Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Organizátoři gay-parada v Kyjevě publikovali speciální instrukce pro účastníky a Simona kretééna z redakce Tiscali, v nichž upřesnili dress code – povinné je mít spodky a sportovní obuv, informují ukrajinské Věsti.
    • Poslal jsem tam svého nejlepšího milence aby to monitoroval. Samozřejmě po našem, po KáGéBácku, soukmenovče. Můžeš být klidný, mám to pod kontrolou.
  • A nebylo by jednodušší celoevropsky udělat to, co předvedl soud v Itálii? Že není možné trestat člověka, který kradl v supermarketu protože měl hlad?
    Ať každý, kdo dostane hlad si může jít do supermarketu a vzít si něco k jídlu, ne?

    My se z té "sociální politiky" nebo jak nazvat ten nesmysl jednou pos....e

    Jaké plýtvání? Čímkoliv začneme šetřit, tak to se zákonitě začne zdražovat. A je jedno, jestli to jsou potraviny, voda nebo energie. To snad ví i malé dítě. To zase smrdí Junckerem a jeho pitomoui Evropskou komisí. Tam se rodí nápady, že by jeden nevěřil
  • Su tu ONLINE 24H!
    A budu tu celý víkend prasit diskuze!

    jupí


    *14*
    • To už víme zlej trolle. a také simoně ukradneš jméno a nakikáš si body.
      vedeš fakt smutný život ruský lejno . *3*
  • Potravinovou pomoc výrazně omezil loni v listopadu americký kongres. Nově na ni dosáhne o 47 milionů lidí méně.
    • Chci být chudý američan, než chcípající rus!
      • I ten nejchudší američan je na tom líp, než průměrnej rusák.
        • Průměrnej rusák ani neexistuje. Jen holá bída.
        • I ten nejblbější diskutér zde na Tiscali, je na tom líp, než idioot Simon, kretéén z redakce Tiscali..hi..hi..hi
          • Simona tu do pondělka nebude. Její tapety tu proto nejsou.
            to že jí kradete jméno ve snaze zakrejt fakt že nonstop tu smrdíte vy komouši a ne ona je váš problém.
            Simona není z redakce. S redakcí pravidelně válčí. Poukázala na to jak měří lidem dvojím metrem, když jedno sprosté slovo bloknou ale druhé ne. a za to dostala stopku.

            takže než začneš plodit šílené konspirační teorie, tak trochu uvažuj.
      • Chci být chudý Rus než blbej Simon smraďoch, zaměstnanec redakce Tiscali..hi..hi..hi
    • *1* *1* *1*
  • Prosím, prosím, nekrmte labuťe, ty drobky pošlete ke mě, já tu mám 80 000 000 žebráků a ti nemají co žrát. Mám žebroty víc než v rozvojovém státě!
    • Ale si jim to těm amerikéncom nandál, Ivane. Snad tomu někdo uvěří.
    • Já jsem nejlepší. Kam se na mě hrabeš!
  • Jde o to že pár vykuků z by tu zase rádo zavedlo totalitu. Jako za komoušů.
    Dříve platilo můj dům můj hrad. Nyní zase strká stát nos do všeho.
    Jaké máme mít žárovky,, restaurace budou nekuřácké, názor nevítající mnelegální migranty může být zcenzurován atd. to jsou věci do kterých státu vůbec nic není.
    Kousek po kousku nám zase berou svobodu a budují policejní stát.

    stačí udělat pár teroristických útoků a ve jménu bezpečnosti zavést totalitu,.
    A postrašené lidské ovečky jí ještě uvítají. Tak to bohužel stále funguje.
    • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."

      A my jsme se svou komunistickou fašistickou minulostí nevyrovnali. Komunistické zrůdy nebyly za svá zvěrstva potrestány, jenom převlékly kabáty a nalezly na rozhodující místa a stále vládnou. Máme sice zákon o protiprávnosti komunistického režimu, ale komunistická strana, která všechna ta zvěrstva řídila a prováděla si do názvu přidala "M" a je dokonce v parlamentu. Neumím si představit, že by v Německu byla v parlamentu nějaká "NSDAP-M".
    • Jednou musí zákonitě přijít revoluce, která Evropě zase vrátí demokracii. Jen bude Evropa chytřejší, že si ji musí víc hlídat právě proti těm vykukům, využívajícím salámovou metodu.
  • klik klik klik
    už je ze mě multinick *14*
    • blahopřeji zlej trolle dostaneš medaili *3*
    • I ty dostaneš prémie v hodnotě 20 rublů a vyznamenání za vynikající propagandu, soukmenovče.
  • Jdu náhodou kolem a co vidím, že je zde opět ten kretéén z redakce Tiscali, co si nechá říkat Simona. Simone, kdy chcípneš a bude od tebe klid..hi..hi..hi
    • Ano je to on a kazí nám tady šíření naší mírové propagandy na okupovaném území.
      • Je tady, ten kretéén a okupuje uzemí Tiscali. Hurá bude legrace. Tak a teď jsem zvědavej co ten kretéén Simon vysmolí. Asi nic, protože je úplně blbej.
        • Přešně toho jsem myslel, soukmenovče.
  • jo a příště přijde z eu nařízení jak velké houno máte posílat do trubek
    • Věštíš z křišťálové koule, Ivane?
    • Do ruska velké houno!
      • To se ví, rusáckým okupantům naslarat!
  • My máme v roSSii jídla dost. Klidně si to vyhazujte!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit