Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  •  Vojtěch Berger pro Ústav nezávislé žurnalistiky😈

    Vojtěch Berger pro ...pana Neumana, který je nadřízeným pana Bergera a je současně jediným zaměstnancem "Ústavu nezávislé žurnalistiky" a také zakladatelem webu Hlídací pes org. 

    Ústav nezávislé žurnalistiky tak není žádný ústav, ale pouze pan Neumann osobně. Sponzorován různě, mj, i z fondů OSF pana Sorose.😈

    Redakce tiscali, doufám, že víte, s kým to vlastně spolupracujete. A pokud se chcete osobně zdokonalit ve své práci,navštivte adresu, na které sídlí onen "Ústav nezávislé žurnalistiky". Je to v malé vesnici, v prostředí zahrádkářské kolonie...Ze které se ale pan Neumann již odstěhoval a novou adresu zatím nezveřejnil. 😈 




    • Tou zahrádkářskou kolonii na malé vesnici myslíte Holešovice v Praze? Protože tam mají podle Vašeho odkazu adresu. Prosím o odkaz.  Ten zbytek Vašeho příspěvku mi také nesedí podle toho odkazu co jste sem dal.

  • felix.julec

    Pisálek nemá rád Orbána,ale nejen jeho.

    Každý se nějak musíme živit.Nejhorší jsou však paraziti,kteří se přiživují a to tak,že píšou cancy podle zadání svého nositele.

  • Sdělím to jasně a stručně. Více takových Viktorů Orbánů! 


    A méně Vojtěchů Bergerů.😈

  • Žumpiáda Vojtěcha Bergera?! Proboha proč? A proč tady?! Platí HP Aspen Institue? Nebo jeho sponzoři?

    Péter Kréko? Kdo to je? 

    https://www.aspeninstitutece.org/people-profile/peter-kreko/

    https://www.aspeninstitutece.org/people/    


    Na Orbána nesahejte Vojtěchu  Bergere, na to nemáte čisté ruce. 😈

  • Tak dnes tady v diskuzi to je žumpa!

    • Ten článek je žumpa. V tom se shodneme. HP je žumpa, ale proč smrdí tady?😈

  • "ukazovalo Evropu jako cíl masové migrace, kde kvůli migrantům roste kriminalita a umírají nevinní lidé při teroristických útocích."

    .

    A........ona to není pravda? To je to fake news? To už budeme i takto "lámat" informace?  To už je tedy síla...

    Ale už jsem to před pár desítkami let zažil, takže to zas tak úplně nezaskočí a nepřekvapí. I když, kdyby to někdo tvrdil po revoluci, tak bych nevěřil, že se to zase může vrátit. A ono jo.😉

  • TheGGG

    a teď o zákulisí špinavé liberální sluníčkové sorosem placené propagandy... novináři by mohli vědět, sami jsou úplatnou součástí

  • KIMCID

    Orbán je borec a naši pisálkové mu můžou vylízat ánus

    • Ubožáčský smrkáč opět vyzvracel něco ze svých kobliho-zeMANofilckových žvástů

      Kimcidku ty ... pozor na žilky jak vždy radíš a ánus - to klidně můžeš lízat ty, třeba kobliháři nebo jinému obdodnému zm..u, to je tak jediné v čem jsi jistě borec. Jsi jen zcela bezmocný bezmozkový hlupáček, nad jehož zlobnými chlísty se normální lidé jen královsky baví.

      • KIMCID

        Ano bavíme se jaká si nicka ,bez vlastního názoru.A ještě asi z věšteckou neschopnosti. Já ANO nevolil.Co tam máš dál malej pi nď oure

  • Útok na Orbána, je v podstatě sofistikovaný útok na národní., ale i na jiné zájmy V4 s cílem ji rozeštvat a rozbít, jako poslední životní prostor v Evropě., který se ještě zdravě brání a chrání si své vlastní zájmy i národní teze v rámci již i tak už omezených možností..

  • Nebude dlouho trvat a i u nás bude "Viktor Orbán" !!! Dal jsem uvozovky protože i Okamura a i další

    kteří jsou proti migraci získávají podporu !!! Proč třeba nikdo nezmínil výročí Mnichova !?!?!

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Mnichovská_dohoda

    (Nemohu být razantnější protože by mě cenzor zase zarazil aspoň na týden) Ale staré české přísloví říká ,"Že šídlo v pytli neukryješ !"

    Ale ,když mě zarazí tak jenom vím, že mám pravdu !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit