testovaci text

Diskuse pro Článek

Zámek, který neměl existovat a české hudební okno do světa

18. 8. 2016 – zpravy.tiscali.cz

Kdysi honosná dominanta kraje, později ruina určená k likvidaci. Z jedné strany hluboké lesy Krušných hor, z druhé měsíční krajina obřího hnědouhelného velkolomu. Jezeří hostící Beethovena i ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 11

napsat komentář

VeseléZvíře.cz (inkognito)

2 souhlasí, 15 nesouhlasí

To topol:
Jistě nelze popřít, že desítky a stovky prostých lidí dřely třeba jen za stravu. Ale těm lidem musel někdo říci kde mají stavět, co mají stavět a jak to mají stavět. A vymyslet to a zorganizovat stavbu je také práce, ke které ovšem nestačí silné svaly, ale je třeba mozek, zkušenosti, znalosti a schopnost tvůrčího myšlení. To komunisti neuznávají, ti ve svých fantasmagoriích akceptují pouze práci rukou. Kdyby se tím lidé řídili doslova, tak by stále žili v jeskyních a živili by se lovem divoké zvěře a sběrem lesních plodů. A po takových lidech by zbyl jenom devastovaný les a vybitá zvěř. Lidé si nejsou rovni ve schopnostech, ale jak hlásá křesťanství, jsou si rovni pouze před Bohem. Proto je třeba, aby každý dělal to, pro co má předpoklady, co umí a samozřejmě ve vzájemné koordinaci s ostatními.

K tomu, aby ten prostý Jack, Oliver, Pablo, Jirka ale i Petr a i ten Ivan mohli tvořit dějiny, k tomu musí vědět co a jak mají tvořit a někdo musí být schopen to tvoření zorganizovat !!!!!!!!!!!!!!!!
19.8.2016 upraveno v 13:34
vlákno reagovat

VeseléZvíře.cz (inkognito)

2 souhlasí, 5 nesouhlasí

Koukám, že klikajuščaja mašinka chorošo rabotajet. Místo klikání "nesouhlasí" bych spíš uvítal, kdyby mi klikáček sdělil v čem a proč nesouhlasí. V tom bych viděli rozumnou diskusi.
19.8.2016
vlákno reagovat

A (inkognito)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

za tu pitchovinu bys chtěl nobelovku, to je blábol o ničem.
19.8.2016
vlákno reagovat

VeseléZvíře.cz (inkognito)

2 souhlasí, 4 nesouhlasí

Napadá mě rčení "házeti perly sv.ním". Prosím, aby to pisatel nevztahoval na sebe doslova. *3*
19.8.2016
vlákno reagovat

primář Sova (inkognito)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Jste všichni kozomrdi z Brna a okolí !!!!!!!
19.8.2016
vlákno reagovat

topol (inkognito)

9 souhlasí, 7 nesouhlasí

Nechci a nebudu polemizovat s "Veselé Zviře" ale taky se nezůčastňuji diskuse ke každému článku. Takže je jasné,že stavby minulosti není nutné vždy bourat a je to i určité dědictví,které vypovídá o minulosti. A tady já vždy říkám,že platí jak pro koho a z jakého pohledu !!! Já za stavbou hradu vidím desítky a stovky prostých lidí kteří dřeli třeba jen za stravu a nejen to ale i nebudu hádat kolik jich tam zahynulo !!! Podle mě je potřeba se takto dívat na dějiny protože ty netvoří nějaký cézar,král a dneska i president a samozřejmě zbohatlíci kteří jdou dějinami !!! Je jasné,že prostý lid,který neměl přístup ke vzdělání tak musel někdo vést a nedá mi to abych nepoužil slogan Napoleona"Armáda beranů, kterou vede lev, je silnější, než armáda lvů, kterou vede beran!" !!! Nebudu předjímat ale tak to dnes vypadá v mnoha státech ! Jde o to,že i když je ten v čele a bere ten prostý lid dá se říct jako "Sobě rovný" asi se toto přirovnání nebude dnes líbit ale třeba car Petr I před bitvou vždy zdůrazňoval "Vojáci nejdete do boje za cara ale za Rusko!" No nic jde mi o to,že každy kdo chce vést musí s lidmi nejenom cítit ale jak se říká být jeden z nich!!! Jen na závěr.I ti bankéři a finční magnáti zajdou ale ten prostý Jack,Oliver,Pablo,Jirka ale i Petr a i ten Ivan ti tvoří dějiny !!!!!!!!!!!!!!!!
18.8.2016
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

3 souhlasí, 8 nesouhlasí

... ty tvoříš akorát tucty dětinských pravopisných chyb, pitomečku :)))
19.8.2016
vlákno reagovat

BIJEC pitomečka (inkognito)

5 souhlasí, 4 nesouhlasí

to ty s prasatama u vás v chlívě tvoříte nosné myšlenky do slámy. Jsou řídké, ale je jich moc.
19.8.2016
vlákno reagovat

VeseléZvíře.cz (inkognito)

5 souhlasí, 7 nesouhlasí

Paní Kalendová, opět krásný článek, který ukazuje na bohatost kultury Zemí Koruny České. Lidé si často neuvědomují, že toto jsou skutečné nadčasové hodnoty naší země. A také ukázka toho, jaká kulturní zvěrstva v naší zemi provedli komunisté.
Děkuji za článek.
18.8.2016
vlákno reagovat

josef.servit.9 facebook.com

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Naprostý souhlas, ale třeba to byli zrovna tvoji rodiče ?
19.8.2016
vlákno reagovat

VeseléZvíře.cz (inkognito)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Moji rodiče se živili poctivou prací a s rudými komunistickými zvěrstvy neměli nic společného. *4*
19.8.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.