí raději zůstat za všech okolností se svým manželem. Pokud to úřady dovolí, připravíme je tím v podstatě o svobodné prožití vlastního života.
  .
  Tak tedy nediskriminujme a umožněme i našim mladičkým dívkám, aby odešly s kýmkoliv kamkoliv, uznají-li to za vhodné. A proč vlastně nemohou mít sex dřív než v 15 legálně?
  Nepřipravujeme je tím v podstatě o prožití vlastního života?
  A neděláme to v podstatě i u všech dětí, které nutíme chodit do základní školy?

  To zas smrdí liberálností na sto honů. :-(
 • U muslimských manželství a vztahů nejde jen o raný věk, ale zejména a o to, že nejsou zakázány manželství a pohlavní styky mezi příbuznými. Je to dlouhodobá historie trvající více než tisíciletí. Výsledkem je poškození muslimského genofondu. Podrobně o tom píše dánský psycholog Sennels. Tento stav se projevuje na inteligenci, duševním i tělesném zdraví. Je to další důvod, proč je třeba toto náboženství odsoudit. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit