Přejít na výpis diskuzí

Žaloba na Zdeňka Bakalu je znamením, že doba beztrestného drancování skončila

28.11.2016 12:03
red 11 příspěvků

O navrhované restrukturalizaci OKD lze důvodně pochybovat. O čem však již pochybovat nelze, je to, že tato společnost přinese Zdeňkovi Bakalovi ještě nejednu vrásku, píše ve své analýze pro HlídacíPes.org právník Aleš Rozehnal. Zdeňka Bakalu totiž dohnala nová úprava korporačního práva. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hujeři nechvalte dne před večerem.Až bude zavřen a odebrán mu nakradený majetek tak to má vypovídací hodnotu.Jinak je to pouze na houvning.
 • Skončila? Zdaleka ne. To bychom museli mít soudy na morální úrovni a ne jen striktně "zákonné". Prozatím nikdo z právníků na různé kličky a kozí branky v zákonech ani neupozornil.
 • Kalousek je korunovaný. Ve škole nás učili co znamená zásada prvního dojmu. Ta zní- z dálky vypadal jak blbec a když přišel blíž tak to byla pravda.
  Nakonec by si Kalousek zasloužil zbytek života strávit s dalším vyčuránkem Bakalou,ale na hradě Mírov.
 • A co tohle, chlapci a děvčata z ČSSD??! http://aeronet.cz/news/to-snad-neni-pravda-ministerstvo-skolstvi-spustilo-na-zakladni-skole-ve-zline-pilotni-projekt-propagace-islamu-nastenky-v-8-tride-ze-kterych-jde-des-to-musite-videt/
 • Stalingrad
  Žaloba je jedna věc - trest druhá,ale co to je trest v tomto zlodějczéchiastáně-bude mět všechno zajištěno a chudáci poškození mu budou hradit lázně s veškerým zabezpečením ,které nemají ani důchodci -od WC papíru,teplo,oblečení,stravu,lékařskou péči....hezky zadara,mají dovolené a přerušení viz.jeden nemocný řidič.... !!! Důchodci,invalidé si vše zmíněné musí platit !!! A také by se mělo začít u Vašíka s rumíkem,všema křišťálovýma,knihkupcama-do dnes mě nikdo nevysvětlil kde na to vzali ti křišťáloví když 31.12. stál např.kg cukru 3,50 Kč a 1.1. již 9,50Kč....A když trest -tak makat 12hod. v úkole za minimální mzdu,nesplníš nejíš.....způsobil jsi škodu úmyslně-odkláněním,viz.spořivý čuník ccááá 1.000,000,-Kč po zaplacení všech nákladů z minim,mzdy vzrostl dluh při denních nákladech na trestance asi 1.000,-Kč (za měsíc jsou tedy 30.000,-Kč) 1.000,000 : 12 lety kriminálu měsíční splátka po odečtení nákladů cca 6.945,-Kč !!! To by si pak ti Vašíci,čuníci,křišťáloví atd. jooo rozmysleli jestli budou dřít na galejích ccá 30-40 let !!!!
 • Takových různých dobráků běhá po republice... Ano, všichni se nejmenují jBakala.
  Bude dobré sledovat, jak dlouho bude proces trvat a jak pana miliardáře odsoudí ... Aby jim neufoukl pod rukama třeba jako Krejčíř!
 • Vrána vránu nikdy neuklove.Jsou to kamarádi a ti po sobě nikdy nepůjdou natvrdo. Je třeba připomenout předvolební plakáty ,kde Bakala s pořádným cigárem v ruce se málem objímá s vládním politikem.
 • Ono už jaksi není co vydrancovat...

  Žaloba na Bakalu - hmmm a u té zůstane. Jen naivka si myslí, že Bakala něco zaplatí...
 • Doba beztrestného drancování hlavně neměla ani nikdy začít *9*
 • "Žaloba na Zdeňka Bakalu je znamením, že doba beztrestného drancování skončila."
  On byl ten Bakala už odsouzen? *14*
  Žaloba, a zvláště u nás, neznamená vůbec nic. Advokát Aleš Rozehnal by o tom
  jako bývalý jednatel společnosti CET 21 měl něco vědět. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit